Skocz do zawartości

Palit GTX 770 OC - Gwarancja 1,5 roku, BCM


Recommended Posts

Palit Geforce GTX 770 OC -
Nie dawny król kart graficznych, został przemianowy na GTX 770 i podkręcony. Jest to bardzo wydajna karta, która bije AMD Radeony z serii 7 w tym 7970 GHZ edition, oraz R9 280X, ale myśle, że każdy zainteresowany o tym wie, teraz kilka uwag z recenzji ww. modelu
 
Spokojnie można grać 1080p i 1440p w najwyższych detalach
Zachowuje się chłodno pod obciążeniem
Fabrycznie podkręcona na rdzeniu
 
Na gwarancji jeszcze 02.2016 roku, muszę dopisać w aukcji
 

F5
Link to post
Share on other sites

Nie one nie żartuje.  Ceny 760 i 770 lecą w dół, a do tej pory były wycenione (za) wysoko.

 

7950 chodza po 500 zł, nawet idzie wyrwać za 4 stówki z hakiem,  280 zl za 600 zl, a czasem mniej.  GTX 960 nadchodzi czy to w tym roku czy na poczatku drugiego tak czy inaczej juz blisko.   Radeony nowe tez juz za parę miesięcy.

 

760 i 770 będa lecialy z ceny nie ma zmiłuj. I tak jeszcze sprzedałeś za niezła cenę, a że dużo taniej niż jeszcze niedawno to już inna sprawa.

 

No i jeszcze kwestia 2GB VRAM, spójrz na zalecane wymagania w wychodzących i nadchodzących grach.

Edytowane przez sulaa
Link to post
Share on other sites

Cóż, pewnie macie rację. Mogłem skrócić aukcje, bo dopiero w tym tyg. tak tupnęły te karte, jak patrze,ze ktos pod koniec września sprzedał msi gtx 770 i to 2GB za 920, to sie po prostu przykro robi :P.

Pewnie, tez to swoje dał, że to Palit, choć karta ma bardzo dobre ch

chłodzenie, jedno z lepszych jakie miałem, porządnie oradiatorowana + 3 wentyle.

 

A, że radki tanie w używkach to wiadomo, zawsze szybciej lecą w dół, i mimo wszystko są gorsze niestety od NV. 280X za 6 stów rozumiem, bo jest to jednak gorsza karta od 770, i mniej zaawansowana + więcej pobiera prądu.

 

Patrz jeszcze to - moze nie miarodajne, ale dziwne. Fxa 8320 opchnąłem za 430 zl (uzywka roczna), asusa sabertootha 990fx za 375 zl (używka 2 letnia) oba oczywiscie na gw, ale cena wysoka szczególnie jak naAMD. To mnie zdzwiło, ze tak nisko zszedł 770. Może za mało promowałem. Ale nie, duzo wejść mial, wiecej od asusa i blisko fxa...

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Cóż, pewnie macie rację. Mogłem skrócić aukcje, bo dopiero w tym tyg. tak tupnęły te karte, jak patrze,ze ktos pod koniec września sprzedał msi gtx 770 i to 2GB za 920, to sie po prostu przykro robi :P.

Pewnie, tez to swoje dał, że to Palit, choć karta ma bardzo dobre ch

chłodzenie, jedno z lepszych jakie miałem, porządnie oradiatorowana + 3 wentyle.

 

A, że radki tanie w używkach to wiadomo, zawsze szybciej lecą w dół, i mimo wszystko są gorsze niestety od NV. 280X za 6 stów rozumiem, bo jest to jednak gorsza karta od 770, i mniej zaawansowana + więcej pobiera prądu.

 

Patrz jeszcze to - moze nie miarodajne, ale dziwne. Fxa 8320 opchnąłem za 430 zl (uzywka roczna), asusa sabertootha 990fx za 375 zl (używka 2 letnia) oba oczywiscie na gw, ale cena wysoka szczególnie jak naAMD. To mnie zdzwiło, ze tak nisko zszedł 770. Może za mało promowałem. Ale nie, duzo wejść mial, wiecej od asusa i blisko fxa...

Żadne promowanie tu nie pomoże.

Po prostu zaraz będą nowe karty , to ceny spadają.

Edytowane przez eziozpolski
Link to post
Share on other sites

 

 

A, że radki tanie w używkach to wiadomo, zawsze szybciej lecą w dół, i mimo wszystko są gorsze niestety od NV. 280X za 6 stów rozumiem, bo jest to jednak gorsza karta od 770, i mniej zaawansowana + więcej pobiera prądu.

 

Karty są bardzo porównywalne. Zresztą 770-tka to nic innego jak kotlet z podkręconej 680-tki więc pisane, że jest to karta jakoś wielce zaawansowana to błąd.  

 

Ciesz się z tych 725 zł bo za miesiąc będzie z tego 650 zł.

Link to post
Share on other sites

 

 

A, że radki tanie w używkach to wiadomo, zawsze szybciej lecą w dół, i mimo wszystko są gorsze niestety od NV. 280X za 6 stów rozumiem, bo jest to jednak gorsza karta od 770, i mniej zaawansowana + więcej pobiera prądu.

 

Normalnie wyprany mózg. Pełna indoktrynacja ze strony NV nawet przy używkach.

Zapamiętaj sobie człowieku że GTX 770 to ten sam poziom co R9 280x. Nie wciskaj kitu że ta karta bije tego radeona. Jedyne co ta karta bije to poziom najniższej ceny w histori. Cena nieadekwatna do możliwości. Przykro mi że muszę Cię uświadomić.

 

Temat do zamknięcia.

Link to post
Share on other sites

Przesadzacie. Jeszcze tydzień temu tutaj koleś w ciągu 1-2 dni sprzedał GTXa 680 bez GW za 730 zł + przesyłka, więc można powiedzieć ok, ale nie było takiego spadku, ani na allegro, ani tutaj, nadal są po 800 zł i nadal jakoś to kupują. Może trzeba było zrobić kup teraz. No cóż teraz to już nie ma znaczenia.

 

A 280X jest mniej zaawansowana - teselacja gorsza od NV, stery gorsze (wiem, bo miałem HD 7950...), problemy z przeglądarką, trzeba wyłączyć wsparcie GPU, ogólnie wiele problemów małych i większych. Za to o wiele lepsze kręcenie się karty (chodziła na 1150mhz bez problemu) i kontrola napięcia, gdzie na keplerze, nic z tego nie ma. Karty nie są złe tylko wsparcie - albo za póżno, albo po prostu - słabe.

 

No i optymalizacja sterowników - też AMD często leży, jeśli nie damy mocnego i5/i7 to karta leci na pół gwizdka.

Karty są bardzo porównywalne. Zresztą 770-tka to nic innego jak kotlet z podkręconej 680-tki więc pisane, że jest to karta jakoś wielce zaawansowana to błąd.  

 

Ciesz się z tych 725 zł bo za miesiąc będzie z tego 650 zł.

Ty akurat nie powinnieneś się wypowiadać, bo sam sprzedałeś starego GTXa 680 bez żadnej gwarancji za 720 zł, i sam mówiłeś, że pójdzie za 8 stów minimum... Więc wiesz, daruj sobie takie uwagi...

Edytowane przez muf18
Link to post
Share on other sites

Ty akurat nie powinnieneś się wypowiadać, bo sam sprzedałeś starego GTXa 680 bez żadnej gwarancji za 720 zł, i sam mówiłeś, że pójdzie za 8 stów minimum... Więc wiesz, daruj sobie takie uwagi...

Pytanie tylko kiedy go sprzedawał?  Bo sytuacja obecna a np. 2 tyg temu czy 1 msc temu jest diametralnie inna.

Link to post
Share on other sites

No cóż on też sprzedał za mniej niż chciał, a to, że utrzymywał, że sprzeda za więcej - cóż wiadomo, że sprzedający chcę sprzedać jak najdrożej. 

 

Zresztą sytuacja się dynamicznie zmienia - pojawiają się pojedyncze znane sklepy (na zachodzie narazie) ze sporymi cięciami na kartach 770, 780 i 780i.  Nawet posta o tym wysmarowałem w "Dyskusja nt. ofert cenowych".

Link to post
Share on other sites

U nas też 780 w morele (MSI Lighting) zeszła do 1288 zł, ale nie w tym rzecz. Koleś MI mówił, że JA sprzedam za 8 stów, albo i więcej, a ON był zadowolony z tego, że sprzedał za 720 zł (ja też bym był w końcu, karta bez gw) :D.

Ogólnie, musiał to być nie szczęśliwy przypadek pewnie wielu ludzi poszła na imprezę, a nie byli przed kompem, aby licytować ;). Zły dzień wybrałem, i złą godzinę, cóż bywa, koleś juz kasę wpłacił (no bo jak można by taką okazję wypuścić z rąk) i po zabawie.

Hahaha, gtxy nie schodzą za 8 stów i wyżej ? Oczywiście, że schodzą :D

http://allegro.pl/gigabyte-gtx-770-2gb-oc-czysta-moc-warszawa-i4660322254.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...