Skocz do zawartości

Podkręcanie procesorów! Jaki masz wynik?


Recommended Posts

...2 rdzenie 100% i 2 po 0%. Teraz takie coś nie jest traktowane jako w pełni stabilne OC :zamykamy:

teraz???

w pełni stabilne???

większą połowę?

prawie w ciąży?

w połowie martwy?

:jupi:

wybacz

albo jestem, albo mnie nie ma :wariat:

 

skoro są obciążone 2 z 4 rdzeni to chyba nigdy nie było to 100% :zamykamy:

cpu z dwoma jajami jadą przecież na 100%

 

nie chodziło mi o usuwanie niczyich wyników.

i nie twierdzę, że którykolwiek z wyników był w ten sposób specjalnie zrobiony, sam na początku dałem jednego Orthosa przy 3,6GHz i siedziałem w HPU z adnotacją o koligacji, miałem taką chęć to pomęczyłem się i ustabilizowałem cpu pod 2x Orthos i nawet udało mi się podnieść do 3,64GHz.

Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak sie nie pomyśli, miał być Orthos prio 9 i tego sie trzymałem.

Tak czy inaczej poświęciłem na to sporo czasu (w błoto) którego teraz nie mam i raczej szybko tym sie nie zajme.

ale nie rozumiem dlaczego on prosił o usunięcie ?? xD

To jeszcze po "adolfie" :wariat: póżniej mi przeszło.

 

Link to post
Share on other sites

teraz???w pełni stabilne???większą połowę?prawie w ciąży?w połowie martwy?

Nic do Ciebie nie mam, nawet się ciesze z tego co zrobiłeś bo podskoczyłem w rankingu i mam więcej punktów :jupi: Więc nie wiem skąd ta ironia :wariat:

 

Sam jestem za tym żeby quady były obciążane "całe" a nie tylko w połowie :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak sie nie pomyśli, miał być Orthos prio 9 i tego sie trzymałem.

Tak czy inaczej poświęciłem na to sporo czasu (w błoto) którego teraz nie mam i raczej szybko tym sie nie zajme.

a czasu nam nikt i nic nie wzróci

:zamykamy:

 

Więc nie wiem skąd ta ironia :zamykamy:

chyba mam uczulenie na takie zwroty:

nie w pełni stabilne???większą połowę?prawie w ciąży?w połowie martwy?

+ ciężki dzień i padło na Ciebie :oops:

 

:wariat: gra ktoś w cod4? idę poroz :jupi: paru od Al-Asada

Link to post
Share on other sites

nie zabijajcie.to ja

Spoko :zamykamy: my są z "rodziny" (benchmark.pl) ale taki czolo7 z PurePC.pl to pewnie by Ci chciał przy**** a potem na laczki :wariat::jupi::zamykamy:, jestem ciekaw koloru jego twarzy...http://zmjo2q.bay.livefilestore.com/y1pxvSwv4R_PDF3xcKoq60Q10GqP119-tP3WXcB9ftUOupMtvru2yPfD9hIbXy8uXWWXtuiLQdF3ss2lsYi19rY3w/x_pilatarczowa_x.gif

 

Link to post
Share on other sites

ale taki czolo7 z PurePC.pl to pewnie by Ci chciał przy**** a potem na laczki :wariat::jupi::zamykamy:, jestem ciekaw koloru jego twarzy...http://zmjo2q.bay.livefilestore.com/y1pxvSwv4R_PDF3xcKoq60Q10GqP119-tP3WXcB9ftUOupMtvru2yPfD9hIbXy8uXWWXtuiLQdF3ss2lsYi19rY3w/x_pilatarczowa_x.gif

 

toć mi Waćpanie na wieczór humora poprawiłeś

chciałbym zobaczyć ale pewno przez min. 30mm pancerno/zbrojonej szyby :zamykamy:

Link to post
Share on other sites

Po prostu Phenom z dwoma rdzeniami jest niewyobrażalnie zimny.

mow mi jeszcze.. mam w wersji x2 i w wersji x4 i zaden nie jest na 33 stopniach przy 3,9 @ 1,5 v ( chlodzenie freezer extreme i wiatry w budzi antec 300 )

http://benchit.pl/oc/256.jpg

Jak na moje masz uwalony czujnik albo bardzo dobre LC.
Link to post
Share on other sites

Udało mi się osiągnąć póki co stabilne 3653 MHz na swoim X3 710 :)

http://benchit.pl/overclocking/procesory/user/397

 

i mam w związku z tym małe pytanie :) Jakie jest bezpieczne maksymalne napięcie dla Pohenoma II X3 710 na co dzień (AMD zaleca niby tylko max 1,425V) oraz max "jednorazowe" dla np. pokazówki na benchit ;) ?? Macie jakieś potwierdzone źródła/artykuły na temat owego max. Vcore??

Link to post
Share on other sites

@ dRUGs

Dzięki :roll: co do temp to z AC Freezerem to mi raczej nie grozi :roll:

 

@ freeXtreme

Niestety mam już

[Advanced Clock Calibration] na [Auto]

[Advanced Chipset Features] / [sB750 Spread Spectrum] na [Enabled]

 

i nic :P

 

a próbując włączyć [EC Firmware Selection] na [Hybrid] niby się ładuje, robi potem restart i podczas ponownego rozruchu przy samym początku ładowania ekran tkwi ciągle w jednym miejscu jakby się ładował i nie mógł :P muszę zawsze po tym reset biosu robić wyjmując baterie :) :)

 

BIOS mam zaktualizowany do najnowszej wersji za pomocą dołączonego oprogramowania na płytce od GigaByte

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...