Skocz do zawartości

[Kolekcja] Minerały Coogera


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez buszi,

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Myślałem, że mam kolegów na forum... a tu ufam, że wiedzą, radzę się, pytam a oni, że nie mają wiedzy o DDR4. No to sam sobie musiałem poradzić z wymianą pamięci...

 

e98332005a68a632gen.jpg

 

P.S. Gdyby ktoś wiedział gdzie kupić złącze zasilania AT do tego EPoXa to proszę o info. @Tymianek wykupił chyba cały nakład :D

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, Tymianek napisał:

Jak były to było brać :P. Przyznaję, kupiłem trochę :D, na stanie było coś ok. 1000 sztuk...Mogę Ci dwa wysłać.

 

Wtedy nie potrzebowałem, choć faktycznie mogłem wziąć 'na półkę'. Wrzuć mi dane do przelewu na PW. Wysyłka najlepiej pewnie PP.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Bardzo nowy sprzęt jak na mnie ;) ale zawsze miałem słabość do takich paneli:

 

6f5cdb6434585d21gen.jpg

 

734f0a643b5b8916gen.jpg

 

7b58dfc57ec6a73bgen.jpg

 

Nawiasem mówiąc, musiałem całego kompa kupić. Miał iść na teile, ale chyba zostanie jako świadek historii - jest prawie w oryginale a ma licencję na Vistę :D

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Taki szczeniaczek się przypałętał:

 

5cacb119115f5d16gen.jpg

 

13754416d8eec019gen.jpg


1f9721d0575eba49gen.jpg

 

8ba4c915dde0c008gen.jpg
 

 

Jak widać wymaga opieki: 

 

361f462e1ba793b7gen.jpg

 

I powiem tak, mi on do niczego nie pasuje. Więc jeśli ktoś chciałby adoptować to jest to do dogadania. Całość aktualnie czyszczę bo w tym stanie w domu tego nie uruchomię. Jutro sprawdzę czy mam kondensatory odpowiednie. Planuję je przelutować, wytestować i pozwolić komuś innemu cieszyć się taki high-endem (cena P4 1.5GHz w dniu premiery to było na rynku detalicznym pewnie coś koło 1000USD). Jakby co to mogę też nie lutować :)

 

Tu jest test wersji inżynieryjnej płyty: https://www.anandtech.com/show/827/6 Jak widać zmienili kolor na taki bardziej... no tego. A jakby co to mam MX440 na SGRAMach do kompletu kolorystycznego. 

 

 

  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.09.2022 o 00:22, Marcin2k5 napisał:

Mam identyczną płytę i właśnie myślę by coś podziałać w kierunku jej przetestowania, RIMMów i CPU brak ;P

To chłodzenie było specyficzne dla tego typu socketu, czy jakieś inne by też pasowały?

IMO 423 ma własne chłodzenie.

Żeby nie było, że nic się nie dzieje:

5253508f7001d353gen.jpg

1c89242b8394d4b0gen.jpg

d912dd2bc88cf033gen.jpg

  • Lubię to 3
Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Ale śliczny :D 

 

A uwierzysz, że monitor i jednostka centralna to jedna obudowa? W ogóle to jest to wszystko bardzo kompaktowe, nie spodziewałem się, że będzie aż tak mały. Może dzięki temu przeżył podróż z UK. Niestety to projekt na przyszły rok, nie mam dyskietek 3" już nie mówiąc o ich zawartości. Obawiam się, że bez Goteka się nie obędzie. Na razie nawet nie podłączam do prądu - bez pomiarów zasilacza nie ma to sensu, szkoda uwalić coś na płycie głównej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...