Skocz do zawartości

[Kolekcja] Minerały Coogera


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez buszi,

Recommended Posts

W dniu 2.12.2021 o 23:30, buszi napisał:

W powiększeniu nie widzę by to były Winbondy, nawet w oznaczeniach jest chyba CADT więc PSC.

 

Tak CADT. W tym zestawie bez znaczenia :) Tylko 3ecia sztuka by się przydała.

Link to post
Share on other sites
W dniu 8.12.2021 o 01:33, dulu1 napisał:

 

Ja wiem, że to pestki... ale jakoś tak... nie jestem przekonany :cry: Poza tym nie ma wysyłki :P

 

--- EDIT ---

 

Nówka sztuka, mega się ucieszyłem, że znalazłem... Jest tylko jeden problem - myślałem, że ten radiator jest czarny!

 

de73c0d6a3fd776fgen.jpg

 

"To pragnienie zmienia Twe widzenie
Niemy film milczenie kolory czarny biały
Popraw kolory coś nie tak z kolorami"
 

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Taka sytuacja... freebik z OLX. Znaczy się nie do końca, zostawiłem Panu paczkę kawy bo nie lubię tak za nic... chociaż wiem, że za darmo to uczciwa cena. W ogłoszeniu było tylko zdjęcie frontu i tyłu, zero o konfigu. Wygląd wskazywał na coś w miarę starego... wczesny SA, S370 a może nawet S1. Pojechałem, odebrałem. Pierwszy zonk - naklejka XP. No cóż komp po 2001. Już wiedziałem, że funu nie będzie. Ale nadzieja jeszcze nie umarła...

 

Druga sprawa - Kołdżen 6013, jeno G1. Znaczy późny.

 

d62104955ce3be71gen.jpg

 

Ale w ładnym stanie.

 

Otworzyłem jeszcze w aucie. Pierwszy widok ECS. Sheissseeee! K7S5A. 

 

c9dd74f237bfd755gen.jpg

 

Jak już się załamałem to nagle...

 

41cc3a8c9347c669gen.jpg

 

Czy ja widzę V7100? Pociecha niewielka, ale chociaż coś...

 

Rzut oka na tył karty... ki czort?

 

b8e7c6e7697d9965gen.jpg

 

Nosz w mordeczkę, pierwszy raz mam w ręku MX...200 od Asusa :D

 

Całość dopełnia Barracuda 7200.7 40GB - najmniejsza pojemność w serii :D Produkcja 2004, sierpień. Wymieniony czy jak?

 

31316106a0b6e880gen.jpg

 

O procku nawet nie myślę, pewnie jakiś Duron Applebread skoro taka bida wokół, no może jakiś AXP1700+. Jako retro (pseudo :P) tego kompa mogła uratować wymiana grafy... ale wiecie co... właściwie po co? W SA jest tyle opcji, że budowa zestawu na ECSie zakrawa na masochizm... Stwierdziłem, że nic nie ruszam, zostaje jak jest, toż to prawdziwy świadek epoki. Takie kompy sprzedawały się na pęczki a te dla entuzjastów były tylko drobnym odsetkiem. Sam składałem na ECS tylko na wyraźne żądanie klienta (u nas prym w SA wiodły MSI), ale ECS był wiodącą płytą u każdego garażowego (i nie tylko) składacza. To taki typowy komputer z serii: potrzebuję komputer dla dziecka, tylko taki tani. Zatem, ląduje na półce w garażu i czeka na otwarcie muzeum ;)

 

P.S. Akurat K7S5A to nie była taka zła konstrukcja ;)

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, buszi napisał:

Bida, liczyłem, że jakimś pełnym 2 zarzucisz... ja bym się po tą kawę chyba cofnął :rotfl:

 

Panie, żeby z tego miejsca wyjechać to się musiałem cofać. Nie chciałoby mi się tego po nocy i we mgle tym moim autobusem drugi raz robić :D

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, cooger napisał:

O procku nawet nie myślę, pewnie jakiś Duron Applebread skoro taka bida wokół, no może jakiś AXP1700+. Jako retro (pseudo :P) tego kompa mogła uratować wymiana grafy... ale wiecie co... właściwie po co? W SA jest tyle opcji, że budowa zestawu na ECSie zakrawa na masochizm... Stwierdziłem, że nic nie ruszam, zostaje jak jest, toż to prawdziwy świadek epoki. Takie kompy sprzedawały się na pęczki a te dla entuzjastów były tylko drobnym odsetkiem. Sam składałem na ECS tylko na wyraźne żądanie klienta (u nas prym w SA wiodły MSI), ale ECS był wiodącą płytą u każdego garażowego (i nie tylko) składacza. To taki typowy komputer z serii: potrzebuję komputer dla dziecka, tylko taki tani. Zatem, ląduje na półce w garażu i czeka na otwarcie muzeum ;)

 

P.S. Akurat K7S5A to nie była taka zła konstrukcja ;)

 

No nwm czy to dobra konstrukcja hehe . Mam taką jedną płytkę na brązowym pcb K7S5A..  Na mojej układ dźwiękowy który jest wbudowane na płycie czyli (SiS 7012 PCI Audio) po podłączeniu słuchawek gra tak przeraźliwie cicho że w pierwszej chwili myślałem że jest uszkodzony.. Działa też mi na niej ram w jednej kostce 1 GB DDR , a pisali na różnych forach że ona takich nie obsługuje ;)

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, tomek11 napisał:

 

No nwm czy to dobra konstrukcja hehe . Mam taką jedną płytkę na brązowym pcb K7S5A..  Na mojej układ dźwiękowy który jest wbudowane na płycie czyli (SiS 7012 PCI Audio) po podłączeniu słuchawek gra tak przeraźliwie cicho że w pierwszej chwili myślałem że jest uszkodzony.. 

 

Na tle innych ECSow... jest. Uwierz mi :D A dźwiękowki nie pamiętam i tak się instalowalo SB Live :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
9 minut temu, buszi napisał:

Te na pamięci to sa jak z plastiku xD

Gdzie brałeś te czarne na chipset? Wyglądają bardzo dobrze.

Wszystko przyjechało z Ali. Radiatory na chipset i grafe z bodajże Heatsink Factory.

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...