Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

Jak chce, to niech sobie wgrywa ;)

 

Dobra, pewnie, ale mamy mu coś poradzić, wgra sobie do telefonu starszego andka, nabije flage i okaże się, że telefon nawet 8 stówek nie będzie warty, bo straci gwarancje.

 

Ja jestem na siebie zły że wcześniej nie zerknąłem do tego tematu,tyle kasy za Note 3?Już nawet nie idzie o to czy sobie coś wgra czy nie.

Wiesz, to samo mógłbym napisać, ale nie piszę, bo nie możemy siedzieć 24/7 na forum i pomagać każdego uchować od złego. Jest jeden pozytyw tej sytuacji: sprzedawca przynajmniej tak dużo nie stracił na sprzedaży :D

Link to post
Share on other sites

Mnie rozbrajają tacy ludzie. Rejestrują się tu i proszą o pomoc i opinie, inni się spinają żeby jak najlepiej doradzić a oni mają to w du**e i kupują po swojemu i to jeszcze najdrożej jak się da  :pajac:  Bardziej niż zmarnowanych pieniędzy, żal mi czasu który ktoś poświęcił próbując pomóc takiej osobie...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szybkie pytanie:

 

Alcatel Idol 3 4,7 vs. Huawei P8 Lite.

 

Jakieś za/przeciw. Nie miałem styczności z nimi a mam wybór.

Na korzyść Alcatela przemawiają dobre opinie i podobno dłuższa żywotność baterii, a na Huawei 8 rdzeni procesora.

 

Co o tym myślicie?

 

Z góry dzięki za pomoc. :)

Edytowane przez skylirey
Link to post
Share on other sites

Wybrałem bym Huawei P8 Lite.
Dlaczego?

Podobno jeden z lepszych telefonów.
O 0.2cala większy ekran.
2GB RAM (konkurent wymieniony przez Ciebie ma 1GB RAM)
Bateria o 200mAh większa.

Pamięć wbudowana 16GB (konkurent o połowę mniejszą, oba można rozszerzyć o pamieć dodatkową czyli kartę pamięci)
Huawei ma deliaktnie lepszy aparat z tyłu (na klapce).

Więć chyba wszystko na plus Huawei ;] 

Link to post
Share on other sites

Wybrałem bym Huawei P8 Lite.

Dlaczego?

Podobno jeden z lepszych telefonów.

O 0.2cala większy ekran.

2GB RAM (konkurent wymieniony przez Ciebie ma 1GB RAM)

Bateria o 200mAh większa.

Pamięć wbudowana 16GB (konkurent o połowę mniejszą, oba można rozszerzyć o pamieć dodatkową czyli kartę pamięci)

Huawei ma deliaktnie lepszy aparat z tyłu (na klapce).

Więć chyba wszystko na plus Huawei ;]

 

Podobno Alcatel ma 1,5GB ramu

Bateria fakt mniejsza ale przekładając to na wielkość ekranu P8 Lite to swoje ściągnie.

 

Chyba sie zaopatrze w powerbanka awaryjnie ze względu tego że korzystam z telefonu aktywnie (internet, snapchat, instagram, facebook, messenger, muzyka, bez gier) .

 

W takim przypadku chyba faktycznie górą będzie P8 Lite.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co możecie powiedzieć o Asusie zenfon 2 laser? Otrzyma aktualizacje do Androida 6.0? Lepiej kupić Honor 4X czy Zenfone 2 laser?

Telefon ma do gier,muzyki i mieć nienaganny aparat. Max 850zł.

Tak Zenfone 2 Laser ma dostać androida 6.0, na pewno z tych dwóch wybrałbym właśnie Asusa - fajny telefon, poczytaj sobie o nim recenzje to się do niego przekonasz.

Link to post
Share on other sites

Skoro dual sim raczej Ci się nie przyda,to jest przecież lumia 640 lte dobre aparaty i ekran,bardzo dobra bateria. Jak chcesz większy ekran to bierz lumia 640 XL ma też bardzo dobrą baterię i dobry ekran,ale aparaty ma lepsze i wszystkie wersje kolorystyczne mają matowy tył,a 640 lte ma tylko w czarnej wersji reszte są błyszczące.

Link to post
Share on other sites

Skoro dual sim raczej Ci się nie przyda,to jest przecież lumia 640 lte dobre aparaty i ekran,bardzo dobra bateria. Jak chcesz większy ekran to bierz lumia 640 XL ma też bardzo dobrą baterię i dobry ekran,ale aparaty ma lepsze i wszystkie wersje kolorystyczne mają matowy tył,a 640 lte ma tylko w czarnej wersji reszte są błyszczące.

Chodziło mi tylko o wersję XL, czyli większą :D Pytanie brzmi, czy będzie jakaś wielka różnica jeśli wezmę z LTE a Dualsim jeśli chodzi o działanie internetu.

Link to post
Share on other sites

Czy to nie podróbka przypadkiem? Coś za tanio wychodzi... <S6>

Opcja Without Accessories>White za (dolar 3,95 zł) 342,89% = 1354,41 zł 

Jest tam kilka opcji wyboru telefonu, ale jedno mnie zastanawia, jakie są różnice między poszczególnymi nazwami kodowymi i dopiskami np Verizon czy Sprint?


Na Amazon widziałem a podobną cenę, a nawet niższą, jeśli dobrze pamiętam to ~325$


odś

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...