Skocz do zawartości

O Apple i ich produktach


Recommended Posts

Mam One M7 i ma dokładnie 4.7. Kolega z pracy zakupił M8 i tam jest 5" - dla mnie jest już nieco za duży. Z drugiej strony nowy iPhone ma sporo "mięsa" wokół ekranu co czyni go dosyć dużym(tzn. tak mi się wydaje..). Ja osobiście planuję zrobić sobie prezent na gwiazdkę ;-) Szkoda, że w wersji 4.7" nie ma optycznej stabilizacji obrazu..


Aktualizacja do iOS 8 i polskie ceny iP6:

http://myapple.pl/content/6861-doniesienia-na-temat-ceny-i-daty-premiery-nowych-iphone-ow-w-polsce.html

 

A może tak 6s 64GB?;-)

Link to post
Share on other sites

Mam wlaczone archiwum iCloud, synchro kontaktow, rolki zdjec - rozumiem, ze nie musze robic kopii przez iTunes, tylko iOS8 sam mi przywroci zdjecia, smsy, kontakty itd? Aplikacje tez sie pobiora automatycznie, czy tylko ich ustawienia sie wgraja po manualnej instalacji?

Link to post
Share on other sites
Mam wlaczone archiwum iCloud, synchro kontaktow, rolki zdjec - rozumiem, ze nie musze robic kopii przez iTunes, tylko iOS8 sam mi przywroci zdjecia, smsy, kontakty itd? Aplikacje tez sie pobiora automatycznie, czy tylko ich ustawienia sie wgraja po manualnej instalacji?

 

To nie jest reinstall systemu, a zwykła aktualizacja. Apki i zdj pozostaną te same, nic sie nie zmieni, wszystko na swoim miejscu bedzie.

 

Tylko ten nowy pasek mi sie nie podoba, okropny jest.

 

http://img.tapatalk.com/d/14/09/18/reha3etu.jpg

Link to post
Share on other sites

Przełamałem się i zainstalowałem. Nie widzę znacznych zmian (poza faktem ze telefon nie jest idealnie płynny podczas animacji, gdy mam parę aplikacji w tle) 

 

Sporo obiecanych rzeczy nie ma, ot zrobili mały update - tyle.

 

 

 

pasek mi sie nie podoba, okropny jest.

 

Zgadzam się w 100%, on tam zupełnie nie pasuje. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Apple appears to have discovered a significant last-minute issue with its HealthKit services for iOS 8, a problem that will result in a delay for the launch of new and updated apps that include HealthKit functionality. Apple reportedly has pulled HealthKit-compatible apps from the App Store and is confirming this issue to affected developers. Ashighlighted by MacStories' Federico Viticci, bothCARROT Fit and MyFitnessPal have disappeared from the App Store after being updated with HealthKit support earlier today. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...