Skocz do zawartości

O Apple i ich produktach


Recommended Posts

Witam!

Kupiłem wczoraj na alledrogo, iphone 5 (link do aukcji) http://allegro.pl/show_item.php?item=4667358976 . Kest nowy i az dziwne ze tak tanio go gosciu sprzedal. i teraz sie zastanawiam czy to nie jest podrobka. Sprzedajacy pisal ze jest orginalny, i wzialem go glownie dlatego ze jest napisane ze w ciagu 10 dni moge go zwrocic. Co wy o tym myslicie ? ps. juz mu pieniadze wyslalem

Link to post
Share on other sites

Kupno przez Allegro to zawarcie oszustwa. Grzecznie popros o zwrot pieniedzy. Nie pomoze -> policja i zgloszenie sprawy, potem powiadom Allegro, ktore o ile dobrze pamietam odda Ci kase i sadzic sie bedzie z nim, jakos tak to jest (poczytaj o programie ochrony kupujacych).

Ehh, dopiero teraz widzę co napisałem.. nie "zawarcie oszustwa", a "zawarcie umowy"

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-262-EA&groupid=701&catid=1914&subcat=1010


//e

 

 

Zainstalowałem 10.10 i jestem pod wrażeniem, wygląda świetnie plus doszło parę przydatnych funkcji, współpraca z iPhonem (zaczynam pisać wiadomość na telefonie, siadam do PC i kontynuuje dokładnie w miejscu w którym skończyłem na telefonie, świetna sprawa) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Co dokładnie chcesz wiedzieć? 6+ śmiga jak grysik przez niemowlę. Obecnie większość aplikacji których regularnie używam dawno już dostosowano do nowej rozdzielczości i nie widuję nigdzie krzaków. Właściwie to jedynie tapatalk do tej pory jest dupiaty i wygląda jak rozdmuchana, stara wersja. Coś jak apki ze srajfona uruchomione na ipadzie. Pisałem już do nich i zapewniali mnie że "w pocie czoła pracują nad nową wersją". 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ponoć 6+ wyginają się od naporu powietrza atmosferycznego. Ja póki co noszę swojego w kieszeni od jakiegoś miesiąca i nie zauważyłem tego problemu. Wystarczy nosić męskie spodnie. Ogólnie nie wypłynęły żadne większe wpadki konstrukcyjne. Ekran w 6+ jest rewelacyjny, telefon pociągnie dwa dni na ładowaniu przy normalnym użytkowaniu i daje tę samą frajdę co poprzednie odsłony. Jeśli lubisz iOS/ masz bibliotekę mediów na tej platformie to nie znajdziesz lepszego telefonu jednoręcznego niż 6 ani lepszego telefonu dwuręcznego niż 6+. Wydajnościowo- (jak zwykle) numerki w specyfikacji nie powalają a świetnie punktuje w benchmarkach i ślicznie ciągnie wszystkie najnowsze gry. Solidna robota. Jak zwykle.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

numerki w specyfikacji nie powalają

Ja jestem znowu innego zdania. 2 miliardy tranzystorów w mobilnym chipie (dla porównania Haswell ma ich raptem 1.4mld)!

 

Co do iP6 to bawiłem się może z 15 minut, telefon mimo zainstalowanych kilkudziesięciu aplikacji chodzi niesamowicie (dla porównania S5 to czołg).

Link to post
Share on other sites

Masz oczywiście rację ale z numerkami nie wygrasz. Zaraz ktoś przyjdzie i powie Ci że to ma tylko 1gb RAMu. A to że multitasking obsługuje przy tym lepiej niż M8 i S5 nie będzie miało znaczenia. Był do tego fajny test który niedawno wklejaliśmy gdzieś w "co ostatnio kupiłeś". W każdym razie o specyfikację nie ma się co spierać. Apple to dla mnie osobiście cały ekosystem i świetny sklep z masą doszlifowanego contentu którego mogę być pewny. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Taki M8 czy Note 3 (tymi miałem okazję się bawić z "górnej półki") chodzi bardzo przyzwoicie. Nie mogę im tego odmawiać ale wipe telefonu jest przy andrucie bardziej niż wskazany dla zdrowotności (raz na jakiś czas). Tutaj jest oczywista przewaga jabłczanów. Dla mnie jednak sprawa rozbija się o system. Mam kupę muzy, programów, książek i wszelkiej maści dobra na itunes. Zmiana systemu byłaby dla mnie obecnie głupotą. Podobnie ma pewnie wielu użytkowników andruta- dla nich też jest wiele fajnych telefonów. Pomijam już skalę rwania appek z neta i custom romów bo jest też wiele osób które robi JB na applach. Dla mnie to jednak grabienie się z największych zalet tego systemu. 

Link to post
Share on other sites

Tak, działają fajnie kilka tygodni. Później zaczynają się nerwy. Moja Z1 (flagowiec z ubiegłego roku) po 3 miesiącach jest nie do ujechania bez wipe'a. 8S (midend z WP), którego mam półtora roku działał świetnie ponad rok (przez zepsuty wyświetlacz wgrali mi nowy soft).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...