Skocz do zawartości

MuderBox Inspired - The Silence


Recommended Posts

No i jak widać hex idzie w zapomnienie :)

Tak samo jak top okno, które już zmieniłem a kosztowało mnie to 8zł :)

 

Temperatura kompa jest praktycznie taka sama jak w przypadku samej 360. Wniosek prosty, zapas jest kosmiczny i zdecydowanie bardziej przemawia do mnie jednolity front niż hex cover.

 

Siatka mesh najprawdopodobniej przyjedzie do mnie z Niemiec. Tamtejszy oddział SS ma ten element dostępny w bardzo fajnej cenie

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co mają. Musisz pisać maila do europejskiego oddziału jeśli coś chcesz kupić

Tamtejszy oddział SS ma ten element dostępny w bardzo fajnej cenie

Taaaak.... cena netto jest fajna, nie spodziewałem się jednak, że po doliczeniu wszystkiego będą wołać 28euro. Zamawiam z UK, nie mam zamiaru płacić 3x tyle ile zapłacę w UK nawet doliczając wysyłkę do PL

95 stopni na CPU podczas podkręcania  :rotfl:  Człowiek raz zostawi napięcie na auto a tam jakieś 1.54 wskakuje :D Ogólnie mam w pompie temperatury, ale 95 to już odrobinę za dużo i musiałem pogrzebać. A 3 rano to idealna pora na kombinowanie w biosie :)

Link to post
Share on other sites

Aż tak źle ze mną nie było :D Koniec końców wszystko działa na standardowych ustawieniach. 

Skończyłem wewnętrzny cover, czekam na poprawione kable i covery z alu. Zapomniałem mlodemu podać mój nowy adres i covery lecą w trochę innym kierunku :D 

Link to post
Share on other sites

nic się nie opóźni... wszystko jest wliczone w latanie "80 dni dookoła świata" więc niedługo wyczerpie się 80 dni i zobaczymy projekt idący ku końcowi... na dzień kobiet może będzie to akurat będzie miał światny prezent dla kobiety... farbę do włosów w mini-tubce lecz super wydajną..

Link to post
Share on other sites

to są 12cm? to u mnie też chodzą na max 900rpm... chyba, ze nic nie robie to 600rpm (byle coś tam chodziło sobie). Na max obrotach ich nie puszczam ale tak do ~1100rpm są dla mnie w miarę ciche... chociaż "w miarę" to słowo względne bo nawet na 600 potrafią mnie czasem drażnić... i wtedy jak nic nie robie to jadę na 100% pasywie (wyłączam twardziela i nic nie chodzi zupełnie)... to tylko jak mam zły dzień :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

@up

fajnie wyszło, wg. mnie powinieneś subtelnie podświetlić wnętrze, najlepiej ciepłą białą barwą, tak żeby wyeksponować ten piękny układ

Edytowane przez policeman
Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się nad tym. Przynajmniej nad podświetleniem wentyli na 360


Przyszły kable z przeróbki i fdd jest ok,ale 6pin nie dało się poprawić na tyle by wchodził w moje złącze od zasilacza. 

Przy okazji zagadka. Jakim cudem ubyło mi z układu sporo płynu jeśli nie było wycieku? :D

Musiałem dolać dzisiaj trochę pastela bo górna rurka nie miała płynu. Nie wiem gdzie się podział, ale na pewno nic nie cieknie  :co:

Link to post
Share on other sites

Opcja sensowna biorąc pod uwagę fakt, że w układzie nadal jest sporo powietrze bo nie ma jak uciec :)

BTW na snapchata włamał mi się jakiś ciapak :D ewentualnie tylko ip z tego kraju jest, ale fakt jest taki, że musiałem zmienić hasło. 

 

Wracając do PC. Elder odnalazł mój mesh i do końca tygodnia powinienem go mieć. Teraz pytanie co z nim zrobić


Jeśli ktoś wie czemu moje wentatory nagle zaczęły przyspieszać jak szalone to będę wdzięczny za pomoc. Już nawet bios zresetowałem, ustawiłem je na silent i przy grze w csa 2k obrotów noctuy robi mi z mózgu sieczkę.

Listonosz coś przyniósł ;)

 

http://i.imgur.com/O34fGiYl.jpg

 

Nie wiem czy użyję coveru na tył, nie za bardzo mam ochotę wiercić w budzie gdy sprzęt jest w środku,ale zasilacz i przód na 100% dostaną zabawki z aluminium

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Delikatna sugestia, że mam wiercić? :D

Trochę cicho w temacie,ale już na początku miesiąca wszystko będzie skończone. Tylko wywiercę backplate (skoro Adrian dał radę w mobasie wiercić to ja dam radę obok :D ), oddam blachy do malowania i dostanę przedłużkę 6pin gpu :) 

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Chyba czas zrobić zdjęcia końcowe bo brak czasu nie pozwala mi zakończyć tego na 100%. Zostaje więc jak jest, a przy okazji iATX (kiedykolwiek to będzie) już się postaram wszystko ukończyć

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...