Skocz do zawartości

EVGA GTX 780 SC ACX - wysokie tempy


Recommended Posts

Do tej wejdzie... ale raczej przekładam R2 i D R4 ponad Corsair'a 550d.

Mając 400 zł i wybierając Fractala nie będziesz żałował.

Chyba że Ci się wyglad nie podoba...

Najlepiej (pewnie Ci się to spodoba :P ) złóż temat w dziale z obudowami. Tam Ci z pewnością dobrze doradzą.

 

Ale zanim się zdecydujesz sprawdź te wentylatory na karcie! Możliwe, że obudowa nie ma nic do rzeczy.

Edytowane przez Karol1701
Link to post
Share on other sites

Przesadzacie panowie, mam referenta gtx780 i bardziej mi chłodzenie od procka (noctua) hałasuje, temperatury mam max 80 stopni w budzie HAFX. Jak gram w Diablo3 to karta ma może max ze 66 stopni..(Crysos3, BF3 80) Dopiero jak się ustawi obroty na sztywno 70-80% to coś kartę słychać, ale na pewno nie jest to jakiś potworny jazgot..

Link to post
Share on other sites

Wygląda to tak,że podczas gry np w Crysis 3, albo BF 4 dobija do 79C . Sprawdziłem GPUZ i max obroty to 68% czyli max 2200rpm. Czy aby napewno to nie za duża temperatura jak na takie obroty czy w sam raz?

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

@ 2x UP

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Wymieniaj! A co! Jak dla mnie jesteś kompletnym IDIOTĄ. Szukasz dziury w całym. A ona Ci nawet nie zbija taktów.
Ale pewnie! Korzystaj z prawa! W końcu Ci się należy, bo dajesz za kartę grubą kasę.

Koleś, który ma 2.5k postów na forum EVGA i miał już wiele kart od tego producenta i wie, o czym mówi napisał Ci wyraźnie:
"Last time. Your temps are fine, even very good for your case, fan speed, graphic card boost and game you play.
And you shouldn't look reviews where graphic card is in middle of room on constant ambient temps 22-23C and compare with your temps."

Jesteś baranem, który powinien dostać bana na kupowanie sprzętu. Przez Ciebie ktoś dostanie taką wymacaną kartę, a zapłaci jak za nową. Ceny sprzętu też nie są obojętne na takie zachowanie konsumentów. Jako jeden z nich bardzo Ci dziękuję.
Wszyscy Ci mówią, że jest ok... lecz Ty wiesz lepiej. To na cholerę wciąż zadajesz pytania, a później i tak wyciągasz własne durnowate wnioski?

Nie pozdrawiam Cię ograniczony człowieku.
Karol.
 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...