Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Tak sobie przeglądam internet i poszukuje następcy dla g2. Podoba mi się g4 jednak im dłużej czytam o bootloopie to tym mniej jestem do niego przekonany. Fakt sprzedano tych modeli wiele tysięcy, ale bootloopów też sporo. Czy w cenie ok 800zł jest telefon robiący zdjęcia na podobnym poziomie?

 

W sumie to nawet bym go kupił bo stosunek cena/specyfikacja jest świetna tylko wybrałbym model na gwarancji i z nowszą wersja płyty głównej. Na forum android najczęściej ludzi piszą, że mobo pada mniej wiecej po 12-15 msc a za każdym razem ma się gwarancje od nowa. 

Link to post
Share on other sites

Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć, bo nie używałem szkła na telefonie z 2,5D. 

Najlepiej będzie jak pójdziesz do jakiegoś sklepu, który sprzedaje takie rzeczy i tam Ci dobiorą odpowiednią i założą.

Link to post
Share on other sites

Jakie to trudne, żeby wybrać szkło hartowane. A taka folia jest dużo gorsza w dotyku, zmienia kolory i czy ogranicza dotyk?

 

Czy oprócz  MariuszB35PL ktoś ma takie zaokrąglone szkło hartowane. 

 

Mam taki wybór:

 

1. Szkło hartowane 2,5d np. http://allegro.pl/hartowane-szklo-orzly-caly-ekran-galaxy-a5-2017-i6763317533.html

2. Oryginalna folia od Samsunga https://www.morele.net/samsung-folia-ochronna-samsung-galaxy-a5-2017-et-fa520ctegww-1120096/

 

Jest jeszcze zwykłe tanie szkło Płaskie ale moim zdaniem to źle wygląda.

Edytowane przez RetroManiak
Link to post
Share on other sites

Szukam krótkiego kabla USB (20-30cm) w oplocie, który da radę z 2A. Szukałem na Allegro i kable w oplocie znalazłem w długości od 1m.

 

Edit.

Zapomniałem dodać że chodzi o kabel USB A <-> USB micro B.

Edytowane przez Martion
Link to post
Share on other sites

Witam, małe pytanko. Czy warto kupić s7 edge 2 miesięczny z pękniętym tylnym panelem za 1450zl ? Telefon sprowadzony z Anglii, jakiś dowód zakupu jest ale znajomy sprzedającego dopiero mu go podaje.

 

Czy na dzień dzisiejszy zmieniło się w samsungu i przyjmuje telefony na podstawie imei, czy nadal wymagają faktury/paragonu? Tak pytam na wyrost gdyby ta faktura jednak się nie znalazła.

Edytowane przez balans
Link to post
Share on other sites
https://www.olx.pl/i2/oferta/honor-8-4-32-gb-white-pearl-CID99-IDmiARy.html#:9aeaa19868 Zakupuony z lombard.pl jest paragon nie faktura. Nr imei gwarancja tak jak w opisie do 17maj 2019 (w kato jest serwis huawei jak co :) ) s huaaei pp nr fwarancji sprawdza czy jest ok wszystko co myslicie? Ps po co honor mialby sie wycofac z gwar po nr imei? Sugestie opinie slucham? Mam mozliwosc dojechania i sprawdzenia. Lepiej przez alegro czy jakis spis umowy skoro i tak mam paragon?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...