Skocz do zawartości

[PROMOCJE] Łap okazję - granie w dobrej cenie


Recommended Posts

Taki mały OFFTOP - Pierwszy raz kupiłem dziś grę na Steamie ;). Wszystko ładnie bez problemów, mega transfer więc za godzinkę będzie. Gra to IL 2 Sturmovik Cliffs of Dover (nie mogłem znaleźć wersji pudełkowej w moim kraju).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Aktualne promocje:

L.A. Noire -75% => 7,49€

L.A. Noire: Complete Edition -75% => 9,99€

Aliens vs. Predator -80% => 3,99€

=================================================================

 

Od dziś promocja na wszystkie Warhammer 40,000

=================================================================

Kolejny "Medweek Madness", tym razem kolej na serię Command & Conquer. Promocja będzie trwać od 03.07.2012r. do 06.07.2012r.

Edytowane przez Arto90
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ah, Steam... kochany Steam...

 

Wyrwałem Portala 2, Terrarię, Counter Strike: Source, Fallout 3 GOTY (mimo, że przeszedłem tą grę już dwa razy) i Left 4 Dead 2.

 

Szkoda(?), że dopiero co kupiłem komputer za 3300zł i mało na gry zostało, ale to co kupiłem plus BF3 starczy aż do świątecznej wyprzedaży.

Edytowane przez deadmau49
Link to post
Share on other sites

Deus Ex? Buahahahaha. Gra spoko, ale kolejny odgrzewany kotlet nic nie wnoszący. Po 10 minutach ziewam tym gównotokiem jaki w nim jest.

No to koleś gratulacje jeśli tak do wszystkiego podhodzisz.

Często musi minąć troszkę czasu zanim się coś rozkręci film czy gra.

 

Przejdź całą gre i wtedy ją oceń bo wedłóg mnie jest to jedna z najlepszych gier jakie wyszły.

Ma dobrą grafike wciągającą dobrą fabułę świetny punkowy klimat i elemęty starych dobrych gier.

Link to post
Share on other sites

Pakiet Crysisa i Deus Exa kupione :D I tak miałem kupić te gry prędzej czy później a skoro jest teraz okazja to po co przepłacać w sklepie i to sporo za wersje BOX :/

 

Wiesiek 1 za 1,99€, ktoś chętny? U mnie już siedzi w bibliotece :D

 

Kupiłem na steamie Borderlands GOTY, dlaczego na liście gier pisze samo Borderlands, te DLC już są w środku?

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Zakupiłem w piątek grę Orcs Must Die! na Steamie za śmieszne pieniądze i przyznam, że to najlepsza gra w jaką grałem... od dawna. Nic mnie tak nie wciągnęło i bawiło za jednym razem. Od razu zassałem dodatki z dodatkowymi poziomami, za dosłowne grosze z dna kanapy. Polecam wszystkim wielbicielom gier typu Tower Defense!

Link to post
Share on other sites

Jak działa ten SecuROM na Steamie? Kiedy ta liczba aktywacji jest naliczana, jak usuwam zawartość lokalną danej gry i instaluje ponownie? I co się dzieje po przekroczeniu tej liczby, tracę gre czy jak?

 

Co sądzicie o nowym regulaminie na steamie? Jak dla mnie to jakaś masakra.....

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...