Skocz do zawartości

[PC/XBO] Ryse: Son of Rome


Recommended Posts

Raczej nie będzie, niestety :/  poza tym nie przeszkadza mi taki mały szczegół, cała gra wygląda imponująco i chyba nie widziałem lepszej grafiki w grze kiedykolwiek będąc szczerym (chociaż Wiedźmin 3 na zwiastunach robi większe wrażenie, choćby z tego względu, że to gra z otwartym światem, a nie liniowa tak jak Ryse) :P 

Gdyby gra była od początku projektowana z myślą o PC to wyglądałoby to jeszcze lepiej, ale tak produkcja od początku była ograniczona przez Xboxa, a przecież Crytek nie może pozwolić sobie na całkowitą zmianę gry, nawet w kwestii wizualnej.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem tą grę wczoraj na One. To jest obecnie NAJŁADNIEJSZA gra w jaką grałem. Dwie godziny przechodziłem w koło pierwszy epizod, lizałem cienie, macałem ściany. Jakoś odbić jest powalająca, w tej grze czasami się łapiesz myśląc, że to prawdziwe zdjęcia z planu filmowego. U mnie dodatkiem jest to, że gram na plazmie, ziarno matrycy tylko wzmaga efekt.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Nigdy obraz na telewizorze nie będzie tak super płynny jak na dobrym monitorze. To jest pewne. Nie jest to również zabawa dla zawodowców plantujących paki na BSie :D Pro gejmerzy bekneli by śmiechem, ale dla mnie lag jest nieodczuwalny. Gry jak napisałem wyglądają genialnie. Poczynając od Borderlandsów, przez horrory typu Outlast na TPP kończąc (Assassin Creed itd). Najlepiej na próbę odpalić pieca na TV i zobaczyć samemu czy komfort z gry jest wystarczający...

 

Podsumowując jeszcze raz. Dla mnie wrażenia płynące z rozrywki są spotęgowane dwukrotnie. Podobna sytuacja jak z oglądaniem filmu w kinie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zgodzę się tutaj z Szanownym Szkieletem. Używam tv po hdmi z kompem już kilka ładnych lat i wrażenia są dokładnie takie jak opisał kolega wyżej :) a co do gry to moje Ryse czeka na mnie już w Steam acz najpierw zmęczę Obcego (albo on mnie) :wariat:.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Crytek to techniczni mistrzowie. Potrafią wykorzystać możliwości swojego silnika jak nikt inny. To co udało im się zrobić mając do dyspozycji jedynie 1,3 TFLOPA czystej mocy zasługuje na uznanie.

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie gry, kiedy mieliby jej 2,3 razy więcej. Mam nadzieję, że jednak sprzedaż Ryse na PC pozwoli sfinansować drugą część :)

Brakuje gier osadzonych w tego typu klimatach. Do piątku pewnie zdążę ograć Shadow of Mordor więc w weekend będę mógł podziwiać krajobraz starożytnego Rzymu, a w szczególności bodajże drugi epizod, który rozgrywa się w mieście - ten widok Koloseum..   ^^

http://th00.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/352/d/3/ryse___son_of_rome__microsoft___crytek____image_15_by_madmaximus83-d6xwerp.jpg


Mam nadzieję, że jutro się nie zawiodę  - zresztą 70 zł to niewielkie pieniądze, więc nawet gdy okaże się, że gra jest dość powtarzalna to nie będę żałował, szczególnie jeżeli mogę podziwiać takie widoki :) 

 

Gra wygląda fantastycznie - jak CGI :) 

http://i6.minus.com/i1rSyLFsdjrhN.pnghttp://i4.minus.com/inlDupGpVLX5z.pnghttp://i1.minus.com/ibagz2UyvaWO8B.png

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ale Mordor to nowość. Mów gdzie jesteś to ci powiem ile masz do końca ;)

Z powodu braku czasu nie grałem za dużo - jakieś 4,5 godzin (coś koło 20% gry), ale dobrze mi idzie wykonywanie tych wszystkich misji pobocznych i konfrontacji (zawsze tak robię i nie skupiam się za bardzo na głównej linii fabularnej -  jestem takim typem zwiedzającego wędrowca).

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

mnie mordor znudził i kompletnie nie zgadzam się z tak wysokimi ocenami i dobrym przyjęciem a jestem mega fanem władcy i Tolkiena, gra mnie nie kupiła i tyle - jest bez jaja i to tylko moje zdanie i prywatne odczucia ;) a co do Ryse to nie mogę się doczekać, uwielbiam takie klimaty a i polizać też lubie :P

Link to post
Share on other sites

mnie mordor znudził i kompletnie nie zgadzam się z tak wysokimi ocenami i dobrym przyjęciem a jestem mega fanem władcy i Tolkiena, gra mnie nie kupiła i tyle - jest bez jaja i to tylko moje zdanie i prywatne odczucia ;) a co do Ryse to nie mogę się doczekać, uwielbiam takie klimaty a i polizać też lubie :P

 

A mnie Mordor odwrotnie

 

teraz kiedy mozna wysylac pogorozki po odblokowaniu takowej umiejetnosci i - kapitanom,mozna bawic sie w ubijanie najcenniejszych kur znoszacych zlote jajka(potęgi) haha

 

system Nemezis-  cos genialnego,zostawilem na razie fabułe,teraz bawie sie tylko tym:)

 

A co do:

 

Ryse-wiadomo chodzenie i ubiajnie wrogow po kolejii ,nic odkrywczego ,ale warto zagrac zeby zobaczyc te widoki,Koloseum...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...