Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Czy Xiaomi Redmi Note 3 będzie bez problemu działał w Polsce po ściągnięciu go z Chin?

Czy będzie miał tłumaczone menu?

 

I pytanie o aukcje:

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-3-32gb-metalowa-obudowa-2xkolory-i5853366374.html

 

W miarę wiarygodna?

Napisałem już do sprzedawcy ile będzie szedł telefon ale brak odpowiedzi.

Taka paczka z chin nie przyjdzie mi przed świętami, prawda?

Link to post
Share on other sites

Będzie działać w polsce. Menu w większość jest po polsku ale mogą się trafić nieprzetłumaczone bądź błędnie przetłumaczone opcje. To sprawdzony sprzedawca ale najlepiej i najtaniej zamówisz tutaj

https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/291-redmi-note-3-216.html?live_configurator_token=2a8785ea0b34980b8f29e02654c60a89&id_shop=1&id_employee=3

 

Dostawa przed świętami mało możliwa, paczka z chin idzie ok 2-3 tygodnie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up

dzięki :]

 

Zanim zamówię, jak wygląda tam płatność?

1.Kwota jest w Euro a ja na koncie mam tylko PLN (Nawet nie mogę otworzyć w moim banku konta walutowego).

Więc jak zapłacić za takie cuś :x?

 

2.Opłaca się dopłacać około 40E do wersji 3/32 gb? Brak 1gb ramu będzie bardzo widoczny podczas przeglądania fejsa/youtuba?

Link to post
Share on other sites

@up

dzięki :]

 

Zanim zamówię, jak wygląda tam płatność?

1.Kwota jest w Euro a ja na koncie mam tylko PLN (Nawet nie mogę otworzyć w moim banku konta walutowego).

Więc jak zapłacić za takie cuś :x?

 

2.Opłaca się dopłacać około 40E do wersji 3/32 gb? Brak 1gb ramu będzie bardzo widoczny podczas przeglądania fejsa/youtuba?

 

Opłaca się ze względu na to, że nie ma czytnika kart SD.

Link to post
Share on other sites

Co myślicie o tej ofercie Galaxy S5 za 1200 zł ? W Polsce te telefony kosztują około 1500 - 2000 zł. Czy fakt, że telefon jest sprowadzany z Azji, co wiąże się z dłuższą wysyłką sprawią, że cena telefonu tak spada ? Czy nie spotka mnie jakaś niemiła niespodzianka po zakupie ?

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s5-g900f-16gb-faktura-gw-24-pl-menu-i5767715055.html

Link to post
Share on other sites

W tego typu aukcjach,gdzie jest sprzedaż wysyłkowa, najczęściej są sprzedawane refurby (odnawiane/składaki) z chin.Czyli nie wiadomo co dokładnie w nich siedzi.Gwarancja serwisowa to tak jakby w ogóle jej nie było.Kupuj z Polskiej dystrybucji z gwarancją producenta i faktura VAT 23%.

Link to post
Share on other sites

płacisz kartą płatniczą, nie musisz mieć żadnych specjalnych kont walutowych.

To wygląda tak, że mam konto w X banku, posiadam kartę płatniczą. Podaję numer karty i inne ważne informacje przy zakupie kartą i... i jak oni przeliczą to na dolary? Jaki kurs wezmą?

Link to post
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-TD-TDD-Mobile-Phone-MTK-Helio-X10-Octa-Core-5-5/311331_32455806291.html

Czy warto kupować z tej aukcji, legit?? Znajomy mówił, że sprzedawca Goldway na aliexpress jest godny zaufania, mają nawet polski fp. Tylko obawiam się, że mi się zepsuje i będę musiał to do Chin słać.

 

Jeszcze jedno pytania, za ile mogę sprzedać mój telefon. Samsung Galaxy s3 wersja LTE, drobne ryski na ekranie i troszkę rys na tyle, nie poobijany, jak potrzeba to mogę wstawić fotki. Kupiłem go 5 stycznia 2015, mam rachunek, pudełko ze wszystkim oprócz słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Który wybralibyście ?

 

Mam też ogólnie pytanie. Jak kliknę kup teraz to muszę iść do banku, zrobić przelew i czekać na telefon ? 

Pytam bo 1 raz zamawiam coś z allegro i przelewem. Zawsze płaciłem kurierowi. ;)

Link to post
Share on other sites

 

Który wybralibyście ?

 

Mam też ogólnie pytanie. Jak kliknę kup teraz to muszę iść do banku, zrobić przelew i czekać na telefon ? 

Pytam bo 1 raz zamawiam coś z allegro i przelewem. Zawsze płaciłem kurierowi. ;)

 

Jeśli płacisz przez PayU to prostu po kliknięciu kup teraz wypełniasz dane, następnie jesteś przekierowany na stronę banku, logujesz się i potwierdzasz przelew. Pieniądze osoba ma na koncie w parę minut po puszczeniu przelewu przez Ciebie. Chyba, że ten sprzedający chce pieniądze na konto, a nie na PayU, wtedy prosisz go o dane do przelewu i puszczasz po prostu przelew.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...