Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Mam możliwość kupienia Asus ZenFone 6 A600CG za 450zł.
Jest on używany ale w dobrym stanie, kupuje po znajomości od kuzyna.
Obecnie używam Samsung Galaxy S4 i9505.

Co będzie lepsze?
Zależy mi na dużym wyświetlaczu (oglądanie filmików choćby na YT w wysokiej jakości).

 

@up
Ja swoją SIII w idealnym stanie sprzedałem za 400zł.

Link to post
Share on other sites

Cześć, witajcie. Mam "mały" problem. 

Mianowicie: Dzisiaj rano dostałem kuriera od PLUSa z Lumią 830 - to co rzuciło mi się w oczy, to BRAK logo Nokia na froncie w prawym górnym rogu. Zgadza się logo na klapce, zgadza się IMEI etc. Co o tym myślicie? Podesłali mi jakiś refurb z wymienionym szkłem i dotykiem?

 

EDIT// Co ciekawe - wertując allegro inne "świeżo otrzymane" 830tki z PLUSa wystawiony na aukcje również są pozbawione wspomnianego logo, natomiast z innych sieci jak Orange posiadają.

Edytowane przez vexed
Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s5-komplet-bez-simlocka-pudelko-i5745766851.html

 

Myślicie, że to oryginalny samsung?

Nie patrzę na to, że jest poobdzierany i ma pęknięty ekran.

Nie ma dowodu zakupu, wiec nie pchaj się w to bo prawdopodobnie niej jest oryginalny. Za pomocą Antutu może sprzedawca sprawdzić, ale i tak cena 500zł za telefon który ma pęknięty wyświetlacz (czyli może Ci się całkowicie popsuć dotyk po pewnym czasie) jest totalnie nieopłacalne.

 

Jeśli chcesz dobrą ofertę to masz tutaj:

http://allegro.pl/htc-one-m7-801n-okazja-warto-i5752493196.html

 

tylko musisz się spieszyć, bo za chwile pewnie już go nie będzie.

Edytowane przez pietrrokov
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...