Skocz do zawartości

Recommended Posts

http://d.gr-assets.com/books/1327941995l/35449.jpg

 

No i dobiłem do setki przeczytanych powieści. 2/3 za mną.

 

Niestety, "jubileuszowa" "Żelazna Pięść" zadka nie urywa - Eskadra Widm udaje grupę piratów, aby wkupić się w łaski Zsinj'a - post-imperialnego watażki, posiadacza tytułowego super-niszczyciela klasy "Executor". Całość nie jest zbyt porywająca, a Allston'a w oryginale czyta się dość ciężko - miałem co prawda w międzyczasie pierdylion rzeczy na głowie, a po drodze wypadły ze dwie imprezy, ale powieść, o objętości typowo weekendowej, męczyłem ponad dwa tygodnie - to raczej kiepska reklama.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy kanon może zaowocować całkiem niezłymi książkami - Timothy Zahn, jeden z najlepszych pisarzy SW EU, jest w trakcie pisania książki o Thrawn'ie, który jak się okazuje przetrwał disneyowską czystkę :D

 

Premiera w przyszłym roku, a sam Wielki Admirał pojawi się w trzecim sezonie SW Rebels.

 

13754511_954036874695415_904173831683922

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Powiem Wam, że dobrałem się wreszcie do nowego Battlefronta. Chodziło za mną od roku czasu. Wielce żałuję, że nie zapoznałem się z tematem wcześniej, bo dzisiaj widać ewidentnie kto teraz gra w tą grę. Nowicjusz może mieć problem w walce, bo wszędzie do-okoła sami mistrzowie gry z wysokimi poziomami, z doświadczeniem i obeznaniem. No i się trochę czeka na znalezienie rozgrywki. Niemniej bardzo wciąga, jest klimat, jak się grało w BF'y to po chwili idzie już coś pozabijać. Bardzo przyjemne menu. Widać pokrwieństwo z BF1 co dla mnie jest na plus, bo jak BF3 wszystko było świetnie i przejrzyście zrobione, to po BF4 poszli w średnio przyjemny wygląd wszystkiego, aż do BF1. Tutaj wracają czasy minimalizmu. No i ta grafika... Istny miód. Rozwaliło mie uruchomienie gry podczas pobierania, jedyne co można wtedy zrobić to pochodzić Vader'em z kilku-szturmowcową obstawą w siedzibie Rebelii na Hoth, i porobić ogólną masakrę Rebeliantom z miecza, duszenia, rzutu mieczem, banan na gębie niesamowity :) Chodząc i robiąc masakrę Vader'em ciągle słychać teksty typu "You are nothing to my force", głos Vader'a bardzo zbliżony, niemniej słychać, że to nie J. Earl Jones.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...