Skocz do zawartości

jaki wybrać tel do 1000 zł ??


Recommended Posts

Mariusz miej na uwadze też fakt że zależy jaka sztuka się trafi. Ja na moją złego słowa nie powiem możliwe że dlatego że mam jeszcze ponad rok gwarancji i jest cały czas serwisowana w autoryzowanym serwisie nokii. To że Tobie się tak dzieje jest dla mnie nowością nie spotkałem się z czymś takim nawet jak mam 6gb pamięci zapchanej. Możliwe że jest to tak jak z podkręcaniem procków jeden podatny drugi nie. Wiem jedno że gdy będzie kolega miał gwarancje producenta to nie ma obaw o jakieś usterki nawet jak się pojawią to naprawią oczywiście na koszt nokii.

 

Kiziea -- Tak bardzo lubię symbiana bo nigdy mnie nie zawiódł pomimo że n95 8gb jest moim 5 telefonem z symbianem. A te Twoje dziecinne herezje zostaw dla siebie. Pozdrawiam.

 

buba - Warto też się zastanowić nad Nokia N97 mini miałem taką kupować niedawno ale zrezygnowałem bo nie mogę tak po prostu odstawić n95 :D Telefonik też warty uwagi bo za 1000zł możesz lekko używaną kupić z gwarą producenta co prawda są dotykowe paści no ale jest klawa qwerty. Sam planuje zakup takiej ale nie teraz bo jakoś nie mam najmniejszej ochoty przesiadać się z n95.

Link to post
Share on other sites

Format robiłem w ferie zimowe, a update nigdy. Telefon kupiłem z wersją softu 30.coś tam i tej się trzymam. Tu masz może i racje, że dużo aplikacji wgranych czy stary soft ale fakt pozostaje faktem symbian jest po prostu wolny jakoś nie widziałem żeby na żadnym Sony Erriksonie były zwiechy przy włączaniu wiadomości sms :D

Link to post
Share on other sites

6310i też jest nadal oferowana więc też ją do Androida porównasz? :)

Poza tym N95 już wyszła z produkcji. Porównuj modele, które wyszły w podobnym czasie.

Wyszła, ale jest nadal oferowana i porównuje go z kategoriach telefon z Systemem, dobrym aparatem etc. Więc mi nie pier..., że robię coś źle.

 

Zresztą Twoje porównania są pozbawione obiektywizmu. Wychwalasz wszystko co masz, tak jak było to z tym g...em LG.

G... nazywaj kolegów, czy coś innego. Ja na LG nie narzekałem i był to naprawdę świetny telefonik. Słuchaj wychwalam, bo kupuję z głową i nie przejmuje się opiniami takich ludzi jak ty czyli :D. Kupuję to co mi się podoba, jest porządnie wykonane i posiada na daną chwilę najbardziej rozbudowany system.

 

Kiziea - Tak bardzo lubię symbiana bo nigdy mnie nie zawiódł pomimo że n95 8gb jest moim 5 telefonem z symbianem. A te Twoje dziecinne herezje zostaw dla siebie. Pozdrawiam.

Słuchaj, teksty zostaw dla siebie, to nie do mnie, nie zakażesz mi pisania na forum! A dziecinne herezje głosisz ty, g.... mnie obchodzi kto ile ma lat. Zresztą jeśli nie zdążyłeś do tej pory wyjść poza Symbiana, to nie masz żadnego pojęcia co daje telefon z Androidem i dotykiem. Masz do wyboru klawiaturę numeryczną z T9 lub bez, qwerty dużą, qwerty małą i inne klawiatury.

 

Symbian zawiesza się nawet z czystym systemem, ładowanie SMS'a trwa wieki, innych aplikacji tak samo. Jest to denerwują na dużą metę, przy chęci szybkiego dostępu do jakieś aplikacji można :) dostać.

 

Trzeba zrozumieć, że Symbian swoje lata świetności ma za sobą i polecanie telefonów z nimi mija się z sensem. Posiadam w domu E51 i nie jest to idealny telefon, od nowości wiesza, się jak głupi a każda aktualizacja softu nic nie daje. Więc gdzie ta lepszość Symbiana nad nowymi systemami?

 

Jedynie Nokię z dna podnieść może Maemo, które tak samo jak Bada oparte jest o Linuxa.

 

Kilka ciekawych wątków, abyście mnie nie zjedli:

- http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=9480

- http://forum.pclab.pl/index.php?s=4eb4f ... try7503001

Link to post
Share on other sites

buba - Warto też się zastanowić nad Nokia N97 mini miałem taką kupować niedawno ale zrezygnowałem bo nie mogę tak po prostu odstawić n95 :) Telefonik też warty uwagi bo za 1000zł możesz lekko używaną kupić z gwarą producenta co prawda są dotykowe paści no ale jest klawa qwerty. Sam planuje zakup takiej ale nie teraz bo jakoś nie mam najmniejszej ochoty przesiadać się z n95.

myślałem już o niej i bardzo mi się podoba ale właśnie ta qwery :D może i jest lepsza od dotykowej ale nadal trzeba patrzeć na tel kiedy piszesz esemesa a tego często nie mogę robić np. kiedy jadę samochodem lub kiedy jestem w pracy ale ogólnie N97 jest bardzo ładna chociaż kiedy się rozkłada to już nie wygląda tak solidnie :) gdyby była wersja z normalną klawiaturą to bym się nie zastanawiał tylko zbierał sianko :)

 

Kiziea- krytykujesz nokie i symbiana które są bardzo dobrym sprzętem a sam zasłaniasz się androidem i dotykowym I5700 , jak już pisaliśmy wcześniej to jest obecnie wiele telefonów dotykowych z różnymi systemami, które oczywiście są lepsze od N95 8Gb, a ty zamiast podać jakąś inną propozycje telefonu lub pomóc w jakiś sposób to wychwalasz swoje . Procesor w ww noki n97 to nie 800 MHz ani 1 GHz tylko 434 MHz i to dla symbiana wystarczy żeby telefon można było nazwać kombajnem multimedialnym i jak dla mnie 332 MHz z N95 powinno wystarczyć :) więc nie wiem czego tu się czepiać, może jest to stary system i nokia będzie rezygnować z niego bo wypierają go z rynku inne systemy np. android który jest naprawdę bardzo dobry(sam bym kupił coś z androidem) ale to nie znaczy że symbian w najnowszej wersji jest padliną

 

napisz lepiej jakie masz propozycje telefonu z klasyczną klawiaturą, dobrym aparatem i gps :)

Link to post
Share on other sites

Ja brać Symbiana to jedynie 5800XM i którąś z E series, broń cie boże E51. E66 wydaję sie być naprawdę fajnym telefonem, bateria na pewno będzie dłużej trzymać niż w N95 - w E52 podobno trzyma nawet 7 dni lub więcej, nie wiem czy to prawda, ale lepsze to niż 1 lub 2 dni w N95.

 

I Nokia nie zrezygnowała z Symbiana na rzecz Androida, a na rzecz swojego systemu czyli Maemo.

 

Wychwalam I5700 bo to naprawdę dobry telefon, ale kto nikt nie miał Androida nie doceni tego systemu i będzie cały czas, krytykował ten system jak większość osób na tym forum.

Link to post
Share on other sites

\

I Nokia nie zrezygnowała z Symbiana na rzecz Androida, a na rzecz swojego systemu czyli Maemo.

 

nie chodziło mi o to że nokia będzie od teraz z androidem tylko z innym systemem a android może zagrozić dominacji symbiana na rynku. :D nokia E52 jest ciekawa ale kiedy widziałem ja na żywo w sklepie to miałem mieszane odczucia i do tego ma słaby aparat a tak poza tym to napewno świetny telefon
Link to post
Share on other sites

ale kto nikt nie miał Androida nie doceni tego systemu i będzie cały czas, krytykował ten system jak większość osób na tym forum.

Ale się motasz koleś kto tutaj powiedział złe słowo na Androida lub go krytykuje? :ciekawy: Daj już spokój.

Bateria w każdym telefonie będzie trzymać dzień dwa jeżeli użytkujesz telefon intensywnie tzn. muza - sms'y - przeglądanie internetu :D W n95 bez problemu bateria pociągnie tydzień. W dotyku za to nie tak bardzo bo am ekran pobiera znaczną część mocy baterii.

Link to post
Share on other sites

Może mnie trochę poniosło ze standardową baterią to by był wyczyn. Ale myślę że 5 dni jakoś dociągnie gdy zmieni się ustawienia wyświetlacza. Co do n82 też nie głupi telefon ale mnie nie zachwyca co prawda ma podobne parametry jak n95 ale ja też przy wyborze zwracałem uwagę na wyświetlacz miał być duży mieć ładne kolory a przy tym telefon nie miał być ogromny. Co prawda n95 nie należy do małych telefonów ale kolosem też nie jest dodatkowym atutem był dla mnie slajder dwustronny z klawiszami muzycznymi który bardzo mi się podoba i przydaję. Jeżeli nie zależy Ci na dużym wyświetlaczu i w miarę małym telefonie (przynajmniej jak chodzi o długość) n82 wydaję się dobrym wyborem, nigdy go nie miałem w ręku i się nie bawiłem nim ale po parametrach technicznych będzie zbliżony do n95 może i nawet równy ale to już trzeba głębiej sprawdzać. Na temat 6270 nic nie wiem bo z nokii mnie interesują tylko serie "N". Może ktoś inny się wypowie na jej temat.

Link to post
Share on other sites

Co do baterii w n95 8gb to fakt może i wytrzyma 5 dni ale na wyłączonym telefonie :[ A tak na serio w moim przypadku bateria wytrzymuje tak od 1-2dni. Wszystko zależy od tego jak telefonu używam, w sumie wystarczy kilkadziesiąt minut muzyki na głośniku + kilkanaście minut neta przez wifi i bateria po 1 dniu dogorywa. Co do wyżej wymienionej nokii n82 to jest to swoista alternatywa dla n95. Posiada te same funkcje tylko ma jedno "ale". Wielu użytkowników skarży się na klawiaturę podobną do tych z SE. Podobno strasznie trzeszczy i jest średnio wygodna, sam osobiście tego telefonu nie sprawdzałem, a przytoczone wyżej opinie należą do innych internautów.

Link to post
Share on other sites

Mit i nic więcej

Tak przyznam nie wiedziałem że takie baterie są bo raczej nie interesują mnie baterie w telefonach a jestem z tej daty gdzie jak kupowałeś nowy telefon goście w salonach mówili jak formatować baterie.

znów znajomość tematu nikła :[

Znów? Gdzie się myliłem co? :ciekawy: Za to Twoja znajomość telefonów została już ukazana w tym temacie. Dziękuje. Aha i nie odpisuj znowu jakimś dziecinnym postem na mojego bo ta Twoja gierka już mnie nudzi. Chillout.
Link to post
Share on other sites

6720 jest chociaż z wyglądu takim telefonem jakiego szukam cały jest klasyczny, a w środku multimedialnie rozbudowany ale muszę trochę jeszcze o nim poczytać narazie nie miałem czasu, a z kolei n82 ma lampę ksenonową, jest z serii N co też jest plusem ale tak jak pisał już mariusz555 jej klawiatura wygląda na mało wygodną. Narazie z kupnem telefonu mi się nie śpieszy bo moja nokia 6303 działa jeszcze bardzo dobrze i się jeszcze porozglądam, poczytam bo nie mam żadnych innych typów żeby z wami porozmawiać

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...