Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

To jest śmieszne co się dzieje przy eventach x2/3/5. Im większy mnożnik tym gorszy team się trafia w losowych, ew lepsza drużyna przeciwna.  Co z tego że dają całe 3 dni x2 za każdą wygraną jak na 10 walk może 2-3 są wygrane.  Jak ostatnio było to x5 i razem z szóstka znajomych porównaliśmy sobie łącznie nasze statystyki, to wyszło nam zaledwie 32,7% zwycięstw. 
Wg tak kantuje straszliwie z tym. Powinni dawać wybór czy chce się brać udział w takim evencie i to z dopiskiem

 

"jeśli zdecydujesz się wziąć udział w naszym wydarzeniu x2, godzisz się na zmiane match makingu na wyższy. Zespoły przeciwników będą dobierane mocniejsze dwu lub trzy krotnie niż twój team, dziękujemy i życzymy miłej gry a my liczymy pieniądze za twoje godziny przed ekranem żeby wygrać choć 5 walk..."


Wczoraj utrzymywałem się przy 51,43 - 51,75% win ratio , a dziś po 5 godzinach i 63 walkach mam 49,29%   wygrałem 14 walk przegrałem 49.. ja dostaje pomidory i pomarańcze do zespołu a w przeciwnym jeżdżą zieloni, niebiescy i fioletowi... kilka razy po 5-6  super unicum'ów było w drużynie przeciwnika. 
Walki typu moj zespół na JG 8,8 cm i isu 152 plus jakieś dwa td od USA a w przeciwnym jedzie 5-6 borsuków (rhm-b) , nie mija 1,5 minuty i mój zespół jest przetrzebiony na 40% życia...
Ruskie (wg) to tacy kanciarze i oszuści.
Jak sledzę region USA to im jeszcze bardziej współczuje, bo ruski całkowicie faworyzują swoich graczy tylko a usa rzucają kłody pod nogi i gra jest ledwo grywalna.
Albo ich ostatnia wypowiedź
"Tak, twój czołg jest czasem rzucany na wysokie tiery i brakuje równowagi bitewnej pomiędzy zespołami, ale po to masz amunicję premium, to nie nasza wina że używasz zwykłych pocisków i nie korzystasz z premium. Gdybyś tylko używał tej amunicji mógłbyś wygrywać i mieć lepsze wyniki. "
moja odpowiedź:
"Super, szkoda tylko że po walce na złocie jestem ledwo na plusie a często jeśli walka jest przegrana to kilkadziesiąt tyś w plecy, wiec jak niby mam grać skoro nie będę miał funduszy by coś kupić i się rozwijać"
ich
"Taka jest kolej rzeczy, proponujemy zakup pojazdów premium w celu zarobienia waluty 'in game' i wyjścia na prostą"


No super, pay to play, nie masz premium pojazdów (o koncie premium nie wspominając) to nie pograsz bo ledwo uzbierasz kase na cokolwiek, a o porządnej rozgrywce zapomnij bo co trzeci młokos albo portfel rodziców kupuje sobie za 200-400 zł czołg :hahaha:  ładuje tam goldy i jedzie środkiem mapy i się cieszy jaki to on jest   z :cenzura: sty  i takiego ma skill'a. 
A dla mnie gra robi się przez takich januszy niegrywalna, bo moje pociski o 2 -3 tiery wyższego janusza dingują, a on w mój papier (bo tak wyglądam moja np. VII dla IX ) wali i tak złotem nie celując w weak spoty czy silnik, back o detrackowaniu nie wspominając bo po co skoro ma goldy i w 80% wypadków gdzie nie strzeli to wejdzie..
Link to post
Share on other sites

Ja polecam grać micro Mausem T7 Combat Car i tym brytolem co był w prezencie z tym karabinkiem. Jeżdzi pełno tych Te Ke. Micromausem ustawiasz się do nich przodem i juź ci nic nie mogą zrobić, a ty w nie pakujesz jak chcesz naeet w wieże, a T7 Combat Car i brytol ściągają je jednym magazynkiem czasem nawet strzelić nie zdąźą lub nie przywołują i nie trafiają tylko micro Mausa co 2 bitwe na 3 wyrzuca i nie jest tak różowo.

Link to post
Share on other sites

Poza tym Te Ke nie mam nic poniżej V tieru. na 37 czołgów tylko jeden II tier i trzy V tiery reszta to VI, VII, VIII i jeden IX tier.
Więc robienie sobie statystyk odpada.
Nie jestem też zwolennikiem jeżdżenia ile wlezie chaffe, kv-1s, e-25, hellcatem, kv-220 czy innym potężnie przekokszonym (OP) pojazdem w celu nabicia sobie EFF i WN8 jak masa tępych kucy, którzy potem się tylko szczycą swoimi statystykami, a jak im raz za razem nei idzie to się skarżą na lagi, internet, myszkę czy inne nieprawdziwe pierdoły.

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

no ale powiedzcie mi ile razy było u was tak, że wasze pociski nie trafiały albo w magiczny nie przebijały pancerzy, a po bitwie wynik kreował się na 15:3 lub 5 ?


Raz miałem tak, że moje pestki leciały po obrzeżach celownika i waliły w gąski albo wcale nie trafiały w czołg. Śmieszne było to, że pod koniec bitwy przy wyniku do 2, moja uszkodzona lufa zaczęła trafiać w weak spoty i przebijała wszystko. Wczoraj dwa razy miałem tak, że pocisk isa3 poleciał po obrzeżu celownika i spadł kilka metrów niżej, a celowałem pod wieżę. Jak zobaczyłem ten strzał za pierwszym razem, to nie pamiętałem czy coś takiego widziałem w 150 poprzednich bitwach. 


Już taki bullshit wczoraj był, że szok...


A to dopiero był piątek :D Jako iż wczoraj miałem wr na plusie przez Ticket do WG "dlaczego przegrywam 11 bitew podrząd, a potem wygrywam 10?" i "... nie dam wam ani złotówki więcej" Także dzisiaj pewnie przywitają mnie 40% WR, więc mój świeży is8 poczeka na zakup lufy, ammo i całej reszty do poniedziałku.

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites

Dla mnie idiotyzmem z pociskami jest to że gdy strzelimy w kogoś (np ma zginąć po tym strzale) ale w czasie lotu naszego pocisku zostaniemy zabici, to nasz pocisk także magicznie znika :( 

Trzeba się idealnie zgrać żeby np zabić się wzajemnie. Setki razy miałem tak że wystrzeliłem chwilę później jak przeciwnik, jego pocisk mnie zabił a mój zniknął przed jego "maską".
A celność to nie od dziś wiadomo że jest regulowana przez grę w zależności od potrzeb, najgorzej to miewałem na is, czasem na odległości zaledwie 100-200 metrów, przy mac zawężeniu pocisk już po wylocie znajdował się poza "celownikiem" o docelowym miejscu uderzenia nie mówiąc.
Amerykanie mieli całe tony tematów na ten temat. Ostatecznie jedyne oszustwo, które niweluje ten efekt polega na tym by w momencie wystrzału przejść ze sniper mode do arcade mode (od klikać shift).
Gra jest zmuszona wtedy przeliczyć wszystko na szybko od nowa.
Za to teraz jeżdżą jeszcze lepsze janusze żyjące na bugach.  Skille: BiA, EE, Deadeye i ostatecznie nasza wisienka Adrenaline rush.  Potem po wystrzale przełączają sie kilkukrotnie pomiędzy amunicją i średnio na 5-6 prób zamiast np. 16 sec przeładowania na VIII czy IX tierze, potrafią w ciągu 9-10 sekund wypluć 3 pociski... 
Podsyłałem nawet replay (rhm-b wpakował we mnie 3 pociski i zabił mnie w 8 sekund) do wg że tak się nie da grać, nawet nie raczyli odpisać...

Link to post
Share on other sites

Ha kolejna ciekawostka, jeśli staranujesz swoim niszczycielem z dłuuuugą lufą inny czołg a lufa będzie wystawać poza jego czołg to możesz strzelać całkowicie zasłonięty :) właśnie ARL'em td , wramowałem się w shermana, lufa przechodziła przez środek czołgu i wystawała ok metra po drugie stronie i mogłem skutecznie strzelać w czołgi stojące dalej :)
Report poszedł zgłoszeniem bug'ów do WG, może naprawią :)

Link to post
Share on other sites

Taki że te perki w połączeniu z AR (który pozwala mieć pocisk od razu załadowany w działo przy zmianie rodzaju pocisku), który swoją drogą jest zbugowany (większa wartość prawdopodobieństwa %  )  pozwala Ci nagle mieć pocisk juz po 3 sek po wystrzale poprzedniego. Rozumiesz?  Wystrzeliwujesz np IX tierem TD i zamiast czekać 18 sec na przeładunek zmieniasz do bólu rodzaje pocisków i np po 6 sec odzywa się AR i masz pocisk w lufie...
Jaśniej tego eni wytłumaczę, jak nadal nie pojmujesz to wątpię czy rysunek pomoże.

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

To, to jeszcze nic. MNie ostatnio wkurza losowanie dmg na ht.

Dwa tanki, dwa działa o identycznym dmg- 400dmg (M103, E5) tylko, że jak gram M103 to zazwyczaj jak walnie to za ~450 i problemu nie ma, natomiast przy E5 w sytuacji gdzie potrzebuję dajmy na to 360 by skończyć przeciwnika, trafię czysto, przebiję jeszcze czyściej za magiczne... 352. Naturalnie potem albo gość mnie kończy jeżeli mam mało hp albo zdejmuje go ktoś inny.

Kontynuuje dalej linię brytyjskich td- póki co am AT8, działo szybkie, celne tylko szkoda, że ten dmg to raptem 150 przy 390 w su100 :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...