Skocz do zawartości

Nvidia Geforce GTX 970, jaki jest naprawdę?


Recommended Posts

Wgrywaliście BIOSY-no limits z Overclock.net czy sami modyfikowaliście?

Ja się boję, jak miałem radeona z 2ma biosami kilka razy jeden zabiłem i odzyskiwałem z drugiego. A karty drugiej też pod ręką nie mam.

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

 

 

Głośniej śmiga mi chłodzenie procka niż karty, a biosa nie modowałem seria :)

No nie przesadzaj masz 3100rpm na went 8 cm chyba ze ustawiłeś na 100% . Mi dokuczał na 1450 to go skreciłem  .Zreszta nie wiem czy go tak zostawie jednak nie ma co siłować dla 25mhz  .Chyba lepiej bedzie 1570/8100@1.25V i temp mniejsze i went mniejszy wariat a te 25mhz przy 1550 +  to tylko w marki sie zauwaza

leon691

 

A sa tam takie  ? Widziałem jakieś popierdółki tylko

Link to post
Share on other sites

wszystkie są

 

http://www.overclock.net/t/1517316/extract-and-flash-gtx-970-and-980-firmware-gpuz-test-build-and-new-nvflash-5-190

 

 

ale ja bym chciał tylko limit na TDP znieść i więcej papu trochę (znaczy prądu)

Dawaj niuniek biosa swojego, masz msi. Któryś tam NVflash nie działał z msi ale chyba najnowszy już działa.

 

kosmita -> jak uwalisz bios musisz mieć drugą kartę żeby wgrać bios (na walnięty bios), przełączasz się między slotami PCI po prostu

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

tia flaszerem pod win? Bo jakos nie ma narazie innego do GM 204


Własnie napisałem boosta 3.0   :D  Po zminimalizowaniu gry napiecie i mhz spada  . Tylko obnize je do 0.83v jak jest na pulpicie .

I kolejne drzewo uratowane  :P 

 

http://images66.fotosik.pl/327/b8c046dfdd871d90.jpg

 

 

Niestety pamięci zostają na maksa i obnizają dopiero po wyłaczeniu gry


http://www.3dmark.com/3dm/4575623

 

Z takim zegarkiem to ja bede miał WR :D


To ide spać :P

Link to post
Share on other sites

W tej chwili pozbywasz się trybu 2D nie wiem czy jest jakikolwiek sens się w to bawić

 

Na 780tce takie coś nie działało ;)

Ojjj głupoty Pan piszesz ;)

Na 780 również działa tryb 2D bez problemu.

Do mojej 780 mam wgrany zmodyfikowany BIOS z wyłaczonym Boostem, zmienionym zakresem regulacji napięcia 1.0-1.21v i taktowaniem 1000Mhz i na karcie działają bez problemu wszystkie tryby pracy ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

 

Wgrywałem modowanie biosy to tryb 3D był nawet po wyłączeniu obciążenia ...

 

Wgrywałeś lipne BIOSY i tyle ;)

Na Biosie z którego korzystałem wszystkie tryby pracy działają prawidłowo. Pomimo wyłączonego BOOST'a karta po przekroczeniu PowerLimit lub temperatury zrzuca taktowanie i napięcie. 

Jak wrócę z pracy to wrzucę Ci screen. Ostatni raz zamontuję 780 bo jutro wyjeżdża do nowego właściciela ;)

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

Doładnie flasherem pod win, w czym problem? Byle kompa odpalic potem sciezka na walniety bios, jak karta przeżyla to załapie.

A jak sie sciezke robi na walnietą karte

 

 

To nie działa :/

ale ze co ci nie działa .Masz załaczoną gre to jak ma zegar spaść . Nikomu nie spadnie z normalnym biosem jedynie moze o boost

Link to post
Share on other sites

 

 

Masz źle bios skonfigurowany tyle w temacie, wczoraj 780 wyciągnąłem z kąpa i ładnie schodziła z zegarów
Do 780tki bios wgrywałem od Skyn3ta a teraz 970tka tyle że nie mam napięć wyższych jak 1.212

 

 

ale ze co ci nie działa .Masz załaczoną gre to jak ma zegar spaść . Nikomu nie spadnie z normalnym biosem jedynie moze o boost

Chodzi mi o podbicie napięć 

Link to post
Share on other sites
Gość Niuniek7

Jak wrócę z pracy to wrzucę Ci screen. Ostatni raz zamontuję 780 bo jutro wyjeżdża do nowego właściciela ;)

To nie ty w połowie tematu trąbiłeś o wyzszosci 780 nd 970? Co sie stało hehe

http://cdn.overclock.net/4/42/900x900px-LL-42f277d5_MSI-GTX970-Gold-Edition-Dragon-Army-KitGuru-Exclusive-Hands-On.jpeg

 

jakaś golden czy cos . Brzydsza niz pierwowzór

ale w miedzi wszystko . Na bogato :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...