Skocz do zawartości

Lapotopy Clevo - co o nich sądzicie?


Recommended Posts

Nie wiem dlaczego clevo ma złą gwarancję ? Przecież pisałem wyraźnie że mój był 3 razy na gwarce i trwało to max tydzień.

Gwarancja door to door na 2 lata z możliwością wydłużenia do 3 to źle ?

Kupowałem w bluemobility.pl i jak na razie to drugi laptop od nich i nie było problemów z czymkolwiek.

Link to post
Share on other sites

ale w blue mobility jest drogo, laptop z gtxem 880m i i7 kosztuje 6500,a na allegro możesz taki mieć za 5700 z asusa oficjalnej strony, wg mnie Asus  z seri g750 jest lepszy, solidny, dobre cłdozenie, a umówmy się, że karty graficzne do lapków za 2500 to gruba przesada. Wolę kupić drugiego lapka, niż kupować kartę za tyle hajsu

Link to post
Share on other sites

Dlatego używa się na ich stronie górnej zakładki - PROMOCJE.

Ja kupiłem właśnie takiego bardzo skąpego lapcia, a w swoich sklepach komputerowych dokupiłem większość podzespołów do środka.

Przykładowo - laptop miał i7 3630QM + 7970M + 8GB Ram + 750GB HDD. Dopłaciłem tylko do door to door.

Później w swoich sklepach komputerowych dokupiłem 2 dyski SSD i kolejne 3 kości ramu.

Teraz mam w nim i7 3630QM + 7970M + SSD Samsung 830 64GB (system) + SSD 128GB Plextor M5M mSATA (gry) + 750GB HDD (magazyn) + 4x8GB 1600MHz RAM Kingstona. Przy 3 wymianie karty grafiki dokupiłem do laptopa chłodzenie z modelu SM do GPU.

Link to post
Share on other sites

W swoim krotkim zyciu nauczylem sie, ze nie ma ludzi, ktorzy sa dobroduszni, wiec i tu musi byc jakis haczyk, powystawowe itp te lapki musza byc skoro ich cena jest taka a nie inna

odpowiedz na twoje spekulacje i niedowierzanie oddałem w innym poście. szkoda, że marka Clevo jest tak słabo postrzegana w Polsce. apropo cen to chyba dobrze, że są na tyle atrakcyjne a nie kosmiczne marże. każdy jest wtedy zadowolony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...