Skocz do zawartości

[PC] Diablo


Recommended Posts

Co do daty premiery to mamy juz praktycznie wrzesien. Blizzard powiedzial, ze przed cata dostaniemy patch, ktory to wprowadzi nam catalysm na servery oraz zmieni kompletnie drzewka talentow. Dopiero po sprawdzeniu jak to wszystko bedzie wygladac, zostanie wydany catalysm.

Ja osobiscie gram moze troche ponad pol roku( najpierw lockiem do 55 i teraz DK @ 80 ) i powiem szczerze, ze gra mi sie fajnie. Taki zabijacz czasu dla mnie. Denerwujace jest tylko to, ze gra jest zbyt wydluzona, zbierac jeden zestaw przez prawie pol roku to jest porazka.

 

a i na koniec...

FOR THE HORDE ! :D

Link to post
Share on other sites

To ty młodziak jesteś :wariat:

Ja to od lipca 2005 (z przerwami) gram :wariat:

Ciekawe czy GreQonE się tutaj odezwie... Bo jeśli mnie pamięć nie myli to on jeszcze wcześniej zaczął grać... Jak się okazało, byliśmy kiedyś w jednej gildii :P

Do teraz pamiętam jak paradował w Ironforge z Sulfurasem :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

kurde przeciez ta gra wyglada coraz gorzej - to jakas kosmiczna strzelanka ferią swiatel w kosmiczne androidy pojawiajace sie znikad - gdzie tu klimat piekielny

 

 

to ma byc diablo? to jakis joke jeszcze tylko rożu brakuje :) chociaz nie różu jest calkiem sporo :zamykamy:

 

starcraft bez budowli a nie diablo kufa :menda:

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Stary to trailer jak świat. :co: Blizzard jest znany niestety z implementowania dość... specyficznej kolorystyki świata gier. :)

Nie blizzard , bo blizzard do Diablo 2/WC3FT jakoś sobie radził z kolorystyką do klimatu gry ^^ Ale niestety - na starość panu Morhaimowi odbija i chce ze wszystkiego wydusić jak najwięcej kasy. Nie wiem ale odnoszę wrażenie takie- parę lat temu gry były skierowane w węższe grono użytkowników(starszych- to oni zarabiali i wydawali - a wiec na nich szło jak najwięcej zarobić). Niestety teraz grę za kieszonkowe kupi coraz więcej dzieciaków, a żeby gra sprzedała się jak najlepiej musi być skierowana do jak najszerszego grona odbiorców ...

 

Wiec zrobili gre bardziej kolorową. Pewnie przewinie sie jakiś motyw miłosny.... omg.

 

No ale tak czy owak, kaska leży i czeka, jak tylko gra wyjdzie to ją kupie(choćby dla zasady:))

Link to post
Share on other sites

Ciesz się, że nie ma achievementów, systemu punktowego a la arcade i odblokowywania kolejnych broni i części ekwipunku za punkty! ;)

 

Pewnie finalnie wszystko będzie inne... Pytanie jakie. I kiedy co najważniejsze.

Mówisz o diablo 3? Uważaj bo wykraczesz. Już jest o ile się nie mylę 'integracja' z Facebookiem a może być jeszcze gorzej.

 

Realistycznie patrząc to Diablo 3 będzie hitem sprzedaży i jednocześnie grą przeciętną/słabą. Po pierwsze nadal opiera się na już wyeksploatowanej formule. W hack and slash nic nowego już się nie da wymyślić, bez względu na to co wyją fanboye Blizzarda. Po drugie zmienił się i sam użytkownik. Weterani Diablo 1 i 2 mają teraz...hmm przynajmniej o 14/11 lat więcej. Lat życia, doświadczeń i gier. To co bawiło kiedyś może już nie bawić tak bardzo. To do czego mamy sentyment podane ponownie i 'trochę inaczej' może już nie mieć tego czaru. Z drugiej strony powszechne fanboystwo i niskie wymagania wobec gier 'współczesnych' graczy sprawiają, że aby osiągnąć sukces wystarczy rzucić jakiś ochłap i wpakować mnóstwo kasy w marketing.

Link to post
Share on other sites

Ciesz się, że nie ma achievementów, systemu punktowego a la arcade i odblokowywania kolejnych broni i części ekwipunku za punkty! ;)

 

Pewnie finalnie wszystko będzie inne... Pytanie jakie. I kiedy co najważniejsze.

Mówisz o diablo 3? Uważaj bo wykraczesz. Już jest o ile się nie mylę 'integracja' z Facebookiem a może być jeszcze gorzej.

 

Realistycznie patrząc to Diablo 3 będzie hitem sprzedaży i jednocześnie grą przeciętną/słabą. Po pierwsze nadal opiera się na już wyeksploatowanej formule. W hack and slash nic nowego już się nie da wymyślić, bez względu na to co wyją fanboye Blizzarda. Po drugie zmienił się i sam użytkownik. Weterani Diablo 1 i 2 mają teraz...hmm przynajmniej o 14/11 lat więcej. Lat życia, doświadczeń i gier. To co bawiło kiedyś może już nie bawić tak bardzo. To do czego mamy sentyment podane ponownie i 'trochę inaczej' może już nie mieć tego czaru. Z drugiej strony powszechne fanboystwo i niskie wymagania wobec gier 'współczesnych' graczy sprawiają, że aby osiągnąć sukces wystarczy rzucić jakiś ochłap i wpakować mnóstwo kasy w marketing.

 

ehh dużo prawdy w tym ;) Ale tak tez i mówili jak diablo 2 wyszedł :) kto wie myśle że jakby chcieli mogli by wymyślić coś naprawdę genialnego. Udowodnili juz nie raz że potrafia. Sam system może pozostać ten sam. Co w sumie zmieniło sie od D1 do D2 ? Że są mapy random, loot random, wieksze możliwosci robienia postaci... itp itd. A sama gra ? idziesz klikasz zabijasz idziesz dalej... :P BN closed to co prawda duzy skok ale ile to osob w singla jeszcze młóci, tak dla relaksu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

No i teraz trzeba czekać na Diablo 3. Sam od razu kupię jak wyjdzie. Lubiłem sobie pograć w Multi, Diablo 2 LoD. Najbardziej paladynem (Nim dawałem w młotki). Full zestaw i na poziomie trudności ''Piekło'' (Z tego co pamiętam) każdego potrafiłem ubić (Od małego potworka, po Bossa). Heh mam nawet dwie oryginalne wersję Diablo 2 Lord of Destruction (Gdyż w pierwszej połamała mi się płytka od dodatku gdy była w napędzie).

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

No i teraz trzeba czekać na Diablo 3. Sam od razu kupię jak wyjdzie. Lubiłem sobie pograć w Multi, Diablo 2 LoD. Najbardziej paladynem (Nim dawałem w młotki). Full zestaw i na poziomie trudności ''Piekło'' (Z tego co pamiętam) każdego potrafiłem ubić (Od małego potworka, po Bossa). Heh mam nawet dwie oryginalne wersję Diablo 2 Lord of Destruction (Gdyż w pierwszej połamała mi się płytka od dodatku gdy była w napędzie).

 

a po co znowu bylo kupywac oryginala wystarczylo:

1. zarejestrowac sie na battle.net

2.po zalogowaniu kliknac konto.

3 klikasz zarzadzaj grami i z listy wybierasz dodaj lub ulepsz gre i wpisujesz cd-keya z pudelka.

4.pobierasz klienta gier czyli diablo2 a potem dodatek.

5 uruchamiasz i sie sciaga.

wersja sciagnieta z battle.net nie potrzebuje plyty co jest oczywiste:)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

rofll normalna blizzardowska cena wszystkie gry od zamieci w dniu premiery kosztuja ponad 160~~180 a kolekcjonerki to wydatek ponad 350pln jak w SC2 jakosc kosztuje :P to nie EA z jakims kiczowatym bf3 i inne kody od activision zagraj max 50godz i schowaj do szuflady :P

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...