Skocz do zawartości

Sprzedam Dysk 1tb , nagrywarkę , zasilacz i battlefield 4 PC z innymi grami.


Recommended Posts

Witam na sprzedaż mam :

 

-Dysk seagate baracuda 7200.12 1Tb. Dysk zadbany ,szybki , cichy i w pełni sprawny.Dodatkowo wyróżnia go niski pobór energii.Jeśli chcecie jakieś fotki z testów dysku na sprawność prosze pisać ponieważ zapomniałem zgrać na inną pamięć. . Na dysk daję gwarancje. Sprzedaje go ponieważ używam starego 300gb [Cena - 120 zł] (Ewentualnie o 10 zł mogę zniżyć)

 

-nagrywarkę dvd sata LG GH22NS30. Jest to świetna nagrywarka w dobrym stanie , w pełni sprawna i zadbana. Sprzedaję ponieważ kupowałem nowy komputer w którym jest już dysk , a nie będe wyciągał i zmieniał. Kupiona nowa w 2010 roku. Daje gwarancję rozruchową na 14 dni. [Cena - 25zł]

 

- Zasilacz Whitenergy ATX 2.2 120mm 500W BOX [Cena - 30 zł]

 

- Sprzedam Battlefield 4 , Dead Space i Plants vs Zombies (Zestaw) [Cena- 30zł]

 

Proszę pisać oferty na pw lub tutaj.

Pozdrawiam.

 

http://pics.tinypic.pl/i/00531/23gz7gvla39z.jpg

Link to post
Share on other sites

 

 

Sprzedam Battlefield 4 , Dead Space i Plants vs Zombies (Zestaw) [Cena- 30zł]

 

 13. Zakazuje się odsprzedaży / zamiany kont - Umowa użytkownika Steam (pkt 1 (czwarty akapit), 2 A oraz 2 F), Warunki korzystania z usług UBISOFT (pkt 3.1) oraz EULA Origin ( pkt 4) i podobnych. Forum benchmark.pl nie może być pośrednikiem w łamaniu umowy, dlatego też wszelkie ogłoszenia zawierające ofertę wymienionych kont będą usuwane a ich autorzy odpowiednio "nagradzani".

Link to post
Share on other sites

Dysk nie ma ostrzeżeń. Wszystko Jest Ok. Mogę robić dodatkowe jeszcze testy. Jest w 100 procentach sprawny i nie padnie bo jest nowy. jak by co jest gwarancja. Widzę że się znasz najlepiej i sprowadzasz ludzi w błąd żeby nie kupowali.


Te żólte paski mogą być ponieważ być może źle zamocowałem dysk na chwilę. Mogę zrobić później ponownie test.


A zresztą oznaczają one liczbe prób wirowania czy jakos tak. Także proszę nie wprowadzać ludzi w błąd bo dysk jest nowy. Zresztą czytałem w googlach i te 2 paski nic nie oznaczają.


A tak wogóle prosze pana to te 2 paski mają parametry na 0 więc jest wszystko sprawne. Nie ma żadnych bad sektorów. Najpierw prosze się troche poznać co to oznacza i przeanalizować.

Link to post
Share on other sites
Spin Retry Count 
Ilość ponowień prób rozpędzenia tależy. Atrybut ten przechowuje łączną ilość prób uruchomienia tależy przed osiągnięciem pełnej szybkości obrotowej (pod warunkiem, że pierwsza próba nie powiodła się). Spadek tego atrybutu jest oznaką problemów z podsystemem mechanicznym dysku. 
Krytyczny: Nie 

 

B8 - to tzw. End-to-End error.

Ten atrybut jest częścią technologii HP SMART IV, a to oznacza, że po przeniesieniu danych przez bufor pamięci podręcznej RAM dane parzystości pomiędzy hostem a dysk twardy nie pasuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...