Skocz do zawartości

[PC] Black Desert Online


Recommended Posts

Ciekawe gdzie masz P2W subiektywny koleżko :)

 

W IS nie ma potków.

 

Można: 

- Powiększyć miejsce w EQ

- Zwiększyć ilość slotów na bohaterów

- Zresetować skille

 

Ale nie musisz wydawać pieniędzy, gdyż za logowanie się dostajesz punkty lojalności i to możesz mieć za darmo.

 

 

A reszta jak kostiumy itd nie zmieniają nic.

 

 

Powiedz mi, gdzie masz P2W? Przestań siać zamęt :)

Link to post
Share on other sites

Cytuję:

"Black Desert Online Limited Edition Outfits for All Four Classes

-Limited Edition (Can't purchase after event ends)
-Can be sold at the Player Auction (See Image Below)
-Bonus Stats Available (See below)
-Helmet, Armor, and Shoe SET BONUS 10% EXP Gain
-Shoe increases jump height by 0.5m
-Sub Weapon Increases Endurance +100
-Main Weapon Decreases Weapon Durability by 10%
-Armor 10% Decreased in Death Penalty
-Can be Dyed (See my 2nd Video Below)
-Only one outfit for now, the rest will be available later.
-Inner Armors make certain outfits look better.
-Accessories Added Glasses and Earrings
-Piercings for those that like to abuse their body.

Inner Armors
-Various Inner Armors Added (Vindictus Style!)
-About 2-4 Inner Armors for each class

Black Desert Limited Edition Horse Mount Armor
-Limited Edition (Can't purchase after event ends)
-Added 300 Maximum HP
-Added 500 Maximum Endurance
-Added 2% Sprint Bonus
-Added 2% Something else
-These stats are added to the Horse Only for the confused people."

 

 

A więc bonus 10% EXP, albo zwiększenie wytrzymałości broni (trochę rzadsza naprawwa) to pay2win? Słaby żart.

Link to post
Share on other sites

Zdaje się, że jesteś uparty jak osioł. Za dużo wymagasz. Nie chcesz grać to nie graj, ale nie pisz, że jest to p2w.

Wszystko ww Is co daje przewwagę masz za pkt. lojalności jak wyżej napisałem a co do petów:

 

"Pets can be purchased with Pearls from the cash shop, or with silver from the auction house,"

 

 

I na tym zakończę z Tobą dyskusję, gdyż zamiast zgłębić temat to panikujesz widząc pety i kostiumy za perełki. Peace.

Link to post
Share on other sites

A ja krótko i na temat :D System jak w Guild Wars 2. Można wymieniać za te waluty z gier i nie trzeba wydawać pieniędzy co od razu daje nam gre B2p a nie P2w.  Gdyby było p2w to by było od razu na starcie jakieś XP +200% , +100 ataku.A tutaj nie ma : p nie ma co panikować już oni słuchają graczy bo gra nie wyszła a poszła w nich krytyka i oni pisali oficjalnie co będzie a co nie dlatego posuneli sie na krok b2p bo na początku miała być f2p z IS do boosta itp.

 

EDIT 


Można zaktualizować klienta z CBT2 do pełnej wersji jak ktoś kupił

 

Head start dla posiadaczy paczek Conqueror rozpoczyna się 28 lutego o godzinie 9:00.

Head start dla posiadaczy paczek  Explorer rozpoczyna się 1 marca o godzinie 9:00.

Head start dla posiadaczy paczek Traveler rozpoczyna się 2 marca o godzinie 9:00.

Oficjalny start 3 marca (konserwacja o 9:00 potrwa ok. 4 godziny)

 

Serwery NA

 

Edan

Orwen

 

Serwery EU

 

Jordine

Alustin

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jak tam wasze wrażenia ? Warto kupować bo wstrzymałem się własnie na recenzje ale nie mogę znaleźć :D  a myślę czy kupić ten pakiet traveler za 29.99 euro . I szkoda że pudełkowych wersji nie ma :/


Edit: a czy ktoś posiada z was Guess Pass i byłby mu nie potrzebny :) ? chętnie bym przygarnął i zobaczył europejską wersje jak chodzi, bo niestety testowałem tylko koreańską

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

A jak ma się do Questów a dokładnie fabuły ? bo czytałem opinie graczy to mówili że narazie 2h łowili ryby albo 2h karmili konie :D No jak dobrze pójdzie to kupie na dniach tego black desert ale moja karta obecnie to GTX 560 ti i na koreańskiej było na wysokich ale w mieście od razu 20+ fps ;/


Jak waluta w grze jest na konto czy postać
Link to post
Share on other sites

Wszystko jest na konto. Czego nie włożysz do storage jest dla każdej postaci. Tak samo jak nabijesz na jednej limit energii i contribution points to grając altami masz ten sam poziom i możesz go podbijać.

Inwestycje w farmy, kopalnie, łowiska, etc też są na całe konto.

Dla mnie ta gra jest tak rozbudowana, że dla każdego coś się znajdzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak kojarzysz np. Wowa to dla porownania:

- Jeżeli crafting i gathering był dla Ciebie rozbudowany tak w BD jest to bardziej rozwinięte. Chcesz stworzyć stal? Musisz zainwestować pkt. kontrybucji w kopalnie pod węgiel i żelazo (to drugie można samemu łatwo wydobyc) i przetapiasz to jeżeli To jeżeli Twoja postać ma odpowiednią wiedzę w przetopach i przetworstwie.

 

- Jeżeli kojarzysz garnizony w wowie tak cała mapa świata w BD jest taka. Możesz inwestować w farmy, kopalnie, lowiska ryb itd. W miastach wynajmujesz domy i robisz warsztaty różnego rodzaju. Jak będę w domu może jakieś ssy wstawię i nakresle sytuację.

Jak ktoś ma pytania walczę śmiało.

Przepraszam za błędy, pisane na szybko na telefonie.

Link to post
Share on other sites

Możesz zaznaczyć aby nie zbierał śmieci ale szare ryby wtedy też wywala. Jak masz 30+ wolnych słojów zbieraj wszystko.

@EDIT

 

 

A tak zostaje się milionerem

(wczoraj za całą kasę 11 scrolli, które z ancient relic shardów się robi - po 150-200k sztuka na AH) dzisiaj z zarobku kupiłem 23.

Szkoda tylko, że wczoraj w całymm party z 6h siedzieliśmy, dzisiaj będzie to z 10+ :D

 

http://i.imgur.com/tlW9OQE.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Co tydzień update, teraz jest event z dropieniem jajek wielkanocnych. Nie mam czasu pisać z grubsza bo po osiągnięciu soft cap'a i wyfarmieniu kasy zabieram się za hard cap'a (55lvl) a później Sorc i Berserker do 50 robię :) Już tam poogarniałem sloty i udźwig/ camo a więc tylko wizardem wklepać 55.

 

Tak wygląda jedna rundka na disco-ballach (kilka godzin z party)

 

 

http://i.imgur.com/JkZ2VPD.jpghttp://i.imgur.com/E0UoYkk.jpg

 

 

 

 

 

A po 2 tygodniach farmy stałem się najbogatszy + jako pierwszy w EU kupiłem z AH i Ogr Ringa :)

 

W nocy:

 

 

http://i.imgur.com/5FTKmN6.jpg

 

 

 

I rano kilka dni temu:

http://i.imgur.com/3INJDfE.jpg

 

 

Teraz dobiłem broń na +15 i zbroja na warsztat.

Każdy już miał to porobione, a więc chciałem być w czymś pierwszy i jest to złoty neck +10 AP :) Po połączeniu będzie 15/20/25+ AP. 

 

 

Do czasu wyjścia pascali jestem zmuszony grać na średnio/wysokich w 1440p , aby mieć 50+fps podczas zadymy na pvp w oknie bez ramek.

Edytowane przez zielone_ciastko
Link to post
Share on other sites

no ja dzisiaj zakupie Guest passa na 7 dni bo za 15 dni mam zamiar grę kupić także luknę co i jak a i tak postac zostanie to nic nie stracę 


ok Guest pass zakupiony teraz czekam na kodzik i pobieranie :D


No to teraz czekam 7h :D 

 

http://zapodaj.net/images/b8012131237da.png

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...