Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Dzięki. 

Myślisz, że warto poczekać do premiery S7, może ceny sklepowych S6 spadną, to i te z olx zejdą o jakieś 2-3 stówki?

S7 może kosztować ~3000 zł, po jakim czasie cena się unormuje do min. 1800? Będzie trzeba aż roku, żeby taka sytuacja miała miejsce? 

 

S6 na min. 3 lata to dobry pomysł, nic się nie stanie z aparatem, nie straci jakości zdjęć, są jakieś szanse, że skaner linii papilarnych może przestać działać? :D

Link to post
Share on other sites

S6 to bardzo dobry foto smartfon ;) pewnie S7 go przebije ale myślę że nieznacznie :D i tak samo jak Lumia 930 tak i S6 na długie lata jeszcze będzie nosił miano bardzo dobrego fotosmartfona, ze skanerem linii nigdy nic nie wiadomo, ale jeśli nikt nie będzie grzebał w obudowie i wewnątrz to nie powinno się nic dziać

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki @Bartek

 

Słyszałem, że jak zapełni się większość pamięci telefonu, to znacznie zwalnia, to prawda? Kupiłbym wersję 64 GB, ale zwykłą 32 dorwę za ~1600 zł, a za większą trzeba co najmniej 300 zł dołożyć...

 

Nie straci na wydajności przez tak długi okres czasu? Teraz te smartfony to padają jak muchy po kilku latach :/

 

Nurtuje mnie takie pytanie: który smartfon wytrzyma dłużej (2-3 lata) bez dużej straty wydajności, taki tel. pokroju S6 czy jakiś średniak jak Redmi Note 3, czy P8 Lite? 

 

No właśnie...

Link to post
Share on other sites

Ile czasu masz tego G3? Nie zamula Ci? 

 

Martwi mnie to, że kupię telefon za sporą kwotę, a on ma kilku latach zacznie mulić, a na iPhone za mały budżet.

 

Pamiętasz może ile czasu zajęło S6, żeby z 3000 zł spaść do ~2000 zł? Pamiętam, kiedyś dodawali słuchawki  ;)

 

Ile może mniej więcej spaść cena S6 po premierze S7? Jak spadnie w sklepach, to na aukcjach też? 

Pamiętasz może jak było z S5 po pojawieniu się szóstki? 

Link to post
Share on other sites

Myślisz, że S6 Edge Plus jest warto dopłacenia? Czy ten dodatkowy GB RAM'u przydaje się?

Są jakieś sprawdzone custom romy w j.polskim na s6? Czy taki rom może popsuć coś w telefonie? Nie psuje np jakości zdjęć czy coś? Potem da się to jakoś odinstalować, żeby był oryginalny rom?

Link to post
Share on other sites

chcesz kupić super telefon i od razu custom rom? bez sensu ;)

Nie, nie.. Chcę super telefon i chcę się ubezpieczyć na przyszłość jak za te 3 lata nagle zwolni, ale wolałbym tego nie robić..

Są jakieś dobre w polskim języku?

 

chcesz kupić super telefon i od razu custom rom? bez sensu ;) Edge Plus jest baaaardzo duzy.. miałem w dłoniach ostatnio i dla mnie o wiele za duzy ;)

Masz telefon 5,5'', a Edge+ ma 5,7'' (jeśli db pamiętam), jest to duża różnica? :o

 

jak chcesz sie bawić w custom romy to zainteresuj sie Note'm 4 ;)

dlaczego?

Link to post
Share on other sites

http://i-cdn.phonearena.com/images/reviews/181895-thumb/Samsung-Galaxy-S6-edge-vs-LG-G4-TI.jpg

 

tu masz edge plus i G4 (a G3 jest ciut mniejszy od G4)
poza tym tak jak Ci pisałem, Edge'a miałem w dłoniach i jest ogromny...

co do custom romów, to na forum android jest pełno romów i zazwyczaj tam są tylko z polskim językiem, masz CyanogenMody które są zawsze płynne i szybkie (jeśli oficjalne wydania) są też autorskie romy ;) ogólnie polecam zabawe z custom romami w sytuacji gdy telefon już nie ma wsparcia ;) 

Polecam Note'a 4 bo ma świetną specyfikacje, a custom romy wyciskają z niego ostatnie soki i wtedy staje się nawet szybszy od fabrycznego S6.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...