Skocz do zawartości

[MULTI] Grand Theft Auto - seria


GTA:V  

380 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto kupił/kupuje GTA:V

    • Tak (PS3)
      31
    • Tak (X360)
      19
    • Czekam na PC
      301
    • Nie
      29


Recommended Posts

Spolszczenie do GTA4 jest na pewno. Spolszczenie obecnie działa ze wszystkimi wersjami gry, właczając to 1.0.7.0. Ten patch jest niezbędny do gry w sieci.

 

Tu masz link, alby sobie poczytać nieco o spolszczeniu:

 

http://gtapolska.pl/forum/viewtopic.php ... 218#p22653

 

A tu, download:

 

http://www.plprojekt.info/news.php?readmore=94

 

Spolszczenie dosyć solidne, bez błędów typu "ktury","muc" itd

 

Przeszedłem 100% gry na spolszczeniu i powiem - warto.

Link to post
Share on other sites

Witam, wie ktoś jak wczytać starego save w gta4 ? Tzn. sprawa wygląda tak, że jakiś czas temu, z pół roku może, grałem w gta4 i miałem tam save w którym miałem około 60% gry, musiałem zrobić wtedy niestety formata. I tak do tego czasu nie grałem w GTA, lecz ostatnio naszło mnie zagrać w tą fantastyczną grę i chciałem kontynuować rozgrywkę z tamtego poziomu, jednak musze od nowa zaczynać, zatem czy wie ktoś jak wczytać starego save, domyślam się że to pewnie będzie gdzieś na serverach tego całego Games For Windows Live, lecz niestety nie wiem jak to zrobić. Oczywiście, gra jest oryginalna. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Da się ustawić spowrotem. O to się nie martw. Co do postów wyżej, to bzdury piszecie. Było takie coś jak kombinowanie z datą, ale teraz chłopaki tworzące to spolsczenie to naprawili. To był błąd samego spolszczenia, które sprawdzało date patcha właśnie poprzez systemowy "datomierz". Instalujesz gre, patche i spolszczenie. Włączasz grę, i nic się nie dzieje, nic kombinować nie musisz.

Link to post
Share on other sites

Musisz wejść do gry, wtedy wyciągasz telefon naszego bohatera i wybierasz "Video Editor" tam powinieneś w edycji gdzieś móc to zapisać. Nie korzystałem z tego jakoś specjalnie więc coś szczegółowo Ci nie powiem :D

Link to post
Share on other sites

Jak już jesteś w tym "Video Editor" to klikasz na 'Editor" i dwa razy na kopertę. Później po lewej będziesz miał nagrane filmiki. Klikasz na ten który chcesz dwa razy i F6 zapisujesz go. Tylko nie wiem czy to tylko zapisuje w grze czy gdzieś na dysku.

Link to post
Share on other sites

Na wersji 0.97 wszystko działa, więc nie wiem o czym piszemy... Oficjalnie łatka nie została jeszcze wydana, ale ogólnie spolszczenie działa razem z 1.0.7.0 tylko trwają teraz testy.

 

No nie została jeszcze wydana a kolega chce pograć teraz czyli co będzie czekał? Łatkę mieli wydać już w kwietniu.

 

A spolszczenie do the lost and dammed ma 10% na http://www.gtapolska.pl piszę wystarczy poszukać :D

Link to post
Share on other sites

Spolszczenie aktualnie NIE DZIAŁA NA WERSJI STEAM! Próbowałem zainstalować wcześniesze patche na steam, gta 4 odmawia posłuszeństwa (ERROR). Niedługo mają wypuścić nową wersję, działającą na STEAM.

 

Jednak jak komuś działa na STEAM spolszczenie, to prosiłbym o instrukcję, jak zrobić aby nie pokazywały się ERRORY :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...