Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Witam, zamierzam kupić S6 z OLX, kolor biały za 1700 zł (wliczone koszta wysyłki, płatność przy odbiorze), gwarancja producenta, jest to jakiś sklep sprzedający telefony. 

Jak nie dać się oszukać? Albo inaczej spytam, co powinienem wiedzieć kupując z OLX?  Czy to, co napisałem wyżej powinno wystarczyć?

Może widział ktoś gdzieś w niższej cenie S6, interesują mnie nowe.

Link to post
Share on other sites

Wygląda ok. Najlepiej odbiór osobisty, albo kurier za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki. No i można szukać taniej.


http://allegro.pl/lg-g3-32gb-kolory-sklep-jedrzejow-wysylka-i5857277155.html

Kupował ktoś u tego sprzedawcy według komentarzy wydaje się ok

Nie ma ani słowa o dowodzie zakupu z 23% vat. Trzeba dopytać.

Link to post
Share on other sites

W opisie jest napisane 

Do każdego zakupu dostaniesz paragon fiskalny lub na życzenie dowód zakupu telefonu z Twoimi danymi personalnymi, źródłem pochodzenia i numerem seryjnym urządzenia, co będzie dla Ciebie potwierdzeniem legalności telefonu. W paczce znajdziesz również pisemną kartę gwarancyjną wraz z podpisem i pieczątką firmy. Tylko pisemna gwarancja z podpisem jest prawnym dokumentem potwierdzającym gwarancję i jej zobowiązania dla obu stron. Szanuj swoje prawa kupując w legalnie działającej firmie

Link to post
Share on other sites

Wygląda ok. Najlepiej odbiór osobisty, albo kurier za pobraniem z możliwością sprawdzenia paczki. No i można szukać taniej.

O odbiorze osobistym nie ma mowy, bo za daleko. Jest możliwość sprawdzenia paczki przed zapłaceniem kurierowi? 

Gdzie taniej? Szukałem, i albo fake, albo kupione...

Link to post
Share on other sites

Musisz poprosić o wysłanie z zaznaczonym sprawdzeniem paczki przy odbiorze i przy kurierze.
Nowe z przedłużenia umowy można znaleźć już za 1600-1650 zł. Trzeba szukać i czekać na okazję bo szybko znikają.

Link to post
Share on other sites

Oferta z allegro ma gwarancję serwisową,czyli tak jakby w ogóle jej nie było i faktura VAT marża.Ma być gwarancja producenta i dowód zakupu w postaci faktura VAT 23% bądź paragon fiskalny 23%.Takie dowody zakupu uznaje producent w razie koniecznej naprawy.

Oferta z olx ma gwarancję producenta,ale nie ma ani słowa o dowodzie zakupu z 23% Vat.Trzeba dopytać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...