Skocz do zawartości

Markowy komputer do gier, x4 3.46Ghz, 5Gb ram, 320Gb, hd7770, 400W, Audigy SE, Cooler...


Recommended Posts

Gdzie Ty widzisz opis jak gotowiec? pokaż mi gdzie w mojej aukcji masz napisane 16Ghz? lub coś innego nie zgodnego z rzeczywistością? Gdzie napisałem że to demon wydajności? 

 

Ludzie idźcie się leczyć, użył bym mocniejszych słów dla takich bezmózgów, jeden powiela brednie drugiego i wciska mi słowa jakich nigdy nie użyłem.

 

ty to sobie możesz decydować w swoim domu co możesz a co nie :)

 

ogłoszenie zgodne z regulaminem, opis prawdziwy, a poziom wielu tu dyskutujących to dno i wodorosty.

 

ale niech go nie przedstawia (tutaj) jako demona wydajności  :o

 

 

Masz mine jak kot sr*****y na pustyni, teraz napisz gdzie ja pisałem coś takiego? Buhahaha

 

Gościu kolorujesz monitor kredkami to później pokazujesz procesor 16Ghz

 

 

Pokaż w moim ogłoszeniu 16Ghz :D ludzie polecam wrócić po rozum do głowy, bo chyba go zapomnieliście, pisałem o aukcji jaką widziałem na allegro, nie mojej.

 

o jakim monitorze piszesz? o jakich kredkach? pomyliłeś ogłoszenia koleś.

 

Następna sprawa co ja mam wspólnego z tym kolesiem co pisał o swoim mega niskim spalaniu?

 

Odp. nic, w tym samym temacie naspisałem że spala mi 10l PB po mieście.

 

Nie wiem czy się śmiać czy płakać, ale za każdym razem jak wchodzę do tego tematu i czytam te "mądre" wypociny to aż humor mi się ze śmiechu poprawia.

 

 że TUTAJ nikt w bajki nie wierzy (wyrósł, lub zna się na sprzęcie) to w porządku.

 

 

Bajką również jest filmik z gameplaya z ilością fps i wykorzystaniem karty graficznej? 

 

W takim razie gratuluje poczucia humoru bo nic bardziej realnego nie można było tu przedstawić, ale widzę że i tak zawsze znajdzie się hejter który nic nie wniesie do tematu ale musi przedstawić swoje marne wypociny nie poparte żadnym argumentem.

 

Gdzie ty widzisz tą bajkę? argumenty!!!!!!

 

Jak dalej będzie szerzył farmazony to out.

 

 

Out to tobie się należy za post bez pokrycia w rzeczywistości i bezpodstawne pomówienia!

 

Tłumacz się z tego teraz.

Edytowane przez sid vicious
Link to post
Share on other sites

komputer na dzien dzisiejszy to takie minimum zeby pograc w wymagajace gry w sredniej rozdzeilczosci na srednich deatalch, w mniej wymagajace na wysokich.OP nagral filmiki z gier, kazdy widzi czy taka plynnosc mu wystarczy czy nie, nikogo oszukac nie chce, a ze opis kompa przekoloryzowany to inna sprawa.

Wystarczylo napisac - sprzedam komputer multimedialny, na ktorym mozna pograc w gry i nikt by sie nie czepial, bo nazwanie PC na Athlonie i 7770 komputerem stricte do gier jest troche na wyrost.

 

Czy komp o takich parametrach jest "przyszlosciowy" - wedlug mnie nie jest i jak ktos chce wydac 1300 zl na sprzet do gier to powinien kupic konsole, ale to moje zdanie.

 

Ogloszenie, jak wszyscy widza wbudza sporo emocji, aukcja juz kilka dni na Allegro/ forum wisi i albo moderatorzy powinni wyczyscic caly/wiekszosc spamu, albo stweirdzic ze jest to bardzo niekorzystna oferta i ja usunac.

 

Nie wiek skad sie pojawily informacje o 16 GHZ proc itp. bo ani w tym, ani w poprzednich ogloszeniach dotyczacych tego kompa nic takiego nie bylo.

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wiek skad sie pojawily informacje o 16 GHZ

Chodziło o innego użytkownika forum już nieobecnego, który widocznie tak interpretował wielordzeniowe procesory ;)

 

 

 

Był tu taki, miał też świetną technikę jazdy samochodem :wariat: :wariat: "16Ghz procesor" :D
Link to post
Share on other sites

Żeby nie było, że to moderatorzy są be. Proponuję głosowanie. Moim zdaniem taka "oferta" nie ma racji bytu tutaj na forum. Nikt kto się zna nie kupi tego kompa za taką kasę. Jedyny target to ludzie z allegro. Piszcie proszę czy się zgadzacie z moją opinią i czy temat ma być zamknięty czy ma wisieć dalej. Czekam do 24:00 :)

Plusik dla tego pana :P

Link to post
Share on other sites
Tłumacz się z tego teraz

Tłumaczyć to się mogę fiskusowi jak coś nabroję.

 

 

Masz mine jak kot sr*****y na pustyni

Pokaż swoją, sr*****y kot ma być może ładniejszą. 

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

Może skończycie już ten offtop ? Widzę, że temat nadaje się ewidentnie do zamknięcia a i parę ostrzeżeń może się przydać.

Link to post
Share on other sites

Tak być nie będzie. Autor tego tematu był już grzecznie proszony przez różnych moderatorów, o nie wstawianie na forum aukcji z tak naciąganym opisem, bo godzi to w poszanowanie innych użytkowników i zakrawa o naciąganie.
Proszony był na PM, upominany w wielu innych tematach, jeszcze więcej postronnych użytkowników zgłasza ten fakt, albo wprost oburzona pisze w jego tematach. Teraz zrobił się z tego totalny burdel, a autor tematu na dodatek zachowuje się skandalicznie i obraża innych.

Dla mnie jest to w tej chwili oszukiwanie i wprowadzanie w błąd, bo każdy marketing i reklama ma też swoje granice - w tym przypadku uważam, że zostały one przekroczone i dbając o nasze forumowe standardy odnośnie rzetelności i zdrowo-rozsądkowego zabezpieczania nieobeznanych użytkowników przed potencjalnym wtopieniem pieniędzy temat zamykam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...