Skocz do zawartości

lc i7 3930k oraz gtx680sli


Recommended Posts

Założyłem już konto na abload i wrzuciłem zdjęcia , jednak również nie mogę umieścić ich na forum , nie wiem o co chodzi może coś mi blokuje , kopiuje adres url i nic się nie dzieje , tak samo miałem na imageshack , z ty że kiedyś umieszczałem stamtąd już zdjęcia a teraz też nie działa


i podstawowy problem nie znam niemieckiego

Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że nie kopiujesz adresu URL bezpośrednio do odpowiedzi tylko w okienko do wstawiania grafiki?

 

PS: wcale nie musisz znać niemieckiego żeby obsługiwać tą stronę, np. Maine galerien chyba wiesz co oznacza? ;-)

Link to post
Share on other sites

@up Ja uzywam fotsika odkad image jest platny :/ (100zdjec)

ewentualnie zaloz sobie jakis trefny profil na fejsie i tam zamieszczaj (mi w zupelnosci wystarczy moj fejs + fotsik)

 

Mam takie pytanie do czego uzywasz tego 3930 nie zebym byl jakims 'guru' tez czesto sie pytam o rozne rzeczy znajomych ale miec 3930 i pisac zeby ktos dal namiary na prosty w obsludze hosting :->

jak dla mnie to troche zenada :menda:


Na pierwszej stronie umieściłem linki. Klikając w którykolwiek można obejrzeć wszystkie jakie zamieściłem. Zdjęcia są na imageshack i nie mogę wrzucić bo muszę płacić. Oglądać spokojnie można, są też foty w starym coolermaster haf-x Ale w obsidianie też już zamieściłem
Jej wejdziesz na stronęto kliknij w zdjęcie aby powiększyć, wtedy po bokach zdjęcia pokażą się strzałki klikając przemieszczasz się po kolejnych fotach
Jeśli ktoś używa darmowego programu do hostingu zdjęć prostego w obsłudze to dajcie znać to zamieszczę nowe fotografie

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Może i żenada ,ale nie każdy musi być wszystkowiedzącym , możesz nie wierzyć ale ja nie mam nawet konta na facebooku czy Skype. Nie potrzebne mi to nie mam. Co do używania 3930 to głównie wykorzystuje do rozrywki, przede wszystkim do grania. Może to bardzo snobistyczne stwierdzenie, ale kto mi zabroni skoro mnie stać

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Witam po długiej nieobecności. Przez ten czas udało mi się zakupić resztę potrzebnych do chłodzenia elementów, czyli chłodnicy 480 mm na top i wentylatory , oraz kontroler wentylatorów .  Udało mi się również złożyć i odpowietrzyć w całości układ  . Wszystkim którzy starali się mi pomóc w serdecznie dziękuję,  zdjęcia zestawu zamieszczę w profilu .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...