Skocz do zawartości

[MULTI] Medal of Honor - seria


Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor

    • Bardzo dobra gra
      14
    • Dobra gra
      23
    • Przeciętna gra
      26
    • Nie mam zdania
      8
    • Słaba gra
      15
    • Bardzo zła gra
      2
    • Gniot jakich mało
      16


Recommended Posts

 

- brak możliwości zmiany ustawień w czasie gry

 

W sensie jakich ustawień?

 

W senie czułość myszki, opcje grafiki, klawiszologia... nie wyobrażam sobie wychodzenia z gry za każdym razem gdy chcę zrobić jaśniej/ciemniej czy coś

 

Nie wiem jak ty, ale ja moge zmieniac ustawienia podczas gry :P Moze zle szukałes, interfejs jest czasem uciążliwy.

 

- słabo dopracowane opcje graficzne (np. nie można wyłączyć cieni, na HD4850 nie mogę włączyć AA, ktoś wie dlaczego?)

 

Jak masz win XP to nie właczysz aa, tylko dx 10 z tego co wiem.

Za przeproszeniem, ale gó*** mnie to obchodzi. Nie mówię tego do ciebie, ale do studia robiącego grę. Absurd!!

hehe :P Rozumiem Cie, bo przez takie drobnostki gracze psuja sobie opinie o grze ktora sie fajnie zapowiadala. Nie wiem czemu nie mogli dodac takich pierdół jak pokazywanie pingu czy opcja aa dla xp - absurd.

Zreszta w bfie, tak apropo, z aa jest to samo. W windowsie xp nie mozesz wlaczyc, tylko vista i 7demka z dx10 i 11. Nie wiem czy to poprawili.

 

No ale co do samej gry, to i tak kumpel powiedzial ze gra mu plynniej chodzi i ze wyglada ciut lepiej jezeli chodzi o krawedzie (on tez ma xp i nie moze wlaczyc aa).

Gra sie całkiem fajnie, "nowe" tryby nawet nawet, jest troche zastrzezen i zamieszania w grze, ale dopiero w pelnej wersji przekonamy sie co ta gra potrafi :) Zreszta mi podpasowała, juz w drugiej grze nabilem 55/6 i jednego z tych najwyzszych killstreakow :hahaha:

Jak wyjdzie pełna trzeba bedzie wziac sie za czytanie recenzji i ocenic czy gra warta kupna.

Link to post
Share on other sites

nie bylo podobnego tematu?

no ale ok, pogralem chwilke samo mi ustawilo grafe(1280x1024), med aa2x

powyzej 40 klatek jest (proc 1,2ghz), wkurzaja mnie lagi; biegne cofa mnie biegne dalej znowu mnie cofnelo.

wczoraj wieczorkiem nie moglem wbic,dzis rano sie udalo, jakie tam pionki graja czy cos 4 mapy 4 razy pierwszy w rankach, nie wazne czy moj team wygral czy nie, goscie wogole w moim teamie nie ogarniali, wiec musialem sie w snipera pobawic i na jednym zyciu cos kolo 10 spadlo bo debile nie wiedzieli gdzie zakampilem(baza tero :hahaha: )

moze byc calkiem fajna gierka i nie wiem czy nie kupic jej dla multi, ale jak beda takie lagi to ja dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Można ściągać też z innych serwerów: http://www.medalofhonor.com/pcopenbeta (1,6 GB)

 

Osobom o słabszych konfiguracjach od razu zalecam zmianę trybu wyświetlania na DX9 (ale TYLKO jeśli macie kartę obsługującą DX 10/11, w przeciwnym razie automatycznie ustawia się DX9). Moje dokumenty\EA Games\Medal of Honor MP Open Beta\settings.ini i tam zmieniamy wartość DxVersion z domyślnego "auto" na "9". Plik zapisujemy, odpalamy grę. Ten zabieg znacznie poprawia płynność, a sporej różnicy w jakości grafiki nie odczułem.

 

Wczoraj chwilę pograłem - jest nieźle, ale do Call Of Duty 4 czy MW2 sporo, moim zdaniem, brakuje. Grę nazwałbym po prostu mieszanką Bad Company 2 i COD4. Są dostępne dwa tryby gry - kontrola sektorów i coś à la Gorączka w BC2 (zależnie od strony atak/obrona kilku kluczowych punktów), w każdym z nich można pograć na jednej mapie. Szału nie ma, ale zobaczymy co wymyślą w końcowej wersji ;]

Graficznie - lekko podrasowane, bardziej szczegółowe (ze względu na sporo mniejsze mapy) BC2, przy podobnych ustawieniach gra jest tak samo płynna jak Battlefield i wygląda też porównywalnie. Szkoda, że nie ma możliwości przetestowania trybu single.

Jak na wersję BETA - jest nieźle, fajnie, że EA daje nam możliwość przetestowania gierki przed premierą, jednak raczej jej nie kupię. Póki co - zostaję przy BC2, tamten system rozgrywki jest dla mnie ciekawszy.

Link to post
Share on other sites

Chyba nie w porównaniu do BF'a :) (COD multi). Wg. mnie BF był zawsze górą, ale kampania była średnia. COD zawsze miał świetną kampanię, ale za to średniawe multi.

A np. dla mnie bf multi jest denne i nudne jak flaki z olejem. W porownaniu do MoHa jest strasznie cienkie, w mohu sie cos dzieje, bronie zadaja jakies obrazenia :P

 

No ale i tak CoD górą! :P

 

A co do bety to nie wiem czemu mogli pominąć takie pierdółki jak pokazywanie pingu w grze (chyba papugowali po mw2 z jeszcze gorszym skutkiem), albo nie zaznaczenie jakims innym kolorem znajomych na radarze :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Ta nudne, bo tam trzeba skilla, a nie orderu noob'a :hahaha: Balistyka jest bardzo dobra w BF. Tam nie trafisz na "rambo" albo na full auto. Czapson to się nazywa Consequentive shooting. Z ostrej broni też strzelałbyś całymi magami? Z moich doświadczeń wynika tylko tyle, że im szybciej wywalasz amunicję tym mniej celniej(Bawiłem się ostrą bronią i wiem jak to jest) :P

Link to post
Share on other sites

Ta nudne, bo tam trzeba skilla, a nie orderu noob'a :hahaha: Balistyka jest bardzo dobra w BF. Tam nie trafisz na "rambo" albo na full auto. Czapson to się nazywa Consequentive shooting. Z ostrej broni też strzelałbyś całymi magami? Z moich doświadczeń wynika tylko tyle, że im szybciej wywalasz amunicję tym mniej celniej(Bawiłem się ostrą bronią i wiem jak to jest) :P

Chodzi mi o obrazenia broni, z ostrej broni zabijalbys kilkunastoma pociskami w klate? Bo mysle ze wystarczylby 2 czy 3.

Ja nie mowie ze cod jest idealny, ale w codzie obrazenia broni, dynamika i zabawa podczas gry sa podstawa. Bf sie nudzi, bynajmniej mi. I nie mow ze cod jest bezskillowy, bo gralem esl w coda i tam wymagany byl i teamwork, umiejetnosc strzelania i skradania sie oraz odpowiedniego ustawienia klas - co sie sklada na skill.

 

Teoretycznie moh mial byc polaczeniem tych dwoch gier. Zabija sie tu szybciej niz w bfie, troche przypomina coda, ale jednak zabawa w codzie wydawala mi sie fajniejsza, a to jest dla mnie podstawa gry, ktora nie powinna sie nudzic po 20h.

Link to post
Share on other sites

Pograłem trochę i stwierdzam, że gra jest... słaba.

 

- bronie nie mają żadnego recoilu

- brak pingu w tabeli

- nasz żołnierz nie potrafi się położyć (? Jak można, to którym klawiszem?)

- co chwilę wyrzuca z serwera (to jest chyba wina BETY)

- spawny to istne mistrzostwo świata, odradzam się i spadam z góry, ostatecznie popełniając samobójstwo

- nieco "zagmatwany" interfejs

Link to post
Share on other sites

- nasz żołnierz nie potrafi się położyć (? Jak można, to którym klawiszem?)

 

Tak jak w bc2, nie można się tutaj położyć :P

- co chwilę wyrzuca z serwera (to jest chyba wina BETY)

Tak, to wina bety i przeciążenia serverów (a przynajmniej tak mi sie zdaje)

- spawny to istne mistrzostwo świata, odradzam się i spadam z góry, ostatecznie popełniając samobójstwo

Miałem to samo, troche to glupie bo nieraz respawnuje w srodku bitwy :P

Link to post
Share on other sites

szkoda ze nie powiedzial MEDA OF HONO :D

okolo to dla mnie 3 jakies na srednim i moze 4,5 na hardzie :jupi:

nom gramy wlasnie widzialem smiech na kółkach, rozwala mnie jedna rzecz, nawet sciagac sie zbytnio nie oplaca - 7gb - 3,5g grania(7 godz sciagania), porazka jakas, multi beta mnie szczególnie nie przekonało szczególnie druga beta gdzie same pionki graly nawet celów misji nie umieli wypelniac tylko kampili.

Pierwsza beta ok, poczekam jeszcze ten miesiac i sie wybierze czy black ops(nowy trailer jest - fajny :) ) czy MOH

Link to post
Share on other sites

@Ujemny: widzę już twoje rozumowanie. czy ty kupujesz grę, która jest stworzona do multi, tylko po to by pograć w singla ? żal, zacznij myśleć o grach z innej perspektywy

 

U mnie MoH zamówiony był, wczoraj także wysłany więc czekam na paczuszkę :)

 

 

Co do respawna to możliwe że to był błąd BETY te spadanie. jeśli chodzi o respa w środku bitwy to norma, możesz się odrodzić na tzw KAPITANIE drużyny. nie wiem jak jeszcze to działa ale stanowi on taki respawn point

 

 

Co do najnowszego CoD. To jak wiadomo został wzięty przez TREYARCH, czyli tych ludzi którzy zniszczyli dobre imię tej serii wypuszczając World at War. gra była kompletnym gniotem. aktualnie widzę że nie robią tego samego błędu co poprzednio, tylko robią zwykły remake MW2. nawet się nie wysilają by zrobić coś od nowa, tylko przemalują na nowo i sprzedadzą jako nowy produkt. od multi można oczekiwać wysokiego poziomu z tego powodu że to będzie dosłownie klon MW2, jednak po czasie przyjdą dzieci i cheaterzy (przestaną grać w MW2 i przejdą na BO, albo będą grać w to i to) i zaczną niszczyć cały klimat gry. niestety.

Link to post
Share on other sites

@Ujemny: widzę już twoje rozumowanie. czy ty kupujesz grę, która jest stworzona do multi, tylko po to by pograć w singla ? żal, zacznij myśleć o grach z innej perspektywy.

Po pierwsze. Nadinterpretacja. Z prostego zdania wyciągasz absurdalne wnioski. Mój podpis pod komentarzem mówi wszystko o moim podejściu do trybu multiplayer.

 

Po drugie. Świadomy konsument, a w tym przypadku świadomy rynku gracz zawsze oczekuje, że na półki sklepowe trafi pełnoprawny produkt. Tworzenie półproduktów, w których ciężar rozgrywki kładziony jest na jedną z szali, powinien wzbudzać w nas wewnętrzny sprzeciw. Jeśli nie będziemy sami wywierać presji na producentach - nie mówię o marszach pod pałac, tylko o sprzedaży, i opiniach na forach -, to za parę lat single player oznaczać będzie kilkunastominutową rozgrywkę. Nie łapmy słów marketingowców, gdyż w większości przypadkach mamią nam oczy. Prawda jest taka, że tryb dla pojedynczego gracza, oraz rozgrywka wieloosobowa zostały stworzone przez dwa studia deweloperskie. Dwa osobne studia deweloperskie. W takim przypadku pisane o "stworzona do..." jest... szczytem naiwności.

 

Poznaj rynek gier. Dowiedz się ile kosztuje stworzenie gry. Dowiedz się co to są koszta marketingowe. Poszukaj odpowiedzi na pytanie dlaczego koszta marketingowe są wyższe od kosztów produkcji, i dystrybucji, i tak dalej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...