Skocz do zawartości

Black&Red Obsidian 350D/450D


Recommended Posts

Na 110% nic nie pomieszałem. Nie wiem czy mam w nim blaszkę, nie rozkręcałem go nigdy.

 

Ja bym się pokusił o rozkręcenie bloku, wystarczy kilka drobnych paprochów czy odrobina osadu wytrąconego z płynu i temperatury proca zaczynają wariować. Miałem taką sytuacje jak jeszcze miałem supreme ltx, po wyczyszczeniu bloku temperatury spadły o prawie 10st a przytkanych było tylko z 15% kanalików

Link to post
Share on other sites

Po prostu nie wierzę :P Kręcisz cache czy jak? U mnie na 4.6GHz przy 1.298v z nh-d14 na 1100rpm są identyczne temperatury.

"Keszu" nie tykam.

Ty masz i5, a ja i7 (nie masz HT, a to dodatkowo obciąża rdzenie).

Ty trzymasz go na o wiele niższym napięciu, bo niższym o 0.16 V.

@up jak go troszkę dłużej potrzymam obciążonego to sprawdzę.

Edytowane przez Kisiel442
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Po prostu nie wierzę :P Kręcisz cache czy jak? U mnie na 4.6GHz przy 1.298v z nh-d14 na 1100rpm są identyczne temperatury.

Ale procek nie zyskuje aż tak dużo na wodzie. Pochwal się lepiej ile masz stopni na GPU. Podejrzewam, że Kisiel (użytkownik Kisiel oczywiście) ma jakieś 20/30 stopni mniej. :P

Link to post
Share on other sites

Skoro chcesz porównania to się pytam w czym dokładnie ją rozgrzać...

Pewnie tym, czym rozgrzewał Kisiel - dopóki nie napisał teraz, też nie wiedziałem czym to robił ;) Przy okazji dałem link do tego tematu, bo tam ogólnie porównuje się poszczególne chłodzenia powietrzem. Pomyślałem, że może będziesz zainteresowany.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...