Skocz do zawartości

Temat o kartach Nvidia GF serii 9xx


Recommended Posts

Panowie, mam zamiar kupić 980ti, tylko nie za bardzo wiem którą. Jedno czego chcę uniknąć to piszczących cewek - więc Gigabyte odpada (3x piszczące karty - never again), na drugim planie stoi kultura pracy i temperatura. Ogólnie to wybór pomiędzy ASUS STRIX, MSI, oraz EVGA SC ACX. Ceny podobne a podobno najlepsze chłodzenie ma MSI. Prawda to?

Moje obie G1 piszczały strasznie, i ucichły może muszą troche popracować.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pany jestem posiadam Gigabyte GTX 970 G1 rev 1.1 niestety w idle wentylatory GPU działają na 1500rpm.

Czy aktualizował ktoś z was bios z strony gigabyte 22.01.1015r programem do fleshowania od gigabyte? i co to za cyrki z tym kablem DVI :

 

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=5209#bios

 

BIOS G42

Edytowane przez neo88
Link to post
Share on other sites

Właśnie trafiłem na pierwszą grę dla której 3.5GB VRAM-u, to za mało - Rise of the Tomb Raider. Kupiłem tą grę w "promocji" na Windows Store, jest więc to wersja inna (UWP) od sklepowej.
Po ustawieniu wszystkiego na max, gra w niektórych miejscach mocno laguje i dopiero odjęcie tekstr (o jeden stopień) rozwiązuje problem.
Zastanawiam się czy jest to jedynie przypadłość wersji UWP, czy sklepowa ma tak samo? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym tytułem i kartą uzbrojoną w 3-4GB VRAM-u?

Link to post
Share on other sites

Właśnie trafiłem na pierwszą grę dla której 3.5GB VRAM-u, to za mało - Rise of the Tomb Raider. Kupiłem tą grę w "promocji" na Windows Store, jest więc to wersja inna (UWP) od sklepowej.

Po ustawieniu wszystkiego na max, gra w niektórych miejscach mocno laguje i dopiero odjęcie tekstr (o jeden stopień) rozwiązuje problem.

Zastanawiam się czy jest to jedynie przypadłość wersji UWP, czy sklepowa ma tak samo? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym tytułem i kartą uzbrojoną w 3-4GB VRAM-u?

Ustawiając tekstury na Bardzo wysokie + all maks gra w 1080p wciąga ~6GB vram. ;)

Zarówno na GTX980 jak i R9 290X, które mają pełne 4GB vram gra z teksturami Bardzo Wysokie jest niegrywalna!

Jak chcesz sobie płynnie pograć to zmniejsz tekstury na Wysokie - różnica w jakości jest bardzo subtelna a gra wciąga wtedy ~3GB vram.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...