Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Jakiś smartphone do 1,6k zł, z b.dobrymi aparatami, nie najgorszą baterią, ekranem, wydajność co najwyżej średnia w grach, od czasu do czasu jakaś gra typu Asphalt 8, minimum 2 GB RAM (w tej kwocie szukałbym z 3), płynność. Nie pogardziłbym jakością rozmów, a zwłaszcza na głośniku..

Wolałbym coś ze sklepów internetowych, ale mogłoby być coś z OLX czy allegro, ale tylko nowe i w atrakcyjnej cenie. 

Link to post
Share on other sites

Hmmm... To teraz nie wiem, co wybrać, G4 czy S6...

Czy, któryś z ww. telefonów ma funkcję pilota, budzenie głosem albo budzenie tel. za pomocą podwójnego ''tapnięcia''? 


I trochę boję się kupić od osoby przedłużającej, nie chcę być oszukany, a potem bawić się w zwracanie... 

Czy S6 stanieje po nowym roku? Może jak wyjdzie S7 cena spadnie... Czy są jakieś inne telefony godne uwagi lub warto czekać na premierę nowych?

Link to post
Share on other sites

Witam, który z poniższych byście polecili? Wszystkie mają dobre parametry, szukam telefonu ktory sie nie przegrzewa, ma dobry aparat i baterię.

Honor 7
P8
S6
Sony Z2/3/4/5 - tutaj aż dziw mnie bierze że tyle tego wypuscili - który wedłu was najlepszy wzgledem ceny?
oraz LG G3/4

Link to post
Share on other sites

@Rigelon W tego typu aukcjach,gdzie jest sprzedaż wysyłkowa, najczęściej są sprzedawane refurby (odnawiane/składaki) z chin.Czyli nie wiadomo co dokładnie w nich siedzi.Gwarancja serwisowa to tak jakby w ogóle jej nie było.Kupuj z Polskiej dystrybucji z gwarancją producenta i faktura VAT 23%.

 

@xziggy Wygląda ok,ale oczywiście odbiór osobisty,upewniasz się czy wszystko się zgadza,tak jak w aukcji,jak tak to bierzesz.

 

@visca91 Bierz S6 Najlepszy ekran,najlepszy aparat obok G4,najwydajniejszy procesor,szkło gorilla glass 4 z dwóch stron i aluminiowe ramki,jedynie bateria średnia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-2-TD-TDD-Mobile-Phone-MTK-Helio-X10-Octa-Core-5-5/311331_32455806291.html

Czy warto kupować z tej aukcji, legit?? Znajomy mówił, że sprzedawca Goldway na aliexpress jest godny zaufania, mają nawet polski fp. Tylko obawiam się, że mi się zepsuje i będę musiał to do Chin słać.

 

Jeszcze jedno pytania, za ile mogę sprzedać mój telefon. Samsung Galaxy s3 wersja LTE, drobne ryski na ekranie i troszkę rys na tyle, nie poobijany, jak potrzeba to mogę wstawić fotki. Kupiłem go 5 stycznia 2015, mam rachunek, pudełko ze wszystkim oprócz słuchawek.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Co wybrac z takich aparatow: 

Motorola X Play

LG Stylus

Huawei P8 lite

HTC desire 820

LG 4c

Sony M4 aqua

 

Pierwszy raz przesiadam sie na smartfona stricte "dotykowego". Jakos do tej pory wolalam bardziej klasyczne urzadzenia tzn z klawiatura. Ale skoro o to coraz trudniej czas cos wybrac. Polka sprzetowa srednia, nie zalezy mi na posiadaniu najbardziej modnego sprzetu. Chodzi raczej o plynnosc dzialania, czas pracy, a takze wytrzymalosc ogolna telefonu na tzw zuzycie mechaniczne , np upadek, a takze trwalosc baterii. Kiedys mialam kiepskie doswiadczenia jesli chodzi o baterie w samsungu i motoroli, a teraz ta moto troche kusi. Jesli ktos posiada, lub zna opinie z realnego uzycia wyzej wymienionych sprzetow prosze o porady.

Link to post
Share on other sites

 

Tu niestety nie było możliwości wystawienia na allegro, ale znalazłem nową ofertę.

http://olx.pl/oferta/lg-g2-d802-16gb-ideal-gwarancja-ubezpieczenie-CID99-IDdcVVH.html#02de1b29d1

Pisałem do sprzedawcy i odpisał mi, że ma konto na allegro. Poza tym wszystko jest ok czy prosić o jakieś zdjęcia czy coś ?

Link to post
Share on other sites

Tu niestety nie było możliwości wystawienia na allegro, ale znalazłem nową ofertę.

http://olx.pl/oferta/lg-g2-d802-16gb-ideal-gwarancja-ubezpieczenie-CID99-IDdcVVH.html#02de1b29d1

Pisałem do sprzedawcy i odpisał mi, że ma konto na allegro. Poza tym wszystko jest ok czy prosić o jakieś zdjęcia czy coś ?

Sprzedawane od prywatnego gości. Widać, że kupiony w Polsce.

Nie jest w takim złym stanie, ja bym brał.

 

 

 

 

Asus ZenFone 2 ZE551ML vs. Honor 7

(chodzi mi o oglądanie filmów, płynne działanie, wyraźny duży wyświetlacz, moc WiFi)

Edytowane przez fotkao2
Link to post
Share on other sites

Dobrze jest teraz zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd. Nie wiem czy zaglądaliście ale są tam dość dobre promocje związane z wyprzedażami poświątecznymi. Oczywiscie nie są to wyprzedaże takie jak za oceanem ale jak na polskie warunki to ceny są całkiem całkiem.

Mają tam na przykład w dobrej cenie Motorolę Moto X. Poza tym z tego co widzę to telefon można brać na raty (ponad 40 rat 0% ).

Edytowane przez hapek1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam

 

Nigdy tego nie robiłem, ale jestem zdezorientowany i chciałbym na prawdę godną polecenia ofertę, żeby wydane pieniądze nie poszły w błoto:)
Mianowicie poszukuję telefonu do 500-600zł najlepiej nowego/ chodź jeżeli coś na prawdę dobrego i w rozsądnej cenie może być używane  Na czym mi zależy w telefonie? Nie jest to telefon dla mnie, a dla ukochanej- kolor- biały:) A jeżeli chodzi o użytkowanie, chciałbym żeby działał płynnie i się nie zacinał, telefon używany jest do rozmów.sms-ów/ oraz do internetu zabawa apkami nie jest konieczna- jedynie używanie jakdojadę:)
Mam kilka ofert na oku i proszę o opinie o telefonach, bo jestem w kropce.
Dp[pwoem, że przesiadka jest z Samsunga Galaxy S2, który lata świetności ma już jednak za Sobą;]

Samsung Galaxy Grand Prime
Huawei p8 lite- jednak to już przekracza budżet troszkę za mocno
Huawei Y6- to mnie dosyć mocno interesuje
Huawei 4X- ???
Htc Desire 620
MyPhone Luna
My Phone Cube LTE

To kilka telefonów ze średniej półki cenowej które są w naszym zasięgu jeśli chodzi o kupno i chcielibyśmy kupić najlepszy z nich:)
Proszę o pomoc i pozdrawiam wszystkich użytkowników:)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...