Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

http://www.aliexpress.com/item/Original-Meizu-MX5-16GB-Mobile-Phone-Helio-X10-Turbo-3GB-RAM-5-5-1920x1080-20-7MP/32432443273.html?spm=2114.01020208.3.11.SmI43j&ws_ab_test=searchweb201556_1_79_78_77_80

MX5 32 GB za $328, 77 + słuchawki Xioami; szukałbym go na polskich stronach, ale jest tylko 16 GB, lecz to za mało. 

silver black to czarny z przodu, srebrny z tyłu? ^^

Czy ten telefon będzie wydajny w grach, będzie robił dobre zdjęcia?

A może znacie jakieś lepsze strony internetowe z tel? Czy na aliexpress można zapłacić przy odbiorze? Bo tylko taką przesyłkę preferuję.

+ takie pytanie, w tym telefonie nie ma slotu na kartę, więc z tych 32 GB, zostaje 29 GB? Gdzieś widziałem screen, ale chcę się upewnić...

Edytowane przez nowyuserjon
Link to post
Share on other sites

Właśnie w zakrzywionym telefonie tkwi ten urok, nie ma lepszego i wygodniejszego telefonu w obsłudze niż G Flex 2. Korzystałem praktycznie z każdego flagowca z tego roku i z każdego z zeszłych lat, nigdy żaden telefon nie sprawiał mi takiej frajdy w obsłudze jak G Flex, to się po prostu czuje !

Link to post
Share on other sites

Nie kupowałbym u niego, bo widzę, że ma już kilka negatywów więc z takim sprzedawcą to loteria.

Po drugie to jak chcesz Xiaomi to kup od jakiegoś importera jak bang goog, wejdź na forum telchina i tam gdzieś czytałem, że można w/w telefon kupić za 760zł z darmową wysyłką.

Link to post
Share on other sites

Nie kupowałbym u niego, bo widzę, że ma już kilka negatywów więc z takim sprzedawcą to loteria.

Po drugie to jak chcesz Xiaomi to kup od jakiegoś importera jak bang goog, wejdź na forum telchina i tam gdzieś czytałem, że można w/w telefon kupić za 760zł z darmową wysyłką.

 

Dziękuję za pomoc :]

 

@EDIT

 

Warto dopłacić do w/w telefonu 130zł żeby mieć 32GB pamięci i 3GB ramu?

(Zwykła wersja ma 16gb pamięci i 2gb ram)

Edytowane przez fotkao2
Link to post
Share on other sites

Niedługo będę  przechodził do innej sieci i przy okazji wymieniał telefon. W orange wybór telefonow nie jest zbyt duży wybór padł na:

LG G3 ewentualnie galaxy a5.

Czy tą będzie dobry wybór, czy lepiej sprzedać otrzymany telefon i kupic jakiegoś chińczyka np. Oneplus X albo Xiaomi Mi4c??

Edytowane przez T-FoxPL
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że Xiaomi będzie lepszy od OPX? 

Czy z tych 32 GB zostanie mi ~24 GB czy ~29 GB, bo gdzieś spotkałem się z tą i tą cyfrą?

Na pewno to będzie dobry wybór? Jak z jakością filmów oraz zdjęć? Czy ten telefon dostanie aktualizację do 6.0, czy dostaje tylko aktualizacje MIUI(bo tak się nazywa ta nakładka?)

Skąd taka pewność, że będzie ok? Są jakieś testy (polskie) ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...