Skocz do zawartości

[MULTI] Need For Speed - seria


Recommended Posts

Brak tuningu ? A ile Ty masz lat kolego ? Zdajesz sobie sprawę, że tuning wprowadzono dopiero w szóstej odsłonie NFS'a ?

 

mówisz tu licząc od początków NFS ?

sory ale usuwając możliwość ulepszania wozów w Hot Pursuit 2010 była krokiem w złą stronę :D

początki NFSa jak na tamte lata były dobra i nie wymagało się od tego jakiś wielkich rzeczy

skoro twierdzisz że od 6 części można było coś modyfikować to chyba było to także Hot Pursuit II nie wiem z którego roku to coś było ale czytałem o tym przed premierą nowej odsłony

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To czy było złym posunięciem, nie Tobie oceniać, bo gra się sprzedała, dostała wysokie oceny, a developer wydaje kolejną odsłonę więc raczej się mylisz i nie byłbyś dobrym specem ot marketingu w EA. A tak poza tym to na bezrybi i rak ryba, bo niby jakie mamy teraz inne wyścigi arcade na poziomie ?

Link to post
Share on other sites

skoro twierdzisz że od 6 części można było coś modyfikowaćto chyba było to także Hot Pursuit II

Jeśli zmiana koloru to modyfikacja to tak :)

 

Jak dla mnie, nowy MW będzie taką samą porażką jak odświeżenie HP - może i gra dobrze się sprzedała ale mało nawiązania do pierwowzoru, nuda, wtórność, strasznie arcadowy model jazdy przynajmniej mnie zniechęciły do grania. Po kilku wyścigach wieje nudą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie rozumiem, co to jest dla Ciebie "małe zróżnicowanie". Trasy są ŚWIETNE. Graficzka jest perfekcyjna a trasy "jesienne" wieją klimatem starych części jak cholera. Małe zróżnicowanie ? Tak: Wyścig jakąś wolniejszą furką i rozwałka, na maxa po czym gra rzuca nas z wejścia na 3 minutowy zjazd ze szczytu góry krętymi drogami jakimś supercarem. Prześwietne drifty, arcadowy model jazdy dający dużo frajdy. Echhh zaraz to sobie chyba przeinstaluję.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

fabuła xDDD

 

Remake HP mnie nie porwał - lepszy niż reszta ostatnich NFSów ale ogólnie "meh".

Co do nowego MW podchodzę bardzo sceptycznie, kocham Criterion za Burnouty i liczę że faktycznie stworzyli coś niezłego co ze względów marketingowych okleili znaną nazwą.

 

Brakuje mi tego "a jeszcze jeden wyścig!" z Undergroundów czy nawet miernego Undercover.

Zgadzam się z Igorussem, bo w ostatnich NFSach odrzucało mnie już na myśl o włączeniu gry i przekopaniu się przez koszmarne menu - potem ot tak sobie, pojeździłem, znudziło... i zapomniałem o tytule na kilka dni żeby potem historia się powtórzyła.

Link to post
Share on other sites

Brak fabuły...

Pewnie chcielibyście aby gra zapewniała 10 różnych zakończeń, w zależności od wyborów gracza. DO tego wybory moralne, wątek miłosny oraz kilka elementów strategii ekonomicznej. W takich grach powinien się liczyć tylko wyścig.

Może mam złe wyobrażenie o serii (o jej początkach) ale w tej grze chodzi o wyścigi. Mnie osobiście marzy się gra pokroju NFS Porsche.

Link to post
Share on other sites

Grałem.

Niestety, grałem. Moim zdaniem jest to zdecydowanie najgorsza odsłona serii - tragiczny model jazdy, absolutnie idiotyczna fabuła, nieziemsko kretyński sposób "zdobywania" pojazdów, kompletnie nieintuicyjne menu i obsługa systemów wspomagających, jakieś kompletnie oderwane od rzeczywistości "ulepszenia" samochodów. A gwoździem do trumny jest moment kraksy.

Jestem wieloletnim fanem tej serii (gram od 1997 - pierwszy PC). Albo raczej byłem. Seria NFS jest dla mnie martwa od wczoraj.

Link to post
Share on other sites

Pierwszy most wanted oferował typowo arcade'owy model jazdy, który dobrze spełniał rolę i te "fury" prowadziło się naprawdę przyjemnie i gra pozwalała na tzw chill. Jak wspomniał slo1q w nowej odsłonie ten model jazdy jest nieprzyjemny. To menu jest totalną pomyłką. Feeling z gry jest żaden bądź zwyczajnie kiepski a co do samej mechaniki. Sporo osób odczuwa dość spore dropy fps co już totalnie jest sprawą nieprzyjemną przy tak dynamicznej rozgrywce ;) (Przy naprawdę dobrych sprzętach które spełniają rekomendowane wymagania)

Link to post
Share on other sites

Pograłem i stwierdzam że jest bardzo fajny. Na padzie od X'a gra się wspaniale. Teraz tylko czekać na multiplayera :D

 

Piratom STOP

 

kolejny

 

Ja Wam powiem, że nie będę spekulował i oczerniał EA po małym fail'u z MOHW tylko zakupię grę, pogram i wtedy powiem co o niej myśle :) Całkiem udany był również NFS: The Run który jest bodajże ostatnią częścią NFS, oczywiście przed jutrzejszym MW 2

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie mam w domu ołtarzyka EA czy innego. Firma jak firma. Liczy się kasa. Ale NFSa będę bronił, bo mimo iż wychodzi co rok każda kolejna część nie jest kalką poprzedniej i ma w sobie to COŚ. Nawet The RUN - choć nieziemsko krótki, dobrze mi się w niego grało.

Link to post
Share on other sites

BF3 było by dla mnie genialne gdyby nie ta przeglądarka-menu.

Wiem, że to zakrawa o manię, ale przejrzyste i łatwo dostępne menu to dla mnie warunek - inaczej się zmuszam żeby tę grę nawet włączyć, jak dobra by nie była.

 

A te NFSy pościągam, The run nie grałem, nowego obadam żeby móc się wypowiedzieć szerzej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...