Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

Kolejne wesołe historyjki... na mapie po 3 VIII na zespół, w moim ja i  znajomych w plutonie(t32,Tiger II, curvowron). Jedziemy (perłowa rzeka) na C9 i zaczynamy dostawać bęcki... brak zaplecza TD ale to nei jest ważne, bo ku naszemu zaskoczeniu, dostajemy sznapsy od plutony TRZECH KV-220 walącego GOLD'em w towarzystwie plutonu dwóch E-25, (nie inaczej) - strzelającego GOLD'em...
No i nic nie poradzisz, idealny (<17*) scarapping cięzko wykonalny gdy nie ma o co przeodu zaczepić a tych kv 220 pod lekkim kątem ciężko trafić mając nawet 240 peny.
NO i idiotyzm op e-25 -> szybkostrzelność. W niecałe 20 sekund jedna e-25 pomimo mojego scrapowania i kręcenia kadłubem zabrała mi ok 1000 HP.
Po 2 minutach i ściągnięciu tylko jednego KV220 i e25 zostaliśmy zezłomowani.
WG bardzo, ale to bardzo przesadziło ze statystykami obu (kv-220 i e-25) pojazdów. Zgrany pluton VIII tierów dinguje od nich i nie daje im rady w czołowej walce.

Link to post
Share on other sites

Sajmi skoro o goldzie mowa- ostatnio na jakiejś tam mapie wyrwałem do przodu i skitrałem się za budynkiem, potem obróciłem i waliłem z przeciwnej strony do przeciwnika (on, reszta teamu i ja tworzyliśmy trójkąt, gdzie ja i moi bylismy u podstawy), nagle dostałem uwaga z tyłu z golda od wte je***y noobski tank100. Do tego na prochorówce oczywiście wszyscy kampią na skraju mapy i jak zwykle przez taką wspaniałą taktykę dostajemy bęcki. Źle się dzieje a szkoda bo gra ma potencjał.

Link to post
Share on other sites

U Azjatów z końcem tego roku mają gold ammo znowu zrobić tylko za gold, mam nadzieję że na Eu serwerach też podejmą taką decyzję. No i skoro taki super pers dostał mega nerfa i teraz się nim trochę słabo gra, to chcemy równi traktowania i e-25, kv-220 tez mają spaść.. Dlaczego w ogólnym rozrachunku VI tier albo VII ma lepsze statystyki (uśrednione - sumowane) jak med VIII tieru..

Link to post
Share on other sites

faktycznie jakieś to dziwne wszystko

nie kumam wcale tego drzewka ani strzelania, nic się nie przebija? nie widać też ile kto ma jeszcze życia?

do tego bitwy jakieś chaotyczne to ma być lepsze od wota? lol

są jakieś mody na celowniki?

 

żeby mieć więcej czołgów trzeba latać samolotami? lol

 

a masz jakieś zabawy na śląsku?

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...