Skocz do zawartości

[PC] Black Desert Online


Recommended Posts

A więc Black Desert Online będzie free 2 play z mikropłatnościami :/ To ja już wolę GW2 gdzie płacisz za grę i resztę rzeczy możesz uzyskać dłuższą grą, a tutaj pewnie będą rzeczy które tylko się kupi za $$$ i jak to zawsze jest. Będą super wykoksane -_-

 

 

W GW2 też masz mikropłatności, a więc Twój argument kuleje.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że w każdym f2p jak masz mikropłatności to zawsze za RM masz itemy które robią z Ciebie takiego koksa, że bez nich nie warto grać.

 

Zapomniałeś, że te micropłatności w GW2 to kupno gemów które można też kupić za golda w grze. Więc dla mnie to są psełdo mikropłatności w GW2

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://images66.fotosik.pl/857/5f274135cf03a4cfgen.png
 

 

Ja już nie wytrzymałem czekania :D i mam zamiar próbować koreańskiego Black Desert łącze skacze między 0.7 mb/s na 1.3 mb/s :D

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

http://black.game.daum.net/black/index.daumoficjalna strona, jeżeli nie chcesz placić 10$ za konto to możesz zrobić samemu poprzez kliknięcie po prawej stronie DAUM ID i zrobić konto na poczcie :D  tutaj link jak zrobic konto  https://www.youtube.com/watch?v=LiPCMLk8tY4 chciałem samemu w screenach ale by to trochę zajęło ;)

https://member.daum.net/join/join.do?t__nil_loginbox=registrationtutaj zaczynasz robić mail  okienko prawe z kopertą potem tak jak na filmiku


w korei mają trochę dziwnie bo gra łączy się od razu z pocztą popularną taką jak Daum i gotowe a u nas w europejskich grach wszystko osobno ;D

podobno 1-3 miesiące temu musiała być blokada IP europejska czy coś dlatego że nie startował client z downloadem i było trzeba mieć FlyVPN i przestawić na koreańskie łącze a teraz śmiga normalnie bez :) 1,1 mb/s się aktualnie pobiera 
 

Nawet update english zrobili menu itp , zawsze można testować gierkę i przekonać się czy warto :D

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

I jak? Zainstalowało Ci się to ?

 

Ja się poddałem bo po uruchomieniu klikam ok by wtyczka się odpaliła i po chwili komunikat w krzaczkach, klikam ok i na nowo do daum musze się zalogować.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

No 100% jest ale nie mogę odpalić bo   :  1.nic się nie dzieje po kliknięciu start,  2. jakimś cudem udało mi się ogarnąć z startem  trzeba być zalogowanym na stronie i odpalić clienta po czym client łączy się z stroną internetową i chce weryfikacji konta i tutaj jest problem własnie ;/ teraz rozumiem czemu konta po 10$ sprzedają bo weryfikacje trzeba nr tele

Link to post
Share on other sites

tak tylko VPN ale jest to naprawdę jedyny dostępny i to za darmo VPN dzięki któremu zagramy w black desert  (pozwala bez problemu łączyć się z japońskim IP) za 2 minuty skończę pobierać , konto już mam potwierdzone japońskimi znakami itp i pozostaje mi tylko zainstalować to wgrać patch i czekać do jutra nie wiem czy o 00:00 rusza czy jakoś po południu ale w piątek :)

edit już znam godziny "

 

58日(金)9:00 オープンベータサー****ス開始!
Tokyo (Japan) Friday, 8 May 2015, 09:00:00 JST UTC+9 hours
Warsaw (Poland) Friday, 8 May 2015, 02:00:00 CEST UTC+2 hours

takie info jest na forum na mmo :) u mnie już się instaluje gra  

Gra gotowa już z patchem 100% addona teraz czekam na jutrzejszy start :)
Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...