Skocz do zawartości

[PC] Diablo


Recommended Posts

Efendi, przeżywasz gorzej niż dziewczyna swój okres. To jest normalne że grając na serwerach us&a nie będziesz myśl postaci z eu, i na przemian.

 

co do samej gry to wymiata. dla mnie pozostało tylko zabicie diablo. I mogę zacząć z kolega grę na wyższym poziomie trudności.

 

Nie spotkałem się jeszczeproblemami podczas gry. Jak włączyłem o 1 w nocy 15.05 tak skończyłem przed przetrwa techniczna, która koło 3 czy 4 uruchomili. Także teraz czas na odpoczynek :)

Link to post
Share on other sites

Ja dopiero pod koniec miesiąca zerkne na necie,czy nadal 180 zł kosztuję.Jesli max 120/130 Kupię,gdyż wolałem wydać na prototype 2 %-)

To powodzenia bo teraz diablo będzie jeszcze droższe bo nie wiadomo kiedy cdprojekt zamierza wypuścić kolejne egzemplarze a gry na rynku jest mało i osiągają egzemplarze ogromne ceny :/

Link to post
Share on other sites

heeheh na ,,alledrogo,, cenna 300-400pln za zwykla wersje normalka

 

moglby mi ktos wytlumaczyc fenomen tego portalu skad sie biora takie ,,taborety,, robiace zakupy tam ? zaplacic 700-999pln za wersje kolekcjonerska gdzie cenna sugerowan przez producenta to 349pln?

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem że czekało się na ro ponad 10 lat ale żeby aż tak popadać w skrajność i wołać tyle kasy za standardową wersję nie wspominając o kolekcjonerce. Całe szczęście jeszcze są normalni sprzedawcy którzy wołają normalną sumę jak choćby tu http://allegro.pl/diablo-3-iii-pc-box-kurier-24h-druga-dostawa-i2353982171.html Bo na niektóych aukcjach kogoś mocno pogrzało żeby wołać tyle kasy

http://allegro.pl/diablo-3-iii-edycja-kolekcjonerska-podpisy-tworcow-i2347979841.html

:o

http://allegro.pl/diablo-3-iii-edycja-kolekcjonerska-z-autografami-i2350243030.html

http://allegro.pl/diablo-iii-3-edycja-kolekcjonerska-i2351968959.html

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Wyspowiadajcie się po przejściu gry w kościele

 

he he niezły event by mógł z tego wyjść, umówić się na którąś niedzielę i szturmem do kościoła spowiadać się z killowania w diablo, jakby tak chwyciło i kilkaset tysięcy w całej Polsce by poszło - miny czarnych - bezcenne

Link to post
Share on other sites

To powodzenia bo teraz diablo będzie jeszcze droższe bo nie wiadomo kiedy cdprojekt zamierza wypuścić kolejne egzemplarze a gry na rynku jest mało i osiągają egzemplarze ogromne ceny :/

No i? W końcu cena spadnie. A to D3 to szajs i tyle. :D Zrobili MMO pod marką Diablo. :/

Link to post
Share on other sites

powiem tylko jedno

 

 

 

FFFFFFFFAAAAAAAAAAKKKKKKKKKKK xD

 

 

 

Gra na poziomie PIEKŁO (3/4) [wcześniej pomyłka] jest naprawde wyamgająca. I atak na grupy przeciwników łatwo kończy się utratą życia. Nie wspomnę już o tym jak się spotka niebieskich bądź żółtych. W teamie oczywiście trudniej. HO i obrażenia pzreciwników się mnożą raz liczbę graczy a gracze pozostają bez zmian :D

Edytowane przez DustEater
Link to post
Share on other sites

normalnie zal.ru miec pieniadze na gre i nie mozna jej nigdzie dostac h##$#$ w du*e blizzardowi jak bedzie ta dostawa pierwszy raz zaplace za gre rowno 200pln ehhhh a na oszolomstwo allegrowe nie zagladam nawet nie kupilem tam jeszcze niczego w zyciu enklawa dla cwanikaow naciagaczy i zlodziej debile sprzedaja jakies z du*y kolekcjonerki z podpisami autorow za ponad 1500pln normalnei oszlomy i przyglupy a zwykla gra to ponad 500pln nie mowiac juz o cwanikach sprzedajacych triale za 99,9pln

 

kiedy ta dostawa ? (moge sie zalozyc ze cd-projekt zamowil nie wiecej niz 10-20tys kopi)

 

 

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Przecież ta firma tnie z nami w ciula w żywe oczy !

To sami się tyczy EA, Activision jaki wydawca tacy odbiorcy i tyle w temacie. Na świecie jest pełno palantów dających się doić , więc nie ma co się dziwić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...