Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Pamiętacie kilka lat temu, gdy pływały plotki na temat PS3 & X360, że ta pierwsza ma być znacznie mocniejsza (a okazało się, że jedynie Cell wyprzeda xboxa), a obydwie mają mieć niezwykle potężne jednostki na swoim pokładzie? 

I co się okazało? Poczciwy Xeon i Cell oraz Xenos i RSX. Bez szału, jednak dzięki właśnie tym konsolom doświadczyliśmy skok w doznaniach graficznych & fizycznych :) 

Także - nie oczekuję od najnowszej generacji zbyt wiele. Mogę się tylko założyć, że Durango będzie wykorzystywany jako docelowa konstrukcja pod porty na PC, a Orbis jak zwykle będzie posiadał bardzo mocne Exy. 

Tak czy siak kupuję xboxa - bo dla mnie to przede wszystkim przywiązanie do świetnej marki.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie dorównają pecetom, bo PC może być "kosmicznie", że tak powiem, wydajny. Wystarczy odpowiednia kwota pieniędzy. Konsole mają za zadanie tylko podołać obecnym technologiom i żeby nie ograniczały, aż tak bardzo grafiki, no i żeby same potrafiły generować grafikę porównywalną do dzisiejszej.

Link to post
Share on other sites

...żeby nie ograniczały, aż tak bardzo grafiki, no i żeby same potrafiły generować grafikę porównywalną do dzisiejszej.

Właśnie o to chodzi. Żeby grafika była możliwie ładna tzn jak nbajbardziej zbliżona do obecnych możliwości kompów.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ktoś słyszał ale podobno jakiś typek miał Dev Kit do next-gena xboxa podobno pod nazwą "Durango" i go opylił za kilkadziesiąt tysięcy na ebayu. Dwie rzeczy mnie ciekawią do czego ten Dev Kit służy (czyżby do programowania gier ?) i skąd on to do diaska wytrzasnął ?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość effendi360

Ja mam prenumeratę. :P Nie szukałem jeszcze info w sieci na ten temat, dopiero rano siedząc "na tronie" wyczytałem tą wiadomość. Szczerze powiedziawszy, niezbyt mnie to smuci. W moim odczuciu GTA 4 na konsolach, było niegrywalne. O ile wersja Xbox jeszcze "na chama" by przeszła to wersja ps3 była tak spartolona, że nawet mój kumpel, który jest niedzielnym graczem stwierdził, że nie da się w to grać. Niech wydadzą grę później, ale zrobią to porządnie. Było nie było i tak wolałbym dostać Red Dead Redemption 2 lub chociaż odsłonę jedynki w wersji na peceta, niż te GTA, które przynajmniej mi, zdecydowanie się przejadło. Czwórka była nudna jak flaki z olejem...

Link to post
Share on other sites

Ostatnio się zarzekali, że nie wyjdzie na next geny, ale w komentarzach pod wczorajszymi screenami napisali dwa komentarze:

"Do 'jakiegoś tam kolesia' i innych pytających. Te screeny pochodzą z obecnej generacji konsol".

"Ogłosiliśmy tylko premierę na X360 i PS3 na 17 września i nie mamy żadnych informacji o możliwości wydania gry na konsole nowej generacji".

Coś mi tu śmierdzi :D

 

Na pewno wyjdzie na stare konsole, bo na nowych nic by nie zarobili. Długo po wydaniu ps4 i x720 mnóstwo osób będzie korzystało z obecnej generacji. Mimo to, również uważam, że pojawi się na next genach (wydaje mi się, że równo z wersją na PC), ale troszkę później, choć nie wiem czy to dla nich opłacalne :P

Edytowane przez Ladros
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Bezpośrednio od rockstar z którymi współpracują jako jedno z najlepszych pism branżowych na świecie. [fakt] Czytam psxe od 1 numeru i uważam że jest to bardzo solidna prasa.

 

'Twoje przemyślenia' a napisałeś: NA PEWNO - więc radzę ważyć słowa...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...