Skocz do zawartości

[MULTI] Medal of Honor - seria


Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba ci się nowy Medal Of Honor

    • Bardzo dobra gra
      14
    • Dobra gra
      23
    • Przeciętna gra
      26
    • Nie mam zdania
      8
    • Słaba gra
      15
    • Bardzo zła gra
      2
    • Gniot jakich mało
      16


Recommended Posts

Eurogamer - 5/10

NowGamer - 6,5/10

Games Thirst - 6/10

Destructoid - 5/10

 

Oceny tragiczne

 

Nie no bez jaj, jeżeli to prawda to dupki z EA pogrążyły najlepszą serię FPS w historii. Kto pogrywał na PSX'ie oraz pierwszych częściach na PC wie o czym mówię. Czego się nie tkną zamieniają w kupę, tak było z najukochańszym C&C :cry: :cry: :cry:

Edytowane przez Ostrowin
Link to post
Share on other sites

Dziwisz się gra wygląda jak kolejny COD pod inna nazwą

 

Oczywiście,że się nie dziwię. Pisałem w komentach na swoim kanale YT, że jeśli ktoś lubi CoD to MoH też mu się spodoba. Fabuła jest beznadziejna, technicznie też nie robi żadnego wrażenia a z tego co widziałem to multi też potrzeba kilku patchy. Przeciętniak jakich wiele
Link to post
Share on other sites

A jakie mają być jak po raz N-ty wciskają graczom ten sam produkt po pełnej cenie ?

 

 

W stu procentach się z Tobą zgadzam.

 

Takie gry powinny kosztować nie więcej jak 40zł.

Wyjąłeś mi te słowa z ust, godzinę temu to samo żonie powiedziałem.

Dodałem jeszcze, że gdyby tyle kosztowała, to pewnie sprzedaż gier wzrosłaby sporo a piractwo zmalało .

Link to post
Share on other sites

po prostu jestescie za bardzo przyzwyczajeni do BF 3 i tyle. lecz zeby miec troche rozeznanie to trzeba pograć w inne gry tajk jakby np: Coda. MoH opinie recenzentów oraz filmiki z nie pelnych gamplay czy tez mutli nic dla mnie wnoszą. zobacze dziś po pólnocy i ocenie. jak bedzie kicha to sie zezłoszcze lecz raczej mam nadzieje ze sie nie zawiode. a połączenie tych dwoch gier na battlelogu to dobra rzecz ułatwia przejscie z gry do gry. BF 3 juz się znudził potrzeba czegos nowego. samo CQ i AK nic nie wnosza. potyczki na bliskosc i DM mozna miec na KAnały Noshuar a wiekie mapy czy bitwy czołgów na caspian border oraz innych mozna mieć . jedyne co dodali to większe mapy w AK i powiększyli arsenał broni + zagon pojazdów.

mam QC bo dostałem od kumpla za darmo i powiem szczerze ze nei gram w niego zagrałem kilka razy i jednak wole klimat Noshuar albo metro lub starszych map.

Link to post
Share on other sites

Eurogamer - 5/10

NowGamer - 6,5/10

Games Thirst - 6/10

Destructoid - 5/10

 

Słabe oceny, strasznie jechali po SP. To w strzelankach SP się liczy? Przecież to przejdź od A do B zabijając innych, potem z B do Ci itd itp. "Fabuła" to coś takiego co przerywa w strzelaniu. Ale to moja opina. Co do samej gry to wypowiem się jak zacznę grać w MP.
Link to post
Share on other sites

A jakie mają być jak po raz N-ty wciskają graczom ten sam produkt po pełnej cenie ? Takie gry powinny kosztować nie więcej jak 40zł.

 

Rowniez sie zgadzam.

 

Anulowalem swoj preorder po tym jak zobaczylem bete multi na xbox'a...Swoja droga przejadly mi sie juz fps'y (pomijam Dishonored) i dobrze sie stalo. Moze w koncu przemysla sprawe zanim wydadza kolejny "kotlecik".

Link to post
Share on other sites

Multi w tej grze jest cudowne. Strzelanie wymaga o wiele więcej umiejętności niż w CoD, tempo gry dużo wolniejsze, walenie z biodra powoduje kosmiczny rozrzut (chyba większy niz w BF). Za to menu multi woła o pomstę do nieba. Tak skopanego interfejsu dawno nie widziałem

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...