Skocz do zawartości

[MULTI] World of Tanks


Recommended Posts

celuj w środek w ten dziubek jak jest podbrzusze i pancerz lub z lewej strony podbrzusza przy gąskach

jak chcesz przebic jarzmo to życzę powodzenia:P

wchodzi w niego z innych dział w reflektory spokojnie pod działo we właz gdzie patrzy dowódca również

wieża jest ciężka do ruszenia

http://files.tinypic.pl/i/00556/w7e4ymg1zzdi_t.jpg

btw wchodząć na IX X radzę pouczyć się wszystkich czołgów bo bez tego nie ma sensu grać , szkoda żebyś denerwował innych grając jako noobowa X

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
A co dopiero będzie w 9.2 :o

Najwyżej sprzedam i po problemie, bo porażki kosztują  ;)

 

 

haha, nie wiesz, że jednego dnia można nie trafiać przy pełnym skupieniu i przegrywać wszystkie bitwy, a drugiego niszczyć ammo racki bez większego celowania i wygrywać 15:3 ,5 ,7 ?

Gra ma swoje humory,  to się zgadza.

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

bardziej bym powiedział że WG dba o interes tak Cię gnojąc, żebyś winratio miał w granicach 50% :D

gra jest jak dla mnie bardzo fajna tzn była fajna powiedzmy 1,5 roku odkąd się pojawiła pomysł świetny, kasę z tego zarobili kosmiczną (nie mam nic przeciwko temu oczywiście sam ich finansowałem bo było warto) teraz to równia pochyła :) nikt nie powiedział że gra musi się cały czas rewolucyjnie rozwijać ja bym z chęcią zrezygnował z nowych nierealnych czołgów, medów czy td na rzecz poprawienia losowań, usunięcie strzałów za zero czy dodania nowych map

Nowe nacje to dla mnie rozbudowywanie na siłę , pojazdów było wystarczająco na kilkanaście lat grania

teraz gra wygląda tak że każdy leci jak najszybciej do X potem następna

kiedyś jakoś wg mnie było lepiej , poza tym ile macie bitew an tych swoich X? 100 200? co to jest

nie lepiej by było żeby powiedzmy były 4 drzewka jak kiedyś ale jak wbijesz tą X to masz na niej 2-3k bitew i czołg i załogę masz wymaxowaną na cacy !

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja nie potrafie grać tym fv215b 183, to padaczka i tyle. Kampowanie i sranie po krzakach to nie dla mnie.Lubie mobilność, ten tank psuje mi staty i pójdzie do żyda.  K..... kiedy odblokuję is7, mam wielkie oczekiwania co to tego czołgu, mam nadzieje że się sprawdzi w moich rękach :)

Yeti masz rację,  tylko uzależnionemu od gry to możesz 100 razy mówić, a  on i tak swoje.

Edytowane przez grabekxxx
Link to post
Share on other sites

Nawet jak będziesz miał pomysł na grę i odpowiedni dla niego czołg to na nic się to zda jeżeli wielcy "pro gejmerzy" skampią się po krzakach za artą. Sam nic nie zdziałasz, znam to z autopsji. Mówienie, że kampa sprzyja bliskiemu podejściu przeciwnika i eliminację naszego teamu nie działa. Czesto słysze podśmie****ki, że jestem noob bo np ruszę do przodu i zginę tyle tylko, że potem cały team ginie jeden po drugim, to jest ta wspaniała myśl taktyczna oparta na asekuranckiej do bólu grze... Ale zaraz... czy stanie w miejscu w nomen omen dynamiczne grze jest graniem? Wg moich kanonów za cholerę nie :P

W rzyci mam staty, zginę to zginę tyle tylko, że regularnie jestem w pierwszej piątce pod kątem czy to zadanego dmg czy punktów xp. Obawiam się, że czasy radosnego blitzkriegu i czystej bezstresowej zabawy opartej na logice a nie "pseudo taktyce pro gejmerów z ich pro klanów" przeminęły bezpowrotnie. Naturalnie nie krytykuję gier klanowych, takowych społecznośći po prostu najczęściej to wielcy pro elo kozacy z super statami w klanowych plutkach uważają się za bogów wobec szaraków jak ja z "yellow stats".

 

Podam mój ulubiony przykłąd poza kampą w trybie szturmu.

Bronimy bazy. Jedna flanka (A) walczy z dużym zgrupowaniem wrogich jednostek. Inna (B) obroniła się przed jakimiś słabymi tankami, których część salwuje się ucieczką. (A) dostaje w tyłek, co robi (B)- rzuca się w pogoń za niedobitkami przeciwnika- zamiast pomóc grupie (A), do tego czyni to totalnie na około, najdłuższa drogą, nie ważne, że tanki sa wolne i nie mają najmniejszych szans na powodzenie takiej operacji- gonia na ślepo za jakimś lajtem czy innym padłem które nie ma wpływu na losy bitwy podczas gdy wrogie tanki eliminują obrońców (A) i zajmuja bazę- gejm ołwer.

Reasumujac nie cierpie totalnej głupoty w grze którą to co niektórzy uważają za geniusz na miarę Sun Tzu.

Ależ się rozpisałem, jak nigdy :D

Link to post
Share on other sites

Dlatego nie wiem czy wiecie co się dzieje na CW

Bitwy gdzie teamy campią przez 15 minut i graja pod arte odchodzą do lamusa

Przynajmniej tak było jak ostatnio graliśmy kilka razy

Wszyscy biorą szybkie czołgi i robią ataki po 6-7 wrogów i wycofanie i zmiana pozycji genialna sprawa jak dla mnie:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...