Skocz do zawartości

[MULTI] The Elder Scrolls - seria


Recommended Posts

Przy pierscieniu mam napisane "Wilkolaki moga czesciej sie przemieniac". I tyle z tego jest.

załóż pierścień, wrzuć do favorites, wybierz jako aktywną "moc" i aktywuj

 

Wyleczyc sie mozna z lykantropii w kazdej chwili po zostaniu Heroldem czy tylko przy wyleczeniu Kodlaka?

po wyleczeniu Kodlaka i w każdym momencie później

 

edit: @Saiya-jin patch 1.2 jest?

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A ja przed chwila ubilem niezly utarg. Zarobilem z niego blisko 3000. Z czego 2600 poszlo na dwa luki szklane (ja + towarzysz) do tego jeszcze 57 szklanych strzal. Teraz to jak na wnerwienie mnie nigdzie ukowala nie moge dostac rudy malachitu, a bez tego nici z ulepszania szklanek :/

 

Jaki set lepszy:

Szklany: helm, zbroja, rekawice i buty (wszystko na nadzwyczajnym) - 196 armor

 

Mrocznego bractwa: zbroja, rekawice, kaptur i buty (magiczne ulepszenia) - 138 armor

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Ja mam : Maskę Hevoraka (czy jakoś tak), orkowy pancerz(nadzwyczajny) - 103 pkt, ebonowe rękawice (nazdwyczajne), ebonowe buty lepszego udźwigu czy jakoś tak. Broń : Ebonowy wielki młot bojowy(nadzwyczajny) - 70 pkt obrażeń, ebonowy łuk lepszego strzelnictwa (nadzwyczajny) :D

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

No tez jestem tego ciekaw ale pewnikiem ma smocza zbroje. Bo luk bez ulepszen zadaje 32 pkt, a z ulepszeniem 46 + plus do tego szklane strzaly 18. pkt i obrzenia powiekszone o 60%. Do tego doliczyc obrazenia 6x w ukryciu. Co nam kumuluje: (50 + 50*0.6)*6 = 80*6 = 480 pkt obrazen. Giganty schodza na mistrzu po 3 hitach. :D :D

 

By odblokowac w kowalstwie smocza zbroje to oprocz pujscia w lewo musze pojsc jeszcze w prawo. Rozchodzi mi sie oczywiscie o galezie w kowalstwie. To samo tyczy sie lekkiego pancerza, zaklinania, lucznictwa, broni jednorecznej i skradania. Bo mam prawie na fula, a mam dopiero 29 poziom. W co jeszcze moglbym pojsc?

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Patch zainstalowany.

 

to dlatego tnie, u mnie też się to po patchu pojawiło

 

By odblokowac w kowalstwie smocza zbroje to oprocz pujscia w lewo musze pojsc jeszcze w prawo. Rozchodzi mi sie oczywiscie o galezie w kowalstwie.

albo w lewo, albo w prawo, tzn, by móc wziąć wykuwanie smoczych pancerzy musisz mieć albo glass smithing albo daedric smithing, albo oba oczywiście

Link to post
Share on other sites

A jak ona się nazywa ?

Smocza zbroja. Mam już 97 pkt. ciężkiego pancerza. Można mieć nawet 1400 punktów, ale trzeba zakląć wszystkie elementy zbroi bonusem do ciężkiego pancerza.

 

@up, u mnie przed patchem też tak się działo. Potrafiło pięknie działać, a nagle slideshow.

Edytowane przez Saiya-jin
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

A to luz. To skoro ja preferuje lekkie blachy to w szklanke pujde. Poziom dobije i odblokowuje ta zdolnosc :D To co dowalic? Bo w bron jednoreczna wsadzilem 6 pkt, w zbroje lekka 4 pkt, w lucznictwo 4 pkt, skradanie 2 pkt, zaklinanie 3 pkt, kowalstwo 3 pkt, a 6 pkt rozdalem w wogole niepotrzebne specjalizacje. Jak np. : retoryka 1; ciezki pancerz 2; zniszczenie, przywolanie i przywracanie po 1 pkt (chociaz czasami ich wale z magii).

 

Wiec wedlug was w co moglbym zainwestowac jeszcze? Maksymalnie danego drzewka nie chce rozwijac. Wybieram tylko to co najbardziej potrzebuje. Wiec do rozdania mam jeszcze 21 pkt doswiadczenia. Chyba, ze po 50 mozna poziom wbijac i dostaje sie pkt doswiadczenia?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wchodzisz z nia w interakcje i dajesz "Ponies dla mnie rzeczy" czy cos w ten desen. Towarzysz automatycznie zaklada na siebie lepsze przedmioty czyt. zbroje i bronie.

 

Sayin myslalem by lucznictwo rozwinac i w zaklinaniu dobic do mozliwosci dwoch zaklec na jeden przedmiot. I troszke pojsc w skradanie ale nie zabardzo. Wydac moze max. 3 pkt na skradanie i po 4~5 na zaklinanie i lucznictwo. Krytyczne efekty mnie nie interesuja.

Link to post
Share on other sites

skradanie się ma sens jak grasz skrytobójcą*, jak nie to szkoda punktów

 

* edit: ewentualnie łucznikiem

 

patch 1.3 do jest już na steam, jego podtytuł? "General stability improvements" już się cieszę, ale czytam opinie i...

 

"So basically, we’re back to where we started. Hooray!"

 

"Sadly true.

I started with v1.2 and it crashed after a minute.

Just patched to v1.3 and behold: It crashed after a minute.

Gladly the 4gb starter still works."

 

jednym słowem bethesda naprawiła to, co zepsuła patch'em 1.2 i dalej musimy czekać na ten właściwy... jak miło

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Wszystko pięknie. Tylko jak się nie chciał pobrać tak się nie pobiera :/ Ja chce 1.3, a nie 1.2 który jest najgorszą wersją Skyrima.

 

EDIT: Ja nie rozumiem jednego. Bethesda wypuscila do steama latke 1.3. Tylko czemu steam nie chce jej pobrac? Nie po to kupilem gre by miec problemy z aktualizacjami. My jako legalni gracze zaktualizowac nie mozemy ale piraci juz moga. O to przyklad: http://peb.pl/5117314-post2.html

Link to post
Share on other sites

true true, czasami szlag mnie trafia, zresztą Alpha Protocol musiałem crackować, bo bez tego się gry uruchomić nie dało, a wszystko przez pier... DRM'y na szczęście już w pierwszej czy drugiej łatce to zdjęli tylko trzeba było na nią czekać i czekać

 

co do Skyrim to ja mam spatchowany do 1.3 przez steam, może zostaw odpalony steam ale nie odpalaj skyrim, zajmij się czymś innym to w tle ci pobierze

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Tylko, ze on za Chiny nie chce nic mi pobrac. Dawalem sprawdzenie spojnosci plikow. To steam niby cow pobral ale wynosilo to 0 bajtow. Mam nawet ustawione by steam sam mi aktualizowal gry. Bo ja juz nie mam pomyslow, a o dlugosc pobierania sie nie martwie bo internet 100 Mb robi swoje %-)

 

 

Edit: Cud jakis. Odpalilem na nowo kompa i mi pobralo 72,5 MB

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

A mnie zastanawia kiedy producenci gier pójdą po rozum do głowy i zaprzestaną łączenia gier z tymi całymi spupionymi steamami/originami etc :)

Blizzard ciekawie rozwiązał sytuacje aby sobie pograć musisz sie zalogować poprzez grę na swoje konto bez zbędnych głupich zewnętrznych programów i przy okazji ominął problemy wydawania łatek i kompatybilności z innymi programami firm trzecich. (mówię tutaj na przykładzie starcratfa 2/warcrafta 3)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Dla ciekawych. Jezeli chcecie miec Skyrima w wysokiej jakosci to polecam nastedypujace mody:

 

XCE - Xenius Character Enhancement

Skyrim 2K Tekstures

Armom Improvement

Clothes Improvement

Realistic water

Realistic rain

Realistic Smoke and Embers

Alternate Sun glare

Deadly spell impacts

Intricate spider webs -> plik jest jak narazie ukryty

4GB Skyrim

 

Piszcie jak macie propozycje innych modow oraz co sadzicie o tych.

 

Pamietacie co mowilem, ze jaszczura na koscianym szczycie zabic nie moge. No to z patchem 1.3 zostalo to naprawione bo jak przenioslem sie do tej lokacji on juz lezal martwy.

 

Mam problem z zadaniem w zimowej twierdzy. Odkupilem od gosciowy szpon i gdzie mam z nim isc bo by zostac tam tanem musze pomoc jednej osobie.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...