Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na Surface 3 podrasz wars45 ;) tyle że ponad 5000zł zapłacisz i na 10 calach będziesz jechał :D BF4 też odpalisz pewnie :PRavir, wszyscy na tym forum ci powiedzą że jestem niemal fanbojem Windowsa, ale na litość. On nie jest lepszy pod KAŻDYM względem od androida :)

Tablety 8" wciąż ma lepsze android.

 

mistrz - nie ma "lepszego" systemu w przypadku tabletów, są różne systemy. Zależy co potrzebujesz

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
Na Surface 3 podrasz wars45 ;) tyle że ponad 5000zł zapłacisz i na 10 calach będziesz jechał :D BF4 też odpalisz pewnie :PRavir, wszyscy na tym forum ci powiedzą że jestem niemal fanbojem Windowsa, ale na litość. On nie jest lepszy pod KAŻDYM względem od androida :)Tablety 8" wciąż ma lepsze android.mistrz - nie ma "lepszego" systemu w przypadku tabletów, są różne systemy. Zależy co potrzebujesz
lee za 5 k to moge miec konkret sprzet i jeszcze zostanie na konkret impreze
Link to post
Share on other sites

To nie jest odpowiedź. Sprecyzuj trochę. Chcesz filmy oglądać czy ściągać czy nagrywać czy edytować?

 

Internet - masz blog który chcesz prowadzić i dużo musisz pisać, tylko zwykły użytek?

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Wars045 


 

Mój modem Sierra Wireless 309 - NIE działa na Androidzie - a jest to "klasyczny" modem na USB, dodam, że KAŻDY router (mający możliwości podłaczenia modemu komórkowego) go widzi i nie ma problemów. Przystawka reflaktometryczna - NIE - działa, kolorymetr NIE działa. konwerter USB na RS485 - NIE działa. I taką litanię można wymieniać w nieskończoność. Nawet digitizery (tablety graficzne) tez nie działają.

Zwykła, normalna drukarka - podłączana po USB - tez nie działa.

 

pokaz mi tablet na ktorym będę mogl pograc w pelne sc2, najbardziej interesuje mnie sc2, podaj model tabletu który uciagnie rozgrywkę sieciową a zastanowię się nad przesiadką z nexusa na windowsowy tablet a i jeszcze by sie przydalo bf4 :-P

 

Proszę bardzo : Dell Venue 8 Pro :)

 

 

 

 

A tu dla odmiany Half Life 2 :

 

 

 

I na koniec : FAR CRY oraz CRYSIS WARHEAD - powodzenia z Androidem :)

 

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites
Wars045

 

 

 

Mój modem Sierra Wireless 309 - NIE działa na Androidzie - a jest to "klasyczny" modem na USB, dodam, że KAŻDY router (mający możliwości podłaczenia modemu komórkowego) go widzi i nie ma problemów. Przystawka reflaktometryczna - NIE - działa, kolorymetr NIE działa. konwerter USB na RS485 - NIE działa. I taką litanię można wymieniać w nieskończoność. Nawet digitizery (tablety graficzne) tez nie działają.

Zwykła, normalna drukarka - podłączana po USB - tez nie działa.

 

pokaz mi tablet na ktorym będę mogl pograc w pelne sc2, najbardziej interesuje mnie sc2, podaj model tabletu który uciagnie rozgrywkę sieciową a zastanowię się nad przesiadką z nexusa na windowsowy tablet a i jeszcze by sie przydalo bf4 :-P

 

Proszę bardzo : Dell Venue 8 Pro :)

 

 

 

 

A tu dla odmiany Half Life 2 :

 

 

 

I na koniec : FAR CRY oraz CRYSI WARHEAD - powodzenia z Androidem :)

 

najwidoczniej jestes fanatykiem, widziałem te filmy z sc2, to jest rozgrywka single a nie multi

 

przeciętnemu użytkownikowi tabletu nie sa potrzebne rzeczy o których piszesz ale jesli ogladasz film jednocześnie uzywajac tabletu graficznego, kolorymetru, modemu i wielu innych przystawek to gratuluje

Edytowane przez wars045
Link to post
Share on other sites

To nie jest odpowiedź. Sprecyzuj trochę. Chcesz filmy oglądać czy ściągać czy nagrywać czy edytować? Internet - masz blog który chcesz prowadzić i dużo musisz pisać, tylko zwykły użytek?

Przeglądanie stron internetowych + dużo pisania tak aby na jednym ekranie było to najwygodniejsze.Reszta zwykłe użytkowanie bez edycji,ściągania itp.

Edytowane przez mistrz
Link to post
Share on other sites

Czyli coś 10" na Windows 8.1 najlepsze by było, android i iOS odpadają (brak klawiatury i multitaskingu).

Problem w tym że musiałbyś dołożyć trochę (400zł).

Poczytaj o Asus T100

Lenovo Miix 2 10.1

Acer Switch 10

 

Ja mam Lenovo.

 

Wieczorkiem więcej napiszę, do tego czasu poczytaj o tych 3

Link to post
Share on other sites

Każda będzie działać. :) Nawet taka od stacjonarnego komputera :)

 

Najlepsze by były  - Acer Switch 10 oraz Lenovo MIIX 2 

 

Acer Switch ma dobrą stację dokującą / klawiaturę w zestawie - wiec odpada osobny zakup :) Ale niską rozdzielczość ekranu i sam ekran jest troszkę gorszy.

 

Lenovo MIIX 2 - ma świetny ekran Full HD, jest lepiej wykoanny i spasowany. Ale jego dok / klawiatura jest specyficzna, sprawdzi się świetnie na stole, na kolanach już mniej. Lenovo też ma dok / klawiaturę w zestawie :) więc też oszczędzisz.

 

Do tego oba mają MS Office 2013 Home & Student z Word, Excell, Power Point. Więc odpada nam edytor tekstu do pisania :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

No to Ravir napisał już to co ja chciałem napisać :)

Dodam tylko że ASUS 3x dłużej trzyma na baterii od ACER i 2x dłużej niż Lenovo. Za to ma slabe podświetlenie ekranu, przez co na dworze nie możesz go używać. Lenovo pod tym względem gniecie konkurencję

Link to post
Share on other sites

Z tym 2x to róznie bywa :)

 

Lenovo ma znacznie lepszy ekran o większej jasności i rozdzielczości - więc na dworze znacznie lepiej się spisuje niz Asus T100.

 

Acer zaś faktycznie ma wyraźnie krótszy czas pracy - ale przy rozsadnym używaniu do 8 godzin dojdziemy na Lenovo czy Asusie. Acer niestety 6 -7  godzin. Znajomi mówią, że Acer pracuje o jakieś 60 - 100 minut niz Asus, Lenovo.

 

Najlepszy jest Dell Venue 11 Pro z dokiem Mobile - 18 godzin pracy :) ale cena jest niemożliwie zaporowa :)

Link to post
Share on other sites

Surface Pro 3 - nie ma Modemu Komórkowego - co jest straszną nędzą :) - ja muszę mieć Modem - "bujałem" się z zewnętrznymi modemami lub udostępnianiem internetu przez telefon.  Jest to bardzo niewygodne, a raz to "złamałem" modem, który "wystawał" - na szczęcie modem się zepsuł a nie sprzęt :)

 

Wracając do tematu - bawiłem się ostatnio HP Pro Tablet 610 - i mocno mnie zadziwiło mnie HP - wypuścili świetny tablet - Atom Z3795, 4GB RAM, 64 Bitowy Windows, świetny ekran - cena tez nie jest straszna 2200 zł.

 

Tyle, że NIE wyprodukowali żadnego etui z klawiaturą - co gorsze na pytanie czy mają coś takiego w planach dostałem odpowiedź, że nie wiedzą. :) :) :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Anomander Rake - sprzedaje to Sferis, nie jakaś firma "krzak" - wiec to bardzo dobra oferta za wersję z 64 GB pamięci, warta kupienia.

 

Kuku8 - po aktualnym kursie to wychodzi 1176 zł - do tego pytanie o cło - mogą Ci je naliczyć, a koszty przesyłki ?

A Gwarancja ? Obawiam się, ze Będziesz miał 12 miesięcy w Chinach.

 

Osobiscie bym dołożył i kupił coś w stylu Asus T100, Acer Switch czy Lenovo MIIX 2. 

 

Albo - kupił w Polsce Colorovo Supreme City Tab 10 - może trochę drożej, ale mamy 24 miesięczną gwarancję na miejscu oraz możliwość powołania się na Niezgodnosć Towaru z Umową. Colorovo ma mniejszą Pamięć bo 32 GB, trochę słabszy procesor - ale - gwarancja, serwis na miejscu - przeważają.

Link to post
Share on other sites

Z podatkiem i cłem to wyjdzie tyle co Acer, Asus czy Lenovo :)

 

Nie jestem pewien czy to PIPO nie ma tego samego "kadłubka" co Colorovo.

 

Bo na 100% Colorovo, GoCleaver i Kiano mają ten sam "kadłubek" :) - róznią się detalami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...