Skocz do zawartości

Recommended Posts

A ja mam po tym patchu problem, po wystartowaniu multi nie mogę nic kliknąć - kursor myszki działa, można nim wachlować po ekranie ale nie da się w nic kliknąć, tak samo klawiatura esc ani żaden klawisz w grze nie działa natomiast alt + tab i klawisz windows działa.

Dopiero jak kilkanaście razy powklikam tyle samo klawiszy ( aż w tle mi się pootwierają foldery, gra kilkakrotnie się zminimalizuje ) wtenczas coś się „odtyka” i można normalnie grać – miał ktoś taki przypadek ?

Windows 8.1 E.x64

Dodam że nie mam podłączonego żadnego pada oraz już sprawdzałem z innym zestawem zarówno myszki jak i klawiatury.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z battlefield 4. Pozyczylem od kolegi gre i chce ja zainstalowac na moim komputerze ale gdy wpisuje kod to mi wyskakuje ze tan kod juz zostal zrealizowany. Co mam zrobic? Czy da sie zainstalowac gre na drugim komputerze przy pomocy tej samej plyty jak juz kod zostal zrealizowany? Odpowiedzi pisac na email:

staszewski.konrad07@gmail.com

 

Da sie zanstalowac battlefield 4 bez pomocy origin?

 POMOCY!!!!!!!

Edytowane przez Frezen003
Link to post
Share on other sites

Po to jest forum aby tu odpisywać, aby inni użytkownicy w przyszłości mogli przeczytać i rozwiązać podobny problem.

A nie zakładać nowy podobny temat.

 

Co masz zrobić?

Spytać kolegę o hasło i login do Orgina.

Battlefilda4 nie zainstalujesz inaczej, podczas instalacji musisz być zalogowany, ale aby grać w single możesz być offline.

Każda wersja gry przydzielona jest tylko do jednego konta Orgin i nie może być to zmienione.

Link to post
Share on other sites

Po to jest forum aby tu odpisywać, aby inni użytkownicy w przyszłości mogli przeczytać i rozwiązać podobny problem.

A nie zakładać nowy podobny temat.

 

Co masz zrobić?

Spytać kolegę o hasło i login do Orgina.

Battlefilda4 nie zainstalujesz inaczej, podczas instalacji musisz być zalogowany, ale aby grać w single możesz być offline.

Każda wersja gry przydzielona jest tylko do jednego konta Orgin i nie może być to zmienione.

 

Nic innego nie wymyślisz niż to, co kolega wyżej opisał. Kod, o którym piszej to pewnie kod seryjny (licencji). Taki kod może być tylko jednorazowo zarejestowany do danego konta ORIGIN. Jedyne, co Ci pozostaje to poproszenie kumpla o podanie danych koniecznych do zalogowania do jego konta ORIGIN :)

Edytowane przez lonewind
Link to post
Share on other sites

No i tak są nowe stery http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/latest-catalyst-windows-beta.aspx, zainstalowane według instrukcji, czyli odinstaluj stare zainstaluj nowe :P:rotfl: . Wbijam do gry i za każdym razem jak wchodzę do menu wybór opcji graficznych, bf4 przestaje odpowiadać ;D :[ . Sprzęt win8,1 + r9 290 + i7 3770K , pomysły .?

Wymusić Mantle z poziomu user.cfg?

Link to post
Share on other sites

Należy wył. kartę zintegrowaną intela z procka , i w końcu działa mantle. Po zastosowaniu mantle należy jeszcze zrestartować grę.

I7 3770k z 7950 kolegi 20 fps różnicy czasami więcej skoczy, na jego configu. Ja z swojej zdam relacje za niedługo.

Edytowane przez karoli
Link to post
Share on other sites

Zjada mnie ciekawość jak to będzie działać mimo że sam mam NV. Obawiam się że znając BF4 na pewno wyjdzie jakieś jajo.

Mantle na Intel+Nvidia póki co nie ma, AMD+Nvidia rzekomo działa tak samo jak Intel+AMD.

Mantle, we wszystkich testach, daje największe profity ludziom ze słabymi i średnimi komputerami, przy highendach różnica jest marginalna.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Ja może nie w temacie mantle, ale pomimo negatywnych opinii stałem się posiadaczem nowego BFa i jestem mega zadowolony :) Żadnych crushy, problemów  z grą, spadków wydajności itd ;) Jedynie netcode czasem dokuczy ale tak to miodnie :)

Link to post
Share on other sites

Należy wył. kartę zintegrowaną intela z procka , i w końcu działa mantle. Po zastosowaniu mantle należy jeszcze zrestartować grę.

I7 3770k z 7950 kolegi 20 fps różnicy czasami więcej skoczy, na jego configu. Ja z swojej zdam relacje za niedługo.

Daruje sobie te sterowniki, co mi po 20 fps różnicy , jak mnie kopie np: z bf3 po minucie.  Trzeba poczekać na stabilną wersję. PS, znajomym na kartach z serii 79.. działa ok, puki co. 

Edytowane przez karoli
Link to post
Share on other sites

Jeśli po instalacji najnowszych sterowników od AMD 14.1 macie następujący problem:

Po próbie wejścia w opcje gry w celu włączenia Mantle wywala Wam grę (x64), należy wyłączyć w biosie MOBO iGPU.

Po włączeniu Mantle należy zrestartować grę.


 

 

Koledzy jaka jest komenda aby wyświetlić takie osd, jak na fotce lewy dół???

 

Ściągnij sobie - BF4 Settings Editor wszystko w nim ustawisz :D

Link to post
Share on other sites

Nie no ciekawiło mnie jakie będą różnice na topowych maszynach, choć dla samego mantle i to w Bf4 nie ma sensu zmieniać mostka, gra jest zbyt skopana aby dodatkowo inwestować a z tego co widzę to BF4 wspiera mantle i to nie zawsze. Jak się spopularyzuje wtedy można zacząć myśleć o poważnych i kosztownych zmianach.

 

Z tego co widzę to rzeczywiście na topowych prockach intela różnica jest żadna. Przynajmniej na moim 3930K różnicy by nie było, skoro 4770 nadal kopie po jajach wszystkie procki AMD z matle czy nie. Tak patrzę i jedno mogę powiedzieć. Mantle rzeczywiście może dać kopa maszynom zbudowanych całkowicie na podzespołach AMD - chylę czoła, jednak do Intela jeszcze trochę im brakuje.

Edytowane przez Lord_Nikkon
Link to post
Share on other sites

Ja myślę że jeżeli by choćby intel poszedł na współprace z mantle (amd). To dopiero był by przyrost, ciekawy ten problem z  igpu, wystarczy wył. żeby wstało mantle, a dlaczego bo mantle obsługuje zintegrowane grafiki z cpu, i tu coś się gryzie(takie tam przypuszczenia) . No i obciążenie mojego cpu na 4,5 3770k, też nie jest wiele większe w mantle niżeli pod dx 11.  Rzeczywiście w połączeniu z słabymi procesorami np: apu to jest super sprawa. Dla takiego nawet laptopa który ma nowe apu plus grafike amd, to świetna rzecz.

Edytowane przez karoli
Link to post
Share on other sites

To jest norma dla trybów dm, dominacja itp . W trybie podbój nie zauważyłem tego.

 

Zgadza się. Sprawa jest już szeroko komentowana (krytykowana) na forum bf4, ale skutecznych rozwiązań brak. Proponowany restart gry w moim przypadku nie działa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...