Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kiedy oni naprawia tego BF4? normalnie ogarnia mnie taki zal i taka niemoc ze sie denerwuje nie idzie grac zaczynam strzelac jako pierwszy gosciu bron podnosi i gine albo stzrelam i gosciu nie lapie kul, a inni jada na ESP no chyba ze moj biegnacy hitbox wyprzedza model graficzny gram nie od dzisiaj ale nie jestem tutaj wstanie nic ugrac po prostu ciagle gine nawet jak uzywam najwiekszego DPSowca w grze...

Link to post
Share on other sites

Najgorsze że nie u każdego są te same błędy, u mnie dla przykładu kiedyś jedynym błędem był zanikający dźwięk na asus xonar ds, a na sb x-fi było ok. Obecnie głos poprawili ale częściej niż kiedyś zdarza nie łączyć z serwerem, innym błędów nie zauważyłem.

Link to post
Share on other sites

Da się wejść na serwer. Po prostu przez 15 min dawaj dołącz do serwer. Taki spam aż wejdziesz. Ja tak robie i działa.

Taki urok bf czasem są takie kwiatki że ladujesz w gościa pierszy i pierwszy schodzisz z tego świata.

Ja tam za bardzo nie narzekam a mam przegrane ponad 150 h na dominacji gdzie ciągle prawie jest 1vs1 :>

Bardziej wkurza 12 hitboxow a gość nadal żyje, niewidzialne textury, zabijanie 1 kulką etc etc.

Najbardziej mnie irytują makrowce na recoil broni.

 

Edytowane przez rangerson
Link to post
Share on other sites

Ankieta w której możemy stwierdzić czy wolimy poprawkę A lub B bo DICE uważa że wszystko jest albo czarne, albo białe.

Dzięki temu ze stanu gdzie balans jest średni ale nie ma szczególnie złych i bardzo dobrych broni skończymy w sferze gdzie jest kupa broni do du*y i kilka WYBRANYCH które są świetne we wszystkim.

 

Zgadzam się! WODZU PROWADŹ!

 

 

Brak zachowanej płynności podczas gry, przycina. Chyba się rozumiemy, mam nadzieję. Rozdzielczość to 1360x768.

 

Na takiej rozdzielczości (przy zachowaniu odpowiedniego umiaru z efektami, które i tak gó**o dają oprócz zmulenia kompa) ta gra musi chodzi i to bez większych problemów. To że nie chodzi to nie wina kompa ale wydawcy i producenta.

 

 

Witam

 

Mam problem, ponieważ z wieloma serwerami nie mogę się połączyć i bardzo mnie to denerwuje. Dodam, że grałem na tych serwerach wcześniej i teraz od kilku dni nie mogę na nie wejść. Wiecie jak temu zaradzić ?

 

Witaj w świecie Bugfield4. Niemal każdy, bez względu na maszynę, łącze, i szerokość geograficzną ma z tym problemy. Owszem wku... ale my jako userzy nie możemy z tym zrobić absolutnie nic. Oczywiście EA myśli inaczej, dlatego na Battlelogu mamy forum gdzie gracze mają sobie nawzajem pomagać ale pomocy z strony EA nawet nie masz co szukać na helpdesku. Każą ci zrobić milion testów a konkluzja będzie ta sam - wina leży po stronie klienta.

 

 

Kiedy oni naprawia tego BF4? normalnie ogarnia mnie taki zal i taka niemoc ze sie denerwuje nie idzie grac zaczynam strzelac jako pierwszy gosciu bron podnosi i gine albo stzrelam i gosciu nie lapie kul, a inni jada na ESP no chyba ze moj biegnacy hitbox wyprzedza model graficzny gram nie od dzisiaj ale nie jestem tutaj wstanie nic ugrac po prostu ciagle gine nawet jak uzywam najwiekszego DPSowca w grze...

 

Jest na to panaceum. Czołg, BWP, Plot i latanie z RPG :) A tak na poważnie. EA nie naprawi uciekających hitboxów i tickrate. Po pierwsze dlatego że Frostbit to szmelc a po drugie dlatego że naprawa tak ważnych funkcji w grze oznaczała by pewnie przemeblowanie połowy kodu a dla EA wyznającej zasadę - zachapać kasy ile się da, małym kosztem - to jest nie do pomyślenia.

 

 

Najgorsze że nie u każdego są te same błędy, u mnie dla przykładu kiedyś jedynym błędem był zanikający dźwięk na asus xonar ds, a na sb x-fi było ok. Obecnie głos poprawili ale częściej niż kiedyś zdarza nie łączyć z serwerem, innym błędów nie zauważyłem.

 

Owszem każdy ma inną skalę, ilość i powagę błędów. Ja mam Xonara STX i dokładnie takie same jaja działy się jak na wbudowanej w płytę X-fi i RTL. Problem nie wynika z naszych kart ale z spier... roboty przez programistów, bo jeśli karta działa w innych programach a w tym nie to chyba nie trzeba być noblistą aby w sposób logiczny to zrozumieć.

 

 

Da się wejść na serwer. Po prostu przez 15 min dawaj dołącz do serwer. Taki spam aż wejdziesz. Ja tak robie i działa. Taki urok bf czasem są takie kwiatki że ladujesz w gościa pierszy i pierwszy schodzisz z tego świata. Ja tam za bardzo nie narzekam a mam przegrane ponad 150 h na dominacji gdzie ciągle prawie jest 1vs1 :> Bardziej wkurza 12 hitboxow a gość nadal żyje, niewidzialne textury, zabijanie 1 kulką etc etc. Najbardziej mnie irytują makrowce na recoil broni.

 

Taaaa jasne, o niczym bardziej nie marzę jak siedzieć przez 15 min i cały czas ponawiać połączenia. :D W Bf3 klikało się i zapominało. W sumie niezła polityka EA. Skoro nie mogą naprawić gry to utrudnijmy granie w nią jeszcze bardziej.

 

BTW dla tych kto chcą poczytać ciekawą dyskusję o tym jak to wszystko chodzi i o tym jak EA mydli nam oczy na helpdesku.

 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/forum/threadview/2955065670186531932/last/post_2979150493812126940

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakiś patch nowy dziś wyszedł, czy mi się wydawało że coś ściąga???? Wam też serwery przestały działać i statystyki wyzerowały???

 

Dzisiejsza aktializacja

Właśnie rozpoczęliśmy wdrążanie nowej aktualizacji Battlefield 4 na PC. W związku z tym mogą wystąpić pewnie trudności z grą online. Jak zwykle zajmie to kilka godzin, zanim większość serwerów zostanie zaktualizowana do najnowszej wersji.
 
Aktualizacja ma głównie na celu przygotowanie gry do nadchodzącego dodatku Drugie uderzenie i wprowadzenie nowego sposobu renderowania – Mantle.
 
Aktualizacja powinna zostać automatycznie pobrana przez program Origin. Jeżeli tak się nie stało to wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na grę Battlefield 4 w programie Origin i wybrać opcję „Sprawdź aktualizacje”.
 
Lista zmian, jakie wprowadza aktualizacja z 30 stycznia:
 
Wsparcie dla Mantle
 
Wraz z najnowszą aktualizacją wprowadzamy do gry obsługę Mantle, czyli nowego niskopoziomowego API graficznego, stworzonego przez naszego partnera AMD, którego celem jest zwiększenie wydajności nowych kart graficznych.
 
Wydajność i monitorowanie CPU/GPU
 
Poprawiono obsługę procesorów wielordzeniowych, dzięki czemu wydajność gry powinna wzrosnąć na niektórych konfiguracjach sprzętowych,
Dodano komendę „Thread.MaxProcessorCount” do pliku konfiguracyjnego User.cfg, dzięki której gracz może określać ile rdzeni procesora będzie wykorzystywała gra,
Dodano komendę „Render.DrawScreenInfo 1”, która pokazuje ile rdzeni CPU i GPU jest dostępnych w systemie, ile rdzeni używa gra i jaki sposób renderowania jest wybrany (DirectX 11 lub Mantle),
Dodano komendę „PerfOverlay.FrameFileLogEnable”, która rejestruje i zapisuje do pliku .csv czas potrzebny do wyświetlenia klatek w grze,
Sterowniki AMD Catalyst 13.12 (lub nowsze) są teraz zalecane do gry,
Dodano optymalizację w oświetleniu, która poprawi wydajność na kartach Nvidia (już aktywna dla kart AMD),
Poprawiono ogólną wydajność renderingu i oświetlenia dla wszystkich kart graficznych.
Karabiny wyborowe
 
Zwiększono obrażenia dla wszystkich karabinów wyborowych we wszystkich zakresach. Karabiny powinny zabijać teraz wroga po 3 celnych strzałach. Zmniejszono także karę do dokładności, kiedy żołnierz szybko oddaje kolejne strzały.
Pozostałe zmiany
 
Naprawiono kilka błędów, przez które znikały celowniki i wskaźniki trafień,
Dodano ikonę trafienia w głowę w karcie zabójcy,
Naprawiono błąd w drużynowym DM, który powodował nakładanie się tekstu „Wygrana/Przegrana”,
Naprawiono błąd z SOFLAMem,
Naprawiono błąd z MAVem,
Poprawiono opcję pole widzenia w ustawieniach,
Naprawiono problemy z chatem wbudowanym w grze,
Naprawiono błąd w trybie Bitwa powietrzna, gdzie gracze mogli odradzać się na ziemi i grać jako piechota,
Naprawiono celownik w czołgu T90,
Dodano ustawienia martwej strefy dla joysticków,
Poprawiono ogólną stabilność gry.
Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Najpierw musisz zainstalowac sterowniki 14,1, których jeszcze nie ma.

Jak wszystko będzie ok w menu gry powinna pojawić się dodatkowa opcja wyboru API

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/qjin/2014/Styczen/Mantle%20ustawienia%20m.jpg

Edytowane przez kosmita
Link to post
Share on other sites

Kolejna PATA-łacha. To ma być łatka ?

Zagrałem 4 gry i z 3 mnie wywaliło z takimi komunikatami że nie wiem o co chodzi.

Kolejny babol - zniknęła mi całkowicie lista serwerów !! Na szczęście zostały ulubione.

Cudny komunikat że zła licencja gry ! Wywalanie z gry bo disconnected. Wywalenie - cannot connect.

A na koniec najcudowniejszy komunikat który powalił mnie na kolana - wywaliło mnie z napisem - tłumaczenie na polski - coś poszło nie tak.............Something went wrong !! No pewnie że wrong skoro mnie wywaliło, ale chciałbym wiedzieć kurrrrde co !

Link to post
Share on other sites

Wiecie.. Nie chcę iść pod prąd ale muszę przyznać, że u mnie się polepszyło. Jak na razie grałem na dwóch serwerach i gra idzie znacznie lepiej a problem z łączeniem (przynajmniej na ten moment) - zniknął. Może mam farta a może wynika to z sprzętu. Zobaczymy wieczorem kiedy zaczyna się Sajgon na serwerach.


Ok po najnowszym patchu:

 

https://www.youtube.com/watch?v=3maHE7fho88

 

konkluzja - gó**o naprawił.

Link to post
Share on other sites

Ja to powiem tak po tym patchu gra pogorszyła się u mnie o dużooooo, w 90% po wejściu do czołgu grę zawiesza, ostatnio zawiesiło mi grę gdy biegłem po dachu. Po zawieszeniu gry nie mogę dołączyć do serwera muszę resetować origina i dopiero wtedy startuje, normalnie dramat.

Edytowane przez Bonesso
Link to post
Share on other sites

Czyli Panowie nie warto z 3ki przechodzić póki co? Pooglądałem trochę dzisiaj streamy i się napaliłem, a potem filmiki o błędach i stwierdziłem, że chyba spasuje.

 

Mam dziwne wrażenie,  że mimo iż dużo osób narzeka na BF4 to jednak w BF3 ludzi ubywa i wszyscy pomimo potknięć producenta, spędzają czas przy nowej części gry  8-)

Link to post
Share on other sites

Hitboxy, człowieku jakie hitboxy jak one są nie tam gdzie je widzisz. Pograjcie sobie only snipy HC, dopiero gdy wiesz że z 20m kolo który dostał ma leżeć, się dowiecie jak ta gra jest zryta, jednoczesne zabicie co druga akcja(i to się jeszcze ciesz, bo raczej cię kolo ubije który jeszcze biegnie jak się na niego patrzysz, i na scopie strzelasz a tam nic, po za infem że cie koleś zabił). Jak sobie przypomnę cod4 , cod bo to się trafiało raz na miesiąc . A tutaj widzisz że już odbiegasz po strzale,nagle info zostałeś zabity. Net code i tzw. itp. rzeczy. to żart z gier typu 

First-person shooter. Oni sobie jaja robią z gier typu cs itd.  Mistrzostwa świata w bf 4 sobie wyobraźcie  to, dziś gdzie gracze

kupują monitory 144hz,, Sprzęt za tysiące złotych, biegasz za typem strzelając w plecy a tu nic, W takim CS ludzie musza mieć dobrą myszkę, monitor, grafikę z procesorem + dobry net. aby być konkurencyjnym , to co zrobić żeby grać na równo w bf4 :D . Najlepiej być lagerem z pingiem 500ms(+-199ms) + monitor 60hz i grafiką gdzie nam daje średnią 54 fps. I wtedy jesteśmy pro. Gdzie tu logika . 

Edytowane przez karoli
Link to post
Share on other sites

Hitboxy, człowieku jakie hitboxy jak one są nie tam gdzie je widzisz. Pograjcie sobie only snipy HC, dopiero gdy wiesz że z 20m kolo który dostał ma leżeć, się dowiecie jak ta gra jest zryta, jednoczesne zabicie co druga akcja(i to się jeszcze ciesz, bo raczej cię kolo ubije który jeszcze biegnie jak się na niego patrzysz, i na scopie strzelasz a tam nic, po za infem że cie koleś zabił). Jak sobie przypomnę cod4 , cod bo to się trafiało raz na miesiąc . A tutaj widzisz że już odbiegasz po strzale,nagle info zostałeś zabity. Net code i tzw. itp. rzeczy. to żart z gier typu 

First-person shooter. Oni sobie jaja robią z gier typu cs itd.  Mistrzostwa świata w bf 4 sobie wyobraźcie  to, dziś gdzie gracze

kupują monitory 144hz,, Sprzęt za tysiące złotych, biegasz za typem strzelając w plecy a tu nic, W takim CS ludzie musza mieć dobrą myszkę, monitor, grafikę z procesorem + dobry net. aby być konkurencyjnym , to co zrobić żeby grać na równo w bf4 :D . Najlepiej być lagerem z pingiem 500ms(+-199ms) + monitor 60hz i grafiką gdzie nam daje średnią 54 fps. I wtedy jesteśmy pro. Gdzie tu logika . 

 

 

To jest logika EA/Dice. Wczoraj jak zadzwoniłem do EA (po ponad 20 zgonach kiedy byłem ukryty za przeszkodą), to oni stwierdzili że problemu z hitboxami - nie ma! Oni naprawdę są albo ślepi albo uważają, że ten stan rzeczy jest ok. Przepraszam, że może naruszę regulamin ale mnie to po prostu wk****a. Zgłasza się błąd a oni odbijają piłeczkę - a to przeglądarka, a to system (popatrzcie jaki mam komp w opisie), a to dostawca (kurna firma w której pracuje więc znam swoje łącze od kuchni) itd. Wszystko tylko nie ich wina, ale powiedz im, że się mylę, to reagują agresją, zupełnie niewspółmierną do problemu.

 

Ta firma się nie zmieni, będą nam dawać tydzień "uwielbienia dla userów", co dla mnie jest mydleniem oczu. Gra za tyle kasy nie powinna a musi być doskonała.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...