Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Cześć wam

Udało mi się kupić lg g4 w idealnym stanie z 16 msc gwarancją za 800 zł i szukam teraz dobrego etui do niego. Kupiłem silikonowy z goospery i już widzę ze jest zły. Wygląda na to, że przez grubsza skórzaną klapkę po prostu etui nie dopasowuje się tak jak należy. Ktoś miał etui najlepiej przezroczyste, które dobrze leżało na g4 z skórzanymi pleckami?

 

Ps zdjęcia g4 wychodzą mega jak na ta cenę tel. 

Link to post
Share on other sites

Cześć wam

Udało mi się kupić lg g4 w idealnym stanie z 16 msc gwarancją za 800 zł i szukam teraz dobrego etui do niego. Kupiłem silikonowy z goospery i już widzę ze jest zły. Wygląda na to, że przez grubsza skórzaną klapkę po prostu etui nie dopasowuje się tak jak należy. Ktoś miał etui najlepiej przezroczyste, które dobrze leżało na g4 z skórzanymi pleckami?

 

Ps zdjęcia g4 wychodzą mega jak na ta cenę tel. 

 

 

Witam, szukaj firm : SPIGEN / NILLKIN / RINGKE / - jedne z lepszych firm zajmujących się obudowami do telefonów, co prawda trochę kosztują, ale warte są swojej ceny.

Link to post
Share on other sites

Nic nie napisali o gwarancji, pewnie kupione w Chinach. Jak kolor Ci odpowiada to masz tutaj w sprawdzonym sklepie - https://www.sferis.pl/smartfon-xiaomi-redmi-note-4-dual-sim-32gb-gold-46xiaominote4-32gold-p495967?gclid=Cj0KEQjwmIrJBRCRmJ_x7KDo-9oBEiQAuUPKMrERd87fQT0p1wc1SERxi-X3DSFmvo91Y_8kLRqgejAaAoPc8P8HAQ a jak się zapiszesz do newslettera to dostaniesz 10 zł rabatu

Link to post
Share on other sites

Szukam telefonu na zastępstwo dla Lumii 735 - musi mieć podobne wymiary (68 x 9 mm, wysokość nie ma znaczenia) i dobry ekran. Apple odpada.

Do głowy przychodzą mi Xperie Z5 Compact albo XA1 - która z nich, ewentualnie czy ktoś ma lepszy pomysł?

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś sprawdzony sklep z Galaxy S8? 
PS Widzę że przed momentem luki1408 wrzucił jeden ze sklepów który rozważałem, z większych napisałem do Proline czy S8 za 3099zł jest z dystrybucji PL (S7/E są z EU u nich). 100% pewne źródła to ~3,5tyś także myślę warto się rozejrzeć. 

Link to post
Share on other sites

Samsung S8 Plus sprzedawany już jest po 3000 - 3300 zł z umów z różnych sieci. Czy warto się w coś takiego pchać? Mówię o umowach z Play i Orange. w ofertach brak często oryginalnego dowodu zakupu, jest tylko paragon lub faktura marża.

 

Takie dowody zakupu są wystarczające. Niestety, ale większość ofert wszystkich Operatorów to właściwie jakby wziąć jakiś telefon na raty... Zawsze to w sumie jakaś alternatywa, nie trzeba stać w kolejce do punktu ratalnego, a 3 K to jakoś tak żal wyłożyć.

Link to post
Share on other sites

Miał ktoś do czynienia ze sklepem mobile-city.pl ?? Maja MOTO Z z dystrybucji europejskiej w niskiej cenie i ciekawy jestem czy warto.

 

Jeszcze jedno małe pytanie. Jak wygląda sprawa z gwarancja w momencie zakupów za granica np. niemiecki amazon ??

Edytowane przez Verus
Link to post
Share on other sites

 

 

W tańszym dają kopie dokumentu zakupu jeszcze.

Dopytaj się gdzie został kupiony.

 

 

 

raty neonet i nie wiem czy to nie problem?

Ciężko powiedzieć. Nie wiadomo czy ta osoba je spłaci. Lepiej poszukać czegoś bardziej sprawdzonego. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...