Skocz do zawartości

Wciagajaca gra na dlugie jesienne wieczory


Recommended Posts

Poszukuje tytulow gier ktore wciagna mnie swoja fabula czy niekonwencjonalna rozgrywka :) 

Ostatnio zagrywalem sie w takie gry jak sherlock holmes ( bardo wciagajace zagadki) czy taki tytul jak The Vanishing of Ethan Carter ladne krajobrazy ciekawy sposob rozgrywki. Z podobnych tytulow wciagnela mnie tez syberia 1 i 2. Podobaly mi sie tez takie tytuly jak Limbo i monochroma . Czy jestescie w stanie polecic mi cos z tych klimatow gdzie nie liczy sie FPS i ilu sie zabilo tylko logiczne myslenie i przezywanie przygody przed monitorem komputera ?? Skyrima juz tyle razy oblecialem ze znudzil mi sie do bolu. Seria gothic tez mnie nie ominela czy diablo i torchlight. Tomb raider tez mi sie bardzo podobal i cos na wzor tych gier poszukuje :)

Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega powyżej,

 

Brothers: A Tale of Two Sons

 

Gierka może nie za długa, ale historia przednia.

 

A na jeszcze dłuższe wieczory - Banished. Zero zabijania, dbanie o gromadkę ludzi i ich potrzeby. Można się wciągnąć na długie godziny.

 

A absolutny hicior dla mnie to seria Walking dead. (wykluczając z grona The Walking Dead™: Survival Instinct)

Edytowane przez madseason
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli zależy Ci na fabule, zwłaszcza nieliniowej, to polecam pierwszą część  Wiedźmina, jeszcze nigdy nie grałem w grę, gdzie przez 10 minut zastanawiałem się czy poprzeć elfy czy ludzi a przez nastepne 30 czy dobrze zrobiłem :D. No i imponujący, naprawdę wciągający świat, choć gra już wcale nie taka najświeższa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

powiem tak ze do black ops 2 podobala mi sie ta seria ale pozniej juz chyba zabraklo pomyslu na kolejne innowacje i rozgrywke :/ Mogli by spowrotem umiescic akcje w czasie 2 wojny swiatowej bo te wspolczesne konflikty jakos juz na nikim nie robia wrazenia za duzo tego w tv

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...