Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Witam!! Jak uwazacie Powstanie GTA 5 ?? Jak Sobie wyobrazacie ta Czesc ??? Czy bedzie na PC ?? Przegladajac kilkadziesiat FOR Dowiedzialem sie ze sa Duze szanse na powstanie GTA 5. Osadzonej Innym Miescie Niz LIBERTY CITY, podobno Mialobyc TOKIO,LOS ANGELES,LONDYN i Bóg wie co jeszcze. WIec teraz poslucham innych komentarzy i byc moze bardziej wiarygodnych Wiadomosci na temat nowej Czesci xD Pzdr

 

//Zapoznaj się viewtopic.php?f=15&t=16030

Link to post
Share on other sites

Pewnie najpierw wypuszczą na konsole czyli od razu stawiam na beznadziejną grafikę. Dostanie to to 9.5, potem wypuszczą to na PC jako beznadziejny port i tyle :)

Patrzcie, mamy na forum wróżkę! Ty to powiedz mi stary od razu jaki będzie kurs dolara w styczniu. Skąd wiesz czy kolejna cześć wyjdzie jeszcze na obecną generację konsol czy kolejną i jaką będzie miała oprawę graficzną? Zresztą jaka beznadziejna grafika? Tej z IV nic nie brakuje (no może poza AA). Chyba nie grałeś w GTA IV na dobrym PC i przyzwoitych ustawieniach. Zresztą ta gra nie grafiką stoi a panowie z Rockstara mam nadzieję wyciągnęli wnioski z niewydarzonej premiery czwórki na PC i w kolejnej odsłonie uda im się uniknąć podobnych baboli.

@TurnToTomorrow: seria GTA nudna? Chyba niewiele czasu z nią spędziłeś, zresztą jak wyszła 1. to byłeś jeszcze w na etapie pieluch.

Link to post
Share on other sites

@TurnToTomorrow: seria GTA nudna? Chyba niewiele czasu z nią spędziłeś, zresztą jak wyszła 1. to byłeś jeszcze w na etapie pieluch.

wole kupić książkę niż GTA

Nie kręci mnie GTA bo jest owiele lepszych gier i bardziej wciągających

wole BBC2 lub SC2

co do grafiki to GTA to dno przy SC2

Sc2 ma moim zdaniem 99% ma lepszą grafę

 

pieluch.

 

ogarnij sie ;)

Link to post
Share on other sites

Primo: "wolę kupić książkę..." - a co ma piernik do wiatraka? To mniej więcej tak, jakby ktoś w dyskusji na temat kuchni włoskiej wypalił, że on w zasadzie to woli pojeździć na rowerze.

Secundo: to czy bardziej wciąga cię sandbox czy FPS czy RTS to rzecz gustu, pomijam już, że są to skrajnie różne gatunki i ciężko mówić o ich porównywaniu (również jeżeli chodzi o oprawę graficzną).

Tertio: z twojego profilu wynika że urodziłeś się w 1997 r., więc teraz skorzystaj z dostępu do Internetu w niekonwencjonalny sposób i zobacz kiedy miała miejsce premiera 1. części serii GTA...

No chyba, że ci mama pieluch nie zakładała.

PS. wyjaśnij mi jeszcze proszę w jaki sposób obliczyłeś, że SC2 ma o 99% lepszą grafikę niż GTA IV (bo chyba taką tezę postawiłeś, ciężko stwierdzić, ponieważ twoja wypowiedź jest mało czytelna).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam,

Mam pewien problem dotyczący tej gry. Sprawa wygląda tak, że grać się nie da z jednego bardzo uciążliwego powodu - okropnych spadków FPS'ów. Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane ale co sekundę jest taki przerywnik, że szlak by trafił :)

 

mam geforce gtx 460@850

phenom II 955 @3.8

i 4 gb ramu

 

skąd te warpy mogą się brać?

Link to post
Share on other sites

@kotvi:

 

Zainstaluj. Po kolei

Grand Theft Auto 4 v1.0.1.0 Patch

Grand Theft Auto 4 v1.0.2.0 Patch

Grand Theft Auto 4 v1.0.3.0 Patch

Grand Theft Auto 4 v1.0.4.0 Patch

Grand Theft Auto 4 v1.0.5.0 Patch

Grand Theft Auto 4 v1.0.6.0 Patch

Grand Theft Auto 4 v1.0.7.0 Patch

 

Patch 1.0.6.0 usuwa Rockstar Games Social Club ale zamiast RGSC gra wymaga zainstalowania Games for Windows.

Jak założyć konto offine w Games for Windows

Uzyskasz przez to największa wydajność oraz ogólnie gra będzie lepiej chodzić więcej opcji itd.

 

 

PS: chyb że masz już jakieś to zacznij od kolejnego

Link to post
Share on other sites

DustEaster ja najpierw zainstalowałem Patcha 1.0.0.4 i na to 1.0.7.0 i gra chodzi jak marzenie :P próbowałem też z innymi patchami i nic nie dało lotu jak najpierw 1.0.0.4, a potem 1.0.7.0 . Co do samej gry to, jak ostatni raz grałem w GTA 4 jakieś 2 tygodnie temu to znalazłem pomocnika mikołaja :tajniak:

 

http://img245.imageshack.us/img245/4562/gta41s.th.jpghttp://img405.imageshack.us/img405/3763/gta42.th.jpghttp://img84.imageshack.us/img84/1696/gta43.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam.Chciałbym sie dowiedziec ile mialbym fps'ow grajac w GTA IV i Crysisa w full HD i na full detalach.Moj sprzet:

-Intel Core i5 760

-ASUS P7P55D

-HD 5870 Gigabyte Overlock

-4GB RAM Cl.8/9 1600MHz Corsair

Wiecie juz jakie moga byc wymagania Crysisa 2 i czy pójdzie mi na średnich?.Dziękuję za odpowiedź.POZDRAWIAM

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...