Skocz do zawartości

[PROMOCJE] Łap okazję - granie w dobrej cenie


Recommended Posts

Poniższy komunikat został dodany na FB 11 godz. temu. Klikając w link niżej nastąpi przekierowanie do promocji.

Ja skorzystałem wczoraj. :)

 

 

"For fans that haven't yet seen our promotion, we are giving everyone a free PC copy of Metro 2033! Simply visit HTTP://WWW.FREEMETROGAME.COM/ and follow the instructions to retrieve a key to download a copy of the game free via Steam. Already have a copy? SHARE with friends!"

Link to post
Share on other sites

Na stronie Muve.pl czytamy:

  • "Zakupiona gra wymaga aktywacji w programie Steam. Czy konieczne jest pobieranie instalatora poprzez Muve Downloader, czy też mogę aktywować grę w programie Steam i pobrać ją z serwerów Steam?"
Jeżeli gra wymaga aktywacji w programie Steam, można ją pobrać z serwerów Steam, z pominięciem Muve Downloadera. Wystarczy w tym celu w menu Gry programu Steam wybrać opcję Aktywacja produktu w Steam, wprowadzić klucz aktywacyjny i zatwierdzić instalację. Po zakończeniu pobierania grę będzie można uruchomić.

 

Czyli rozumiem, że gry można aktywować na platformie Steam.

 

 

Przy okazji mam pytanie, kupując Commados Anthology w momencie pobierania gry należy pobrać całość czy można wybrać konkretną grę z serii?

Edytowane przez philips
Link to post
Share on other sites

Zrobiłem mały test. Zakupiłem grę Just Cause 2 za 7.50 pln więc wydatek nieduży.

http://sklep.muve.pl...pl-digital/4561

W info o grze jest napisane, że to klucz steam.

Kod dostany na maila bez problemu aktywowałem na platformie Steam.

 

To samo ja zrobiłem z DLC do Alana Wake dodałem klucz na steam i pobrało i śmiga też za 7.50 :)) świetne promocje i okazje trzeba łapać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...