Skocz do zawartości

Retro wspomnienia, retro problemy, retro dziś.


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Co?

Daj może jakiś nowy temat "retro overclocking" czy coś, bo trochę za bardzo spamujemy chyba.

 

Jeszcze jedno. Czemu Promosy? Jak mnie pamięć nie myli to miałeś komplet HZ?

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.06.2021 o 13:32, dulu1 napisał:

Wysyłaj im od razu fotki że nie działa i że chcesz refund

 

Po długiej walce (bo to, że nie działa to nie znaczy, że produkt dotarł uszkodzony tylko, że jest problem z jakością!) wyrwałem kasę pomniejszoną o koszty wysyłki. Dobre i to...

Link to post
Share on other sites

Tam jest wiele fajniejszych kart jak Kyro od Herculesa. Ten 3Ti500? Obok jakiś 3Ti od Gainwarda.

W środku 2Ti od Colorfula albo Asusa?

Na dole znów jakiś 3Ti ale tym razem od Creative i 4Ti też od nich.

Edytowane przez buszi
Link to post
Share on other sites
13 minut temu, buszi napisał:

Tam jest wiele fajniejszych kart jak Kyro od Herculesa. Ten 3Ti500? Obok jakiś 3Ti od Gainwarda.

W środku 2Ti od Colorfula albo Asusa?

Na dole znów jakiś 3Ti ale tym razem od Creative i 4Ti też od nich.

To to już wiem 8-) oba ti`ki to ti500, gainward to ti200, gts od asusa, a na deser - terratec vortex 2, tylko na innym zdjęciu. Jak tam jeszcze będą jakieś BH-5 to będe w niebie, byleby chociaż ze 3 były sprawne.

 

Edytowane przez dulu1
Link to post
Share on other sites

 

4 minuty temu, buszi napisał:

Radzio 7500 All-In-Wonder też w sumie fajny.

Wstępnie zakładałem że pójdzie pod młotek, ale teraz czytam że AIW miało ddr i 128MB, także faktycznie to ta "lepsza" wersja :d

1 minutę temu, jakub1t napisał:

Ciekawe czy coś sprawne , bo taka kolekcja przez przypadek się nie wzięła .  Albo kosztuje dużo albo wszystko dead

Też mi się lampka zapalała że tyle perełek jest w jednym miejscu, chociaż w archiwum widać że już sprzedawał złom na kilogramy. Nigdy nic nie puszczał osobno. Mimo wszystko - cena warta ryzyka za to co jest na zdjęciach.

Link to post
Share on other sites

Jak instaluje sterowniki do kyro 4500 to pokazuje mi się coś takiego, nieważne czy używam sterowników od stm czy od herculesa. W międzyczasie nawet mi sie winda wysypała i postawiłem na nowo, ale dalej to samo. win2k. Jakieś pomysły?

 

20210630_012534oajm6.jpg

Link to post
Share on other sites

A takie głupie pytanie, ten komputer jest podłączony do netu i tak ściągasz sterownik czy ściągasz go na innym kompie i przerzucasz na dyskietkę czy pena? Bo jak to drugie to może zmień nośnik. Masz możliwość sprawdzić ją w innym kompie?

Link to post
Share on other sites

Kurde bo mam jeszcze GF3 z pionowymi pasami w windowsie, żal mi to tak zostawiać bo pcb łane : |

 

W ogóle jest jakiś sposób żeby określić czy to pamięć jest wewnętrznie uszkodzona, czy połączenia są złe? Albo da się określić która konkretnie kość nie działa? W sumie zawsze mnie to zastanawiało, chyba w serwisach nie wymieniali po kolei wszystkich kości aż zacznie działać :d

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...