Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Gość effendi360

Ja dzisiaj zakończyłem romans z Skyrim. 105 godzin, 48 level, szacuję, że jakieś 98% zadań mam zrobione. Nie mam już czego tam szukać za bardzo ;P Lecąc na fali chyba zacznę romans z Fable 3 :D

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

NIe mam pojęcia skąd wasze problemy. Przeszedłem całą grę, jedyny problem jaki miałem to z tym gościem z celi co nie chciał wyjść. Dograłem malutki pliczek i śmigało bez problemu. Może z 5 razy mnie wywaliło z gry i to wszystko.

Link to post
Share on other sites

A mnie wywala co 5 sekund :/ Grać się nie da i właśnie dopiero jak Skyrim dostanie kolejnego mega patcha to go wtedy włączę. W tym czasie mam do przejścia Revelations, Afterfall, Gothic 4, Saints Row The Third i międzyczasie BF3.

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Panowie krotki sposob na rozwod i ponowne malzenstwo.

 

1. Zabijamy osobe poslubiona

2. Wpisujemy w konsoli: resetquest RelationshipMarriage i naciskamy enter

3. Wywalamy z ekwipunku amulet Mary (jezeli nie posiadasz go to pomin ten proces)

4. Wpisujemy w konsoli: SetStage RelationshipMarriage 10 i naciskamy enter

5. Wpisujemy w konsoli: resurrect -> zaznaczamy martwe cialo -> naciskamy enter

6. Wpisujemy w konsoli: setrelationshiprank player 4 -> klikamy na odrodzona postac -> naciskamy enter

 

Ten sposobdziala w 100% bo sam z niego skorzystalem. Jezeli chcesz na nowo wziac slub to kupujemy amulet mary, zagadujemy do wybranej postaci i bierzemy slub.

 

Mixtape ten komunikat ci wywala bo musiales wgrac chyba cracka. Wywal z folderu gry

launcher.exe

skyrimlauncher.exe

TESV.exe

TESV.exe.4gb (jezeli taki jest)

 

Wejdz w steam i zrob sprawdzanie spojnosci plikow gry. Steam automatycznie pobierze ci te pierwsze 3 brakujace pliki. Po tym odpal skyrim4gb.exe i MUSI ci obowiazkowo ruszyc.

 

Ps. Ten mod Skyrim4gb nie musi byc w folderze gry. Ja mam np. gre na partycji D, a tego moda na E i normalnie mi gra dziala. Tylko przy odpalaniu gry przez tego moda odpal wczesniej steam bo inaczej bedziesz jechal na oryginalnym exe od Bethesdy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dla tych którzy jeszcze nie wiedzą - najnowszy patch dodaje w końcu działającą obsługę 4GB pamięci, a nie tylko uniemożliwia korzystanie z 4GB Skyrim, jak to miało miejsce dotychczas...

 

druga sprawa na ukończeniu świetny mod UI

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3863

Link to post
Share on other sites

dla tych którzy jeszcze nie wiedzą - najnowszy patch dodaje w końcu działającą obsługę 4GB pamięci, a nie tylko uniemożliwia korzystanie z 4GB Skyrim, jak to miało miejsce dotychczas... druga sprawa na ukończeniu świetny mod UI http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=3863

A ja cały czas korzystałem z tego moda i nie miałem problemów.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś pomysł co zrobić z tym wyrzucaniem z gry i dziwnymi bugami graficznymi?

Mam moda na lepsze texturki skał , texturki HD oraz cieniowanie . Dość często gra się zamyka i basta , dodatkowo czasami widać niedoczytane lub fioletowe textury .... Odpalałem Skyrima przez skrót 4Gb , lecz nic to nie dało , w dodatku nie ładowało moda ....

 

 

Te patche do gry są jakieś niedopracowane . Podobno wyszedł jeden i go wycofano .

Teraz gram na wersji 1.3.7 (chyba) i też stabilna nie jest .

 

Co do tego moda z filmiku , to ma go mój znajomy.

Podobno fajny.

Edytowane przez Darkness
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Hmm pomyslmy. Masz za malo ramu i dlatego ciebie wyrzuca.

 

Jest jakis sposob by wyleczyc sie z lykantropi inaczej niz poprzez glowe wiedzmy i niebieski plomien. Poniewaz nie dziala mi interakcja z tym przedmiotem. Wilkolactwo mi sie znudzilo i chcialbym sprobowac wampiryzmu. :P Pierscien p. H sobie zostawie na pamiatke.

Link to post
Share on other sites

Wyszedł dziś obowiązkowy mod dla każdego :)

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=64753

 

Pliczek całkowicie modyfikuje plik .config więc wydajność kolosalnie wzrośnie szczególnie na słabszych kompach :) Gra działa tylko na patchu 1.3.10 więc ściągać update 4 SKIDROW (joke taki :D)

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Mix to ja poczekam na polskiego patcha 1.3.10

 

UWAGA!!!

Nvidia wypuscila nowe stery w wersji beta: 290.53

Glownie poprawiaja plynnosc Skyrima o 25% wzgledem 290.36

Rowniez usuwaja trojkaty wektorowe w grze Battlefield 3.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...