Skocz do zawartości

Crucial MX100 128GB, 256GB i 512GB - dostępność, wrażenia posiadaczy, dyskusja.


Recommended Posts

Nic zamówiłem już tą Akasę, może źle nie będzie :D Btw miałem jedną przedłużkę tej firmy, nic się nie działo, choć do dysków to inna sprawa. Na morele w zestawie niby pisze, że śrubki montażowe do M550 w komplecie, a w innych sklepach to nie wiem. Btw udało mi się kupić tego M550 128 GB za 251 zł łącznie z przesyłką, chyba bdb cena.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

co do SATA to ja kupiłem w morelach:

 

3x proste: http://www.morele.net/delock-kabel-sata-data-iii-6gb-s-30cm-z-zatrzaskami-metalowymi-82676-351701/

4x kątowe: http://www.morele.net/4world-kabel-hdd-sata-sata-serial-ata-304-8mm-prawy-08540-624977/

 

wtedy byly po 2zł (4world) i po 5zł (delock)

 

powiem szczerze, że jak na wersje z zatrzaskami to ja nie widzę, żadnej różnicy w ich wykonaniu, nawet powiem więcej... te kątowe 4world zamontowałem ostatecznie tylko i nie widzę żadnej potrzeby ich wymiany.. są ciut za twarde (nie da się ich złożyć z tyłu na 2-3 paski i ścisnąć) ;)

Link to post
Share on other sites

Kiedy można spodziewać się obniżek cen Crucial MX100 256GB ? Widziałem kilka miesięcy temu chodził po 350 zł a teraz po 400 zł.

Do laptopa (Clevo P370EM) nie trzeba żadnych kabli prawda ?

Oraz ostatnie pytanie : czy da się tak zrobić żeby system (ok 100 gb partycja C) była całkowicie na SSD, dysk np: D na samym talerzowcu a partycja E była połączona jako resztę SSD (ok 120 gb) i reszta HDD ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Kiedy można spodziewać się obniżek cen Crucial MX100 256GB ?

 

Jakie numery padną w najbliższym losowaniu Lotto ?

 

 

 

Do laptopa (Clevo P370EM) nie trzeba żadnych kabli prawda ?

 

Nie trzeba.

 

 

 

czy da się tak zrobić

 

Nie.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy z tym dyskiem jest w zestawie program do przenoszenia systemu?

 

Tak, Acronis True Image.

 

 

 

czy sa jakies roznice miedzy przeniesionym systemem a zainstalowanym od nowa?

 

Tak. Jeżeli teraz masz system na HDD, to lepiej zainstalować go "na czysto" niż przenosić na SSD.

Edytowane przez 14r33k
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie odnośnie Cruciala MX100 wersji 256GB. Zdarzyły się wam na nim jakieś freezy? U mnie od kilku dni czasami system się zawiesi i nie pomaga nic z wyjątkiem resetu. Szukałem na stronie producenta jakiegoś firmware update ale nic takiego nie widzę...

 Mnie też to się czasami przytrafia a podczas grania  wywala bląd 0x00000124 też masz takie coś? Ja mam dysk 512GB 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...